Şimdi Ara

Radyo Televizyon ve Sinema mı, Tapu ve Kadastro mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm forum ailesi. Haziranda sınava gireceğiz. Sözelden gireceğim. Ama aklım karışık (sınava az kalmışken tutuştum :( ) AYT'ye sözelden gireceğim. Sizce 4 yıllık kocaeli üniversitesi radyo televizyon ve sinema mı okumalıyım yoksa 2 yıllık önlisans tapu kadastro mu?

Benim mezun olduktan sonra en kısa süre içinde iş bulup para kazanmam lazım. Tapu kadastro atamaları çok iyi diye duydum. Sizce okuyup risk almalımıyım yoksa rts okuyup başımın çaresine bakmalı mıyım? kafaları yemek üzereyim yardımcı olun... lütfen.

• Tapu kadastro hakkında pek bilgim yok ama iyi para aldığı söyleniyor. Ama dediğim gibi hiçbir fikrim yok ne yapar ne eder gibi. Rts ise iş alanı çok geniş ama bulursan. Çok fazla işsiz var sektörde. Kocaelinden ziyade Kadir has'da okursan belki biraz daha şansın olur okulun imkanlarından ve sektörel işbirliklerinden dolayı

Edit : + olaraktan lisans diploman olsun boşver kadastroyu falan. Lisans diploması sana baya kapı açar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teyfik Sikret -- 25 Mart 2018; 23:15:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Erym

Tapu kadastro hakkında pek bilgim yok ama iyi para aldığı söyleniyor. Ama dediğim gibi hiçbir fikrim yok ne yapar ne eder gibi. Rts ise iş alanı çok geniş ama bulursan. Çok fazla işsiz var sektörde. Kocaelinden ziyade Kadir has'da okursan belki biraz daha şansın olur okulun imkanlarından ve sektörel işbirliklerinden dolayı

Edit : + olaraktan lisans diploman olsun boşver kadastroyu falan. Lisans diploması sana baya kapı açar

Haklısın lisans diploması güzel bir şey. Peki coğrafya veya tarih öğretmenliği nasıl olur? Ataması kısıtlı ama atanınca çok güzel. Her iki alanıda çok seviyorum ve bayağı bilgim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat3576

quote:

Orijinalden alıntı: Mr Erym

Tapu kadastro hakkında pek bilgim yok ama iyi para aldığı söyleniyor. Ama dediğim gibi hiçbir fikrim yok ne yapar ne eder gibi. Rts ise iş alanı çok geniş ama bulursan. Çok fazla işsiz var sektörde. Kocaelinden ziyade Kadir has'da okursan belki biraz daha şansın olur okulun imkanlarından ve sektörel işbirliklerinden dolayı

Haklısın lisans diploması güzel bir şey. Peki coğrafya veya tarih öğretmenliği nasıl olur? Ataması kısıtlı ama atanınca çok güzel. Her iki alanıda çok seviyorum ve bayağı bilgim var.

atanma bekleyen çok var. radyo televizyon daha iyidir bu bölümlere göre kendi fikrim

• Eyvallah. Başka kişilerde fikrini belirtirlerse memnun olurum.
  • Güncel...

Radyo Televizyon ve Sinema'da iş imkanları nasıldır? Medyadan, iletişimden, televizyon ve sinemadan teknik olarak temel bilgilere sahibim. Kendimi geliştirip medya ile ilgilenen bir şirkette yeterli ücrette çalışmayı hedefliyorum. Sizce kocaeli üniversitesi bana bir şeyler katabilir mi? Diplomamın ve kendimi geliştirdiğim kadar bilgilerin bana mesleki hayatta katkısı olur mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.