Şimdi Ara

radyo play çalışmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim şuanda blog sayfam var ve sayfanın amacı öğrencelirn bir araya toplanıp bilgi alışverişi yapması ödev paylaşması duyurruları yayınlamak bide yeni başladım radyo yayını yapıyorum caster.fm den ve yeni keşfettiğim newl2mr.radyodan ama oradaki yayınımı bloga entegre ediyorum pc de çalışıyor radio play kodları ama mobil bağlantılarda çalışmıyor lütfen bilgisi olan yazsın.

• Benim anladığım kadarıyla caster.fm radyo playeri flash kullanıyor. PC flash oynatabiliyor fakat cep telefonları, yani mobil cihazların flash desteği yok. Onun için çalışmıyor.
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    www.listen2myradio.com bu ste hakkında bilginiz varmı ? ıp ve port veriyor ama oluşturduğum kodlar mobilde çalışmıyor ?
  • DOKTORAİBÜ D kullanıcısına yanıt
    bu siteyi kullananların sitelerine baktığımda mobilde çalışıyor ama ben bir yerde hata yapıyorum bu hatanın ne olduğunu bana anlatabilecek illaki biri vardır diye umut ediyorum
    Hangi siteler onlar, link verebilir misin? Ben de bakayım.
  • yabancı sitelerde gördüm az önce yine baktım ama bulamadım kaç gündür hangi sayfalara girdiğimi inan unuttum:( şuanda kullanacağım site buwww.listen2myradio.com flaş player desteği var ama iphonelerde çalmıyor orada açıklamada tüm mobillerde kullanabilineceğini söylüyor ne yaptıysam olmadı.
    Ben internet radyosundan anlamıyorum. Eğer link verseydiniz mobilde çalışıyor dediğiniz siteye bakıp bir şeyler öğrenmeye çalışacaktım. Peki, Android veya iPhone uygulaması kullanılarak internet radyosu dinlenemez mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.