Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keyifle dinle
    quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Ashiq Sebuhi - Sherq
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Az önce mydonoseda dinledim

burdan

Teşekkürler hocam

Kolay gelsin..

• soursian-
    quote:

Orijinalden alıntı: KennyMcRiddyM4A1

***Bu Arada Şu Son 1-2 Haftadır Hem FENOMEN'de Hem de MYDONOSE'da Duyduğum Bir Şarkı Var...

Yunanca yada Bulgarca Olması Lazım, Bayan Bir Şarkıcı Söylüyor...
    Ara Kısımlarda Çalan Müzik Stromae-Alors on Danse'deki Gıygıy Müziği Andırıyor.
    Kadının Sesi Ziynet Sali'yi Andırıyor.

Fenomende Ara Sıra Çalıyor, Radyo Mydonose'da ise Sabah 8:12 Akşam 20:12'de Çalıyor

-----------------------------------------------------------

***Diğeri ise İnce ve Hoş Genç Bir Bayan Sesi Sözler Şöyle ''Tell me vaaaa desirf you vaymii youu'' Ritmi de Hafif Hızlı Genel Olarak ''Tell me vuaaa'' gibi Bir Nakarat Dönmekte

where have you gone?
  • ya biri şu ses kaydındaki şarkıyı söylesin bana 2 aydır arıyorum yaa:(http://hotfile.com/dl/83815915/ba41e0a/ses_kayd.rar.html
  • Dj Project & Giulia - Nu
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

ya biri şu ses kaydındaki şarkıyı söylesin bana 2 aydır arıyorum yaa:(http://hotfile.com/dl/83815915/ba41e0a/ses_kayd.rar.html
  • çooooookkkkkkk teşekkür ederim çoookkk saol :) ;)
    quote:

Dj Project & Giulia - Nu
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

ya biri şu ses kaydındaki şarkıyı söylesin bana 2 aydır arıyorum yaa:(http://hotfile.com/dl/83815915/ba41e0a/ses_kayd.rar.html

• quote:

çooooookkkkkkk teşekkür ederim çoookkk saol :) ;)
    quote:

Dj Project & Giulia - Nu
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

Rica ederim
    Keyifle dinle
  • quote:

soursian-
    quote:

Orijinalden alıntı: KennyMcRiddyM4A1

***Bu Arada Şu Son 1-2 Haftadır Hem FENOMEN'de Hem de MYDONOSE'da Duyduğum Bir Şarkı Var...

Yunanca yada Bulgarca Olması Lazım, Bayan Bir Şarkıcı Söylüyor...
    Ara Kısımlarda Çalan Müzik Stromae-Alors on Danse'deki Gıygıy Müziği Andırıyor.
    Kadının Sesi Ziynet Sali'yi Andırıyor.

Fenomende Ara Sıra Çalıyor, Radyo Mydonose'da ise Sabah 8:12 Akşam 20:12'de Çalıyor

-----------------------------------------------------------

***Diğeri ise İnce ve Hoş Genç Bir Bayan Sesi Sözler Şöyle ''Tell me vaaaa desirf you vaymii youu'' Ritmi de Hafif Hızlı Genel Olarak ''Tell me vuaaa'' gibi Bir Nakarat Dönmekte

where have you gone?

1. Teodora & Dj Pantelis - Onazi
    2. Anastasio Le Prada & Kristen Stewart - Tell Me Why (Twilight)

Olduğunu Yine Bu Konu Sayesinde Öğrendim
  • Başka bir konuya yazdım ama burayada yazıyım çünkü fenomende dinledim.Şarkı hareketli bi şarkı kadın ve erkeğin düeti var.Nakaratta sürekli I swear this is true yanılısam I swear its trueda olabilir böyle bişey geçiyor bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi
  • eyvallah kanka ya saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes16

Başka bir konuya yazdım ama burayada yazıyım çünkü fenomende dinledim.Şarkı hareketli bi şarkı kadın ve erkeğin düeti var.Nakaratta sürekli I swear this is true yanılısam I swear its trueda olabilir böyle bişey geçiyor bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi

