Şimdi Ara

RAGE 2010 TÜRKÇE YAMA RESİMLİ KURULUM REHBERİ EKLENDİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
6
Favori
9.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peki bu Serwers içinde olan hangi sürüm update kaç olan sürüm
    eğer updatesiz olan sürümse onda çok bug vardı ilk kurduğumda bug tan oynanmamıştı o yüzden silmiştim
    sizin bu uyumlu sürümü yazarsanız belki yine bulabilirim teşekkürler
  • pasulyan45 P kullanıcısına yanıt
    Dostum ben steam sürümünü kullanıyorum. Ama aşağı yukarı 50-60 kişiye sattım bu yamayı yarısından çoğu korsan kullanıyordu. Yani en son sürümde çalışır sürüm fark etmez. Yalnız Anarşi sürümü ve Complete edition sürümüne desteği yoktur. Türkçe yamayı kullanmak için ek paketleri devre dışı bırakmanız lazım dostlarım.
  • Arkadaşlar bendeki sürüm Rage 1 Full + Tüm DLC + Anarchy Edition sürümünü kullanmaktayım türkçe olmama sebebi ise dlc ile kaynaklı o yüzden yama yaptıktan sonra dlc bölümüne gir orada del komutu var onu tıklamanız yeterlidir ve oyun türkçe olacaktır ben yamayı kurdum ve dlc içindeki del komutunu çalıştırdım içinden birtane dlc siliyor zaten oyunun türkçe olmama sebebi o dlcden kaynaklı neyse inşallah bir fazydamız dokunur ve bu arada sürüm farketmiyor. neyse saygılarımla....
  • ESRARLI GÖZLER 20 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler dediğini yaptım sorunsuz bir şekilde türkçe oldu
  • pasulyan45 P kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu iyi oyunlar.
  • Darısı Rage 2'nin başına diyerek sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz yıllardır çevirisi başlanıp bitmeyen "lanetli" oyunlardan biriydi.
  • ESRARLI GÖZLER 20 kullanıcısına yanıt
    eyvalla hocam :) oyun'u geçenlerde steam'den satın almıştım,yamayı görünce pc'de korsan prophet sürümü vardı onu kurdum oyunu indirmekle uğraşmamak için.Del.bat dosyasını çalıştırınca oyun türkçe oldu.Lakin dlc3 tamamen silindi pc'den,Yamayı güncelleseler güzel olur aslında dlc ile
  • Dostum şifre çözme anahtarı istiyor başka bir siteye upload eder misin?

EDİT: hallettim arkadaşlar linke direk tıklamayın, linki kopyalayıp yapıştırın

Elinize sağlık hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_yakup -- 7 Haziran 2020; 15:46:17 >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Rica Ederim oyununuzun Türkçe olmasına sevindim inan senin kadar bende isterim dlc si ile oynamayı ama malesef şimdilik imkanlar bunu gösteriyor umarım çevirmen kardeşimiz yakında dlcleri el atar umudu ediyorum şimdilik böyle bir yöntem ile kullanacağız dlc silinmeden bir sürü yol aradım ama bulamadım o yüzden siz siz olun TR yama yapmadan dlc 3 dosyasını yedekleyin belki ilerde dlc yaması çıkarsa en azından tekrar tekrar kurmanıza veya indirmenize gerek kalmaz oyunu ben şuan yedekledim umarım sizde yedeklersiniz neyse iyi oyunlar diliyorum.. sağlıyacakla kalınız saygılarımla......
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom4627

https://www.youtube.com/watch?v=n6P39aGLx0E&t=1s Son durum burada dostum. Hızla daha iyi bir hale getirmeye çalışıyoruz.
    oo bayağı iyi duruma gelmiş gibi yıllık izinde hemen deneyeceğim çok teşekkürler iki oyun içinde
  • Teşekkürler umarım bir gün Rage 2 ye de türkçe yama gelir herkes ne kadar gerek olmadığını söylese de türkçe oynamanın tadı farklı.
  • s.a öncelikle yama icin teşekkürler
    fakat mega dan ındırdıgımde dosya vuruslüdürdiyor
    guvenlik duvarını kapayınca oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALLAR YANLIZ UCA -- 19 Temmuz 2020; 17:19:52 >
  • KARTALLAR YANLIZ UCA kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Tool kurulumunu virüs olarak görüyor. Sorun yok indirin.
  • steam versiyonuyla oyumludur degılmı
    Evet.
  • oldu teşekkürler
    yanlız ben steamden ful paket almıstım ındırımde dlc leri ıptal etmeden yama calısmıyor
    Dostum oyunun servers ek paketinden başka ek pakete desteği yok. O yüzden yama ile oynayabilmeniz için dlc klasörüne girip del bat dosyasını çalıştırman lazım. Orada yoksa base klasöründe del bat dosyasını ara.
  • Türkçe yama kaldırıldımı acaba linke girince dosya bulunamadı diyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.