Şimdi Ara

Rahşan Ecevit'ten Erdoğan'a yanıt (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Rahşan affı çıkarılmış teröristler salınmış zamanında, devleti Rahşan yönetiyomuş derler,

Ecevit meclisdeki 5 partinin en küçüğüyken, hükümet kurma hakkını nasıl kendinde bulmuş ?

Kıbrıs'ı fethetti ya ona olan güven sonsuzdu.Üstüne mal varlığına falan da bakarsan gösterişe önem vermeyen gemicikleri olmayan sade ve güvenilir bir insandı.

sen bir araştır erbakan ne yapmış harekat öncesi. sonra fatih de karaoğlana
  • quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Rahşan affı çıkarılmış teröristler salınmış zamanında, devleti Rahşan yönetiyomuş derler,

Ecevit meclisdeki 5 partinin en küçüğüyken, hükümet kurma hakkını nasıl kendinde bulmuş ?

Kıbrıs'ı fethetti ya ona olan güven sonsuzdu.Üstüne mal varlığına falan da bakarsan gösterişe önem vermeyen gemicikleri olmayan sade ve güvenilir bir insandı.

sen bir araştır erbakan ne yapmış harekat öncesi. sonra fatih de karaoğlana

iyi servet
    Rahşan Ecevit'ten Erdoğan'a yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 16 Ekim 2017; 0:32:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genç arkadaşlar bilmez ben yaşım gereği hatırlıyorum, öncelikle rahmetli nin devlet terbiyesi yeter şimdiki soytarılara adam gibi adamdı. Kalkıp öyle boş atıp tutmazdı meydanlarda. Diplomasiyi diplomatlara bırakırdı. Şimdikiler gibi atıp tutup sonra ülkeyi dünyaya rezil etmedi. Herkese karşı kibar bir devlet adamıydı. Milliyetçi insanlar da saygı duyardı solcular da saygı duyardı. Gerçekten bir oyunla suni bir sürüklediler ülkeyi öyle adamı indirmeye kalktılar. Ecevit ayakta gezerken öldü ölecek diye haber yaptılar. Keşke şimdilerde onun tırnağı olsa hükümet

• Apo'yu yakalayan, ülkemizi refaha kavuşturan sırf başörtülü diye kadın milletvekilini meclisten kovdurmayan yiğit adam Ecevit.

[simage]http://imgz.star.com.tr/imgsdisk/2015/05/24/240520150128036956450_3.jpg[simage]

• Rahmetli zamanin da yasanan olumsuzluklar beceriksizlik,su an yasananlar dis mihraklar avrupa bizi kiskaniyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Erdoğan döneminde Pkk bitme noktasına gelmiştir, önceden dolaylı pkkya yardım eden Amerika şimdi direk yardım etmektedir, burda Pkknın zayıfladığı Türkiyenin güçlendiğini görmekteyiz.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 31 Mayıs 2021; 18:45:6 >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Sen nasil bir karaktersizsin ya anlamak imkansiz. Olunun arkasindna konusulmaz diyen muslumansindir Allah bilir! Sizin dininiz yalan imaniniz hepten yalan ahlaginiz zaten yok utanma desen hak getire. Gun gelecek o cok cikan sesin kesilecek insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

Sen nasil bir karaktersizsin ya anlamak imkansiz. Olunun arkasindna konusulmaz diyen muslumansindir Allah bilir! Sizin dininiz yalan imaniniz hepten yalan ahlaginiz zaten yok utanma desen hak getire. Gun gelecek o cok cikan sesin kesilecek insallah

Kendisi yeminli Tayyipçidir. Başkada vasfı yok aç herif. Allahları Erdoğan olmuş. Erdoğana bile üzülüyorum artık bu putperestler yüzünden.

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Her zamanki gibi cevap yok. Şaşırmadım.
  • O başörtülü dediğiniz amerikan ajanını meclisten kovması gayet doğrudur.

