Şimdi Ara

Raid yaptım ama??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [simage]Arkadaşlar aşşağıdaki sisteme raid yaptım. Anacak bir kaç sorum var. Driver yüklerken seçenek olarak stripe miror seçeneğini seçtim. Alet direk 238 gb gördü. bunarı böldüm.Ancak alet her açılışta raid ile ilgili bir menüye girin f10'a basın diyor. Bunu nası kaldırabilirim. bunun dışında bir kaç şeyde garbime gitti. Resimlerdeki seçili alan normalmi bana söylerseniz mutlu olrum.
    Bir tanesi sağ alt kşede kırmızı ile işaretli.

• [simage][/simage]
  • Resim koayamıyorum çıldıracam yaaaaaa.
  • Sağ alt tarafda sürekli donanımı sürekle kaldır yazısı çıkıyor harddisk için. Bu normalmi???
  • normal hepsi normal..
  • Cevapladığın için çok teşekkür ederim. Bunun yarı sıra raid'in performansını nasıl ölçebilirim???. Yani bana bunu ölçmek için ne yapabileceğimi söylermisin?
  • hd tach-sisoft sandra pmark2002-2004-2005 vs .. gibi bir sürü prog. var..alttaki topiğede bir bak karşılaştırma yapmanda fikir verir..

http://forum.donanimhaber.com/m_3672259/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomenhaa -- 12 Ağustos 2005, 2:00:43 >
  • @MEN@MEN Gerçektende görmek istemediğimiz şeyler olsada normal şeyler onlar. Hadi f10 bir nebze tahammül edilir ancak "donanımı kaldır" yazısı çok sinir bozucu :):

@Feno linke baktımda 188 ile birincisin hadi bakalım bende bu hafta bir 4 lü raid yapayım da coşalım hep birlikte..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.