Kendim buldum ama belki başka arayan ardakaşlar vardır.
    Black eyed peas-the time(dirty bit)
  • arkadaslar radyo fenomende sürekli duyuyorum parcayı ama bi türlü bulamadım hintli bir bayanın sesini andıran bir ses tonuyla
    walaaaa laaa laaa laa, laaa laaa laaa walaaaa seee laaa diye mırıldanıyor daha sonra erkek bir vokalist girip ingilizce sözler söylüyor sonra elektronik bir dim dıs, dım dım tıs diye melodi giriyor. çok hoş birşey çıkarabilecek var mı acaba ?
  • Radio Killer - Voila?
    quote:

Orijinalden alıntı: heartsmagic

arkadaslar radyo fenomende sürekli duyuyorum parcayı ama bi türlü bulamadım hintli bir bayanın sesini andıran bir ses tonuyla
    walaaaa laaa laaa laa, laaa laaa laaa walaaaa seee laaa diye mırıldanıyor daha sonra erkek bir vokalist girip ingilizce sözler söylüyor sonra elektronik bir dim dıs, dım dım tıs diye melodi giriyor. çok hoş birşey çıkarabilecek var mı acaba ?
  • Herkese Selamlar,

Uzun süredir arıyorum bulamıyorum.

Şarkı Sahara Tyalee şarkısı ama ben radyoda dinlerken o kadın en başta söylediği yerler ingilizce değil de başka bir dil ben o başka dil olan girişli şarkıyı aryıorum.

Radyo'ya email attım bana costi ionita-can you feel it dediler.Tamam şarkı doğru da o girişte kadının(Andrea sanırım adı) söylediği yer ingilizce ben oranın başka bir dilde olanını arıyorum Rusça yada almanca gibi birşeydi..

Yardımlarınızı bekliyorum buradan.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Herkese Selamlar,

Uzun süredir arıyorum bulamıyorum.

Şarkı Sahara Tyalee şarkısı ama ben radyoda dinlerken o kadın en başta söylediği yerler ingilizce değil de başka bir dil ben o başka dil olan girişli şarkıyı aryıorum.

Radyo'ya email attım bana costi ionita-can you feel it dediler.Tamam şarkı doğru da o girişte kadının(Andrea sanırım adı) söylediği yer ingilizce ben oranın başka bir dilde olanını arıyorum Rusça yada almanca gibi birşeydi..

Yardımlarınızı bekliyorum buradan.
    Teşekkürler.

http://www.youtube.com/watch?v=WBHv0pO94JQ&feature=related

Büyük İhtimalle Budur ANDREA & COSTI (SAHARA)- UPOTREBENA (Halele)

http://www.youtube.com/watch?v=eMT0rHM6yas&feature=channel

ANDREA - Izlaji me

http://www.youtube.com/watch?v=yzdTYVczaxw&feature=channel

ANDREA&COSTI - Samo moi

Bu Aralar Birçok Arkadaşım Bana Bu Şarkıları Soruyor... 2. Şarkı Serdar Ortaç'ın Şarkısı Andrea Version

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 24 Kasım 2010; 15:18:22 >
  • Beyler bir şarkı var boyle Hö hö heee hiiii diye bebek sesli disko tek tarzı hani fenomende arasıra calıyor yardım lütfen
  • arkadaşlar lütfen yardım..fenomende çalan bi şarkı var sözsüz sadece bi kadın arada haaa haayaaaa diye mırıldanıyo bulabilirmisinizz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamix74

arkadaşlar lütfen yardım..fenomende çalan bi şarkı var sözsüz sadece bi kadın arada haaa haayaaaa diye mırıldanıyo bulabilirmisinizz

acaba benimkini mi diyorsun sen
  • Müziği en kısa zamanda kaydetmeye çalışacağım ancak kaydedene kadar elimden geldiği kadarıyla anlatmaya çalışayım, şarkıda sürekli bir adam "dalaleydaamm" gibi birşey diyor ve müzik öyle devam ediyor, şarkı İngilizce de olabilir ancak daha değişik bir dilde söylüyor.Ritmi hızlı sayılır müziğin.Başta Shantel-Disco Partizani'nin müziğine benzer bir giriş var.Bugün saat 14:16'da çaldı şarkı fenomen'de.DJ şarkının adını o kadar hızlı söylüyor ki hiçbir şey anlamıyorum ancak "Be Cool" gibi birşey diyor, baktığımda şarkının adı o değil.
  • @Challengermert
    @mamix74

Delyno & Looloo - Private Love ?
  • quote:

@Challengermert
    @mamix74

Delyno & Looloo - Private Love ?

Yok hocam bu değil :/
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.