• Rahşan a bak, suçluları oy için affeden Rahşan hanım bir de Kıbrıs fatihi demiş :), az araştıran bilirki Kıbrıs fatihi erbakandır. Ecevit ağzından Amerika için inandırıcı olan bizim için de inandırıcıdır demiş adamdır. Yine abd ziyaretinde türk konvoyunu köpeklerle aramışlardı.

Yani Erdoğan i eleştirebilirsiniz ama Ecevit i bu konuda savunmak komik olur

• Rachel demem yeterli...
  • milliadam M kullanıcısına yanıt
    O donem hukumetin basinda kim vardi peki?

Ayrica madem kibrisi fatihi erbakan, o zaman o kibris harekatinin sonucu olan ambargonun sonuclari neden ecevite yukleniyor?

Eceviti begenmeyebilirsiniz ama bu sekilde sacma elestiriler yapmayin artik.
  • digital_version kullanıcısına yanıt
    Mantığa bak
    Resimde amerikalı bir bakan karşısında hazırolda bir cumhurbaşkanı ve başbakan var
    Ama ona göre Türkiyenin itibar kaybı amarikalı bakanın kıçına endeksli

Amerikalı bakanın kıçının ranzaya deydiğini görmemiş
    Bak sen haspaya

Gerçi Türk askerinin başına geçen çuvalı Türk milleti adına itibar kaybı görmeyen bir anlayıştan bahsediyorsanız
    Adamın itibar anlayışını amerikalının kıçına endekslemesine de şaşırmıyacaksınız

Bir de Erdoğan Obama görüşmesi vardı
    Beyaz saray görüşmelerle ilgili olarak şu resmi yayınlamıştı
    Rahşan Ecevit'ten Erdoğan'a yanıt

Ecevit'i diline dolayanların o resme itiraz ettiğini duyan var mı
  • Ecevit'in tırnağı olmayacak birikimde adamlar, üniversite mezunu dahi olmayan adamlar kıbrıs fatihine sözler söyler olmuş. And olsun gün değişecek söylenilen her harf için yargılanacaksınız..
    Büyük başkan Ecevit'e saygı ve özlemle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrQuN -- 18 Ekim 2017; 16:33:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

Başkomutan, Gazi, Reis, Milli İradenin Vücut Bulmuş Hali, Mazlumun Dostu Zalimin Korkulu Rüyası Erdoğan öyle delikanlı bir adam ki, aklına gelen her ölmüşe iftira atıyor ve bazen gaza gelip, dirilere de laf atıyor. Ama diriler, ölüler gibi sessiz kalmayıp da "Delikanlıysan gel, televizyon ekranlarında kozlarımızı paylaşalım" dediğinde, ortalıkta görünmemeyi tercih ediyor.

Karşılıklı su ve yumruk atımı da ister misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

quote:

Başkomutan, Gazi, Reis, Milli İradenin Vücut Bulmuş Hali, Mazlumun Dostu Zalimin Korkulu Rüyası Erdoğan öyle delikanlı bir adam ki, aklına gelen her ölmüşe iftira atıyor ve bazen gaza gelip, dirilere de laf atıyor. Ama diriler, ölüler gibi sessiz kalmayıp da "Delikanlıysan gel, televizyon ekranlarında kozlarımızı paylaşalım" dediğinde, ortalıkta görünmemeyi tercih ediyor.

Cok isterim. Sana zahmet olmaz mi?

• digital_version kullanıcısına yanıt
    Herkes kendi günahının sevabının hesabını verir Yaradan'a. sen bedave beynini bunlara yorma.ölen ölmüş sen yaşayandan "zamanında Fetö ile kol kola olup şimdi aldatıldık, PKK yandaşlarına sınırdan konvoylu geçiş verip,havalimanında bayrak çektiren sonra yanılmışız diyene, ülkeyi ne hale getirdin" "eyy ..." diye hesap sor...
    hadee analog versiyon....
  • quote:

quote:

quote:

Bana neden zahmet olsun.

TV ye ben çıkmayacağım ki.

Ben izleyici kitlesiyim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bana neden zahmet olsun.

TV ye ben çıkmayacağım ki.

Ben izleyici kitlesiyim.

Keşke hep seyirci kalsaydınız...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.