Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (421. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR RADYO FENOMENDE SON ZAMANLARDA CALAN BALKAN TARZI BIR SARKI VAR HARAKETLİ BİR PARCA SANIRIM YENI CIKAN BIR PARCA SHANTEL TARZI BASLIYOR SARKIYA IKI UC SEFER RASTLADIM AMA SOZLERI PEK AKLIMDA KALMADI YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TSKRLR
  • Nakaratında "Süpernaturel" diye geçen bir şarkı var. Bol baslı birşey. Arada zenci olduğunu düşündüğüm bir abimizde rap yapıyor. Var mı bilen?
    Katy Perry - E.T. ft. Kanye West miş. Kendim buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brooklyn -- 25 Aralık 2011; 21:37:34 >
  • Abi isiniz zor valla
  • @Brooklyn

Tam yazıyordum ki bulmuşsunuz.

@HellsinG_35

Hocam valla ben şu anlattığınla yardımcı olamam. Diğer arkadaşlardan çıkartan olur belki.
  • sanırım x_coool_x nıklı arkadasın aradıgı sarkı bulgar tarzı ne bılıyım 2 tane erkek soyluyor muzıgı sankı eskı yabancı duyulmus bır muzıgı hatırlatıyor baslarken ne bılıyım trampet davulla baslıyor sanırım yenı oldugu ıcın ısmını yayınlamıyorlar radyoda :)
  • hatırladığım kadarıyla eski bir şarkı değil ve açıklamak gerekirse.şarkı dinlendiriciydi ve söz fazla yoktu sanırım.klipte ise adam kızın peşinden koşuyor kız bir yerde ayakkabısının birini bırakıyodu siyah yada kırmızımı neydi.en sonunda oğlan kızı buluyor ve to be continued yazıp şarkı bitiyor.hatırladınızmı?(ayrıca fenomende çıkmadı anladığınız gibi klipten soruyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_coool_x

arkadaslar az önce radyo fenomende cıkan şarkıyı arıyorum
    2 tane erkek söylüyor "danki danki danki satrıfamoo" falan diyolardı nakaratta bilenınız varsa söylesin

Ilian - Tupalka olması lazım.
  • 3-4 yıl önce clubtv'de bi şarkı dinlemiştim bulgar sarışın bi hatun söylüyor şarkıda sexy kelimesi geçiyodu tahmini olan varmı?
  • Arkadaşlar geçen bir mağazada bi şarkı duydum.Yabancı bir rap şarkısı adam şarkının bi bölümünde 3-4 defa öksürerek söylüyor.Bu söylediklerimle bulunması biraz zor gibi ama belki bir bilen çıkar diye yazdım.Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • selam arkadaşlar. radyo fenomende bu aralar çalan hintçe sanırım bir şarkı var adam söylüyor şarkının sonuna doğru bir kadın giriyor vokale, hareketli hatta nakarattan sonra flüt sesi var yardımcı olursanız çok sevinirim 2 haftadır arıyorum şarkıyı bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: |electronics|

quote:

Orijinalden alıntı: x_coool_x

arkadaslar az önce radyo fenomende cıkan şarkıyı arıyorum
    2 tane erkek söylüyor "danki danki danki satrıfamoo" falan diyolardı nakaratta bilenınız varsa söylesin

Ilian - Tupalka olması lazım.

ALLAH Razı olsun kardeşim,bende onu arıyordum.Şanslıyım ki ilk baktığım mesajda bu şarkı verilmiş =)
    Şarkı Bulgarca dır arkadaşlar.Keyifli dinlemeler :http://www.youtube.com/watch?v=ArMi65XoV0I
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

cafede dinledim şarkı başlarda anlaşılmıyo sonuna kadar dinleyin size güveniyorum:)

http://www8.zippyshare.com/v/10937406/file.html

teşekkür ederim siz king siniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

cafede dinledim şarkı başlarda anlaşılmıyo sonuna kadar dinleyin size güveniyorum:)

http://www8.zippyshare.com/v/10937406/file.html

teşekkür ederim siz king siniz

Estağ.
    Keyifle dinleyin.
  • ?
  • aslında tüm parçaları bir yerde toplayıp yