Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdslr Allah rızısı ıcın bırı solesn yaw kac gundur arıoyrum .(
  • Arkadaşlar bir sarkı var 15-20 gündür bulamadım lütfen yardımcı olun.bir bayan söylüyor şarkıyı biraz slow ve pek söz yok delyno-ether party şarkısındaki bayanın söylediği yerlere cok benziyor ancak daha slow.
  • beyler fenomende duydum gene böyle galia 2 kşi söylüyordu biri girince böyle r r r r r rrainbow gbi bşi diyodu tam kopmalık şarkıydı böyle.d
  • Will.I.Am'in bir şarkısını duydum sözleri pek anımsayamıyorum, rap tarzı bilen, duyan?
  • Will.I.Am & Nicki Minaj - Check It Out?
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Will.I.Am'in bir şarkısını duydum sözleri pek anımsayamıyorum, rap tarzı bilen, duyan?
  • quote:

Will.I.Am'in bir şarkısını duydum sözleri pek anımsayamıyorum, rap tarzı bilen, duyan?

Bu değildir ama bunuda dinlemeni tavsiye ederim

Fergie Ft. Will.I.Am - Quando Quando Quando

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getta -- 12 Kasım 2010; 17:54:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Marina Aslan - Tell Me Tell Me ?
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcmn

ilk once selamlar arkadaslar 1. bu ara hryerde duyuyorum bi kadın soluyor icinde this is tell me yo fln diyor . 2. ise kayıt ettigim bir şarkı link : h t t p : / / r a p i d s h a r e . c o m / f i l e s / 4 2 9 9 6 2 2 2 3 /Radio010 . m p 3 simdiden tesekkurler boslukları kaldırmayı unutmayınnnn

yok oda deil hocam bu daha unlu bi şarkıcı kadın soluyor :S
  • Conjure arkadaş banada yardım edersen sevinirim.sarkıyı bi bayan söylüyor fazla söz yok daha cok huuu-uuu fln gibi bişeyler söylüyor.şarkı özellikle edward maya- stereo love sarkısının başlangıcındaki huu ğuu gibi bişeyler söylediği yere cok benziyor.

bi sarkı daha var sormak isteğim gene edward maya-stereo love'nin ispanyolca gibi bir dille bayan söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcn_rocklr

Conjure arkadaş banada yardım edersen sevinirim.sarkıyı bi bayan söylüyor fazla söz yok daha cok huuu-uuu fln gibi bişeyler söylüyor.şarkı özellikle edward maya- stereo love sarkısının başlangıcındaki huu ğuu gibi bişeyler söylediği yere cok benziyor.

bi sarkı daha var sormak isteğim gene edward maya-stereo love'nin ispanyolca gibi bir dille bayan söylüyor.

DJ Project Ft. Giulia - Nu bu olması gerek?
  • yok kardeş bu değil ya.sağolasın.
  • @ahmetcmn

Şarkıyı mırıldanırsan yardımcı olmaya çalışırım

@mrtcn_rocklr

Dancelovers & Dominika - Emlék
    Keyifli Dinlemeler
  • şarkıyı numberone fm'de duymuştum. başlarken;

dıt dı dıt dı dı dıt ooooooo ooooooooooo şeklinde bir melodi ile giriyo, yanılmıyorsam 2 erkek söylüyor yardımcı olursanız sevinirim.
  • teşekkür ederim
  • @va_rosh

Eğer şarkıyı mırıldanıp kayıt yaparsan yardımcı olayım.

@mrtcn_rocklr

rica ederim
    keyifle dinle
  • @conjure

Teşekkürler. :)
  • quote:

@conjure

Teşekkürler. :)

Rica ederim
    Keyifle dinle
  • @conjure kardesım bana bı yardm et sarkıyı bulamadım fenomde calıo playboyyyy aaa aaa dıye tıtrek bı ses ıle yardımcı olursan sevınrm.
  • arkadaşlar fenomende pal stationda ve number one da bazen çalan şarkının bir yerinde around the world diyen ama daft punkın olmıyan şarkının adı ve söyleyenini bileniniz varmı??????
  • quote:

Orijinalden alıntı: brs10
    arkadaşlar fenomende pal stationda ve number one da bazen çalan şarkının bir yerinde around the world diyen ama daft punkın olmıyan şarkının adı ve söyleyenini bileniniz varmı??????

Moonrunners & Daft Punk - Feels Like Magic
    Keyifli Dinlemeler
  • quote:

Orijinalden alıntı: va_rosh

şarkıyı numberone fm'de duymuştum. başlarken;

dıt dı dıt dı dı dıt ooooooo ooooooooooo şeklinde bir melodi ile giriyo, yanılmıyorsam 2 erkek söylüyor yardımcı olursanız sevinirim.

Ashkan - L'alarme Di Discotequa veya Sway feat. Akon - Silver and Gold

Olabilir mi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 14 Kasım 2010; 9:23:47 >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.