Şimdi Ara

Radyo Sinema Tv mi Gazetecilik mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru acık. Ts 1 368 Ts 2 370 geldi, yoksa baska bi sey mi onerırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gazetecilik oku
  • Hocam peki diğerine göre avantajı ne olur, çünkü çok farklı bi puan sınırındayım Gazide Gazetecilik tutuyor Akdenizde Radyo Sinema Tv tutuyor kesin olarak.
    Yani bi de ünileri araştırmak gerekecek sanırım, Gazeteciliğin diğerine göre avantajı yada Radyo sinema tv 'nin gazeteciliğe göre avantajı nedir mesela
    Yada İstanbul İkinci öğretim Tarih de tutma ihtimali olabilir bi 5 puan civarı oynarsa
  • işsiz kalmak istemiyorsan ikisini de okuma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilcevik

işsiz kalmak istemiyorsan ikisini de okuma.

Boş konuşacaksan konuya cevap yazma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

quote:

Orijinalden alıntı: secilcevik

işsiz kalmak istemiyorsan ikisini de okuma.

Boş konuşacaksan konuya cevap yazma.

benden 14 yaş büyük bir ablam var kendisi Türkiye'nin sayılı üniversitelerinden birinde Gazetecilik okudu, sektörün içinde oradan biliyorum. Ayrıca iki enişte haberturkte bir kuzenim de bir yerel gazetede çalışıyor şuan. Ablam sayesinde tanıdığım onlarca insan var buna dayanarak söylüyorum. Bir gün bu bölümde okuyup mezun olduğunda ne kadar boş, getirisi olmayan bir bölüm olduğunu anlayacaksın. Anlık heveslerle hayatınızı harcamayın. Şimdi gençlik hezeyanı tabii hepiniz bölümü bitirince Uğur Dündar olacağım zannedersiniz ama, sonrası hüsran. Kal sağlıcakla, hakkında hayırlısı neyse o olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.