Şimdi Ara

RaFFa KASASI | BAŞLANGIÇ-> 800 TL GÜNCEL KASA-> 1731 TL | (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
19
Favori
4.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesabi vereyim sen bas belki para gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 6600 kaçtı tek maçtan bugün Sırbistan tahminleri gelse 80 tl kar yerine 1500 tl kar edecektim şu 2 günü atlatsaydım 8000 tl olacaktı yine kaçtı
  • En azindan sansin var

• Teşekkürler sağol
  • Sırbistan 0/1 den 400 tl tutturucaktım tutmadı. Bayiden oynadım yanlıslıkla ms 1 oynamısım kuponda görünce iptal ettirip 0/1 dedim. İptal ettirmesem kupon tutmustu

Edit: 2 maçı senden aldım irlanda 0/2 sırp 0/1 yanınada kendim danimarka ms0 oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 5 Eylül 2015; 1:51:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Keşke direk 1 oynasaymışsın kısmetinmiş bozmuşsun Benide yaktı sırplar neyseki bankoyla kara girdim bugün
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaFFa

Keşke direk 1 oynasaymışsın kısmetinmiş bozmuşsun Benide yaktı sırplar neyseki bankoyla kara girdim bugün

Aynen dostum ya baya üzüldüm. 400 yerine 150 falan alıcaktım ama açgözlülük yapıp iptal ettirdim ve yattım

Neyse sağlık olsun zevkine oynadım zaten güzel maçlar vardı. Yarın öylesine sürpriz kupon yapıp 3-5 sallarım ne gelirse.

Verdiğin maclar güzel bu arada bende takipteyim şansımız bol olsun. Bende bu konu icinde maç paylasırım güvendiğim. Bugun danimarka macı 0/0 cok güveniyordum ama ms 0 oynadım. Maçta 0-0 bitti zaten

Bol şans tekrar hocam

Teşekkürler neyseki 4.50 den Kuzey irlandayı yakalamışsın 0/2 Güvendiğin olursa paylaş burdan bizde oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaFFa

Teşekkürler neyseki 4.50 den Kuzey irlandayı yakalamışsın 0/2 Güvendiğin olursa paylaş burdan bizde oynarız

Tamam hocam paylasırım.

Tahminleri ne zaman verirsiniz yarın için? Sabah gidip bayiden oynıyım sabaha kadar verirmisiniz? Tempobet ten oynamak istiyorumda kredi kartı ön arka resmi istiyor güvenemiyorum. Kredi kartı limitim baya fazla kötü bişey olsa altından kalkamam borcun

Sabaha zor ya öğlen anca çıkar bülten geniş bugün çoğuna bakarım
  • Selamlar, valla ben oynamayı bilmiyorum ama belirli bir bütçe yatırıp. Sanaldan değilde iddaa bayisinden yatırabilirim. Önerirseniz biraz maç deniyim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karadağ - liechtenstein ms 0 oran 6.25

Sürpriz kuponlarda değerlendirebilirsiniz beyler. İsteyen 02 ç oynasın. Sürpriz kuponlara eklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 5 Eylül 2015; 12:54:43 >
  • 5 Eylül kuponu paylaşıldı sadece sürpriz oynuyoruz
  • Ben seceyim iclerinden millet ona oynamasin

• ramazan0579 R kullanıcısına yanıt
    Bu İngiltere alt liglerinde herşey olabilir
  • Selam arkadaslar, soyle bir kupon yaptim otobusumu beklerken, guzel oldugunu dusunuyorum
     RaFFa KASASI | BAŞLANGIÇ-> 800 TL GÜNCEL KASA-> 1731 TL |

Resim buyuk olduysa soyleyin image kodunu kaldirayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 5 Eylül 2015; 15:41:53 >
  • @rafi

olm dün gece napmışız la
  • Başladı bizim maçlar 4 te 0 mı yapacaz 4 te 3 mü
  • SÜRPRİZ KUPON 5 EYLÜL 2015

Wycombe Wanderers-Hartlepool United MS 1 ORAN 1.75

Northampton Town- D.Redbridge MS 1 ORAN 1.75

Gillingham-Doncaster Rovers MS 0 ORAN 3.40

Walsall-Bury MS 0 ORAN 3.30

-------------------------------------------------------------------------------

50 MİSLİ TOPLAM ORAN 34.3 OLASI KAZANÇ 1718 TL

Bu lig tuhaf şike yapmazlar inşallah
  • Northampton atti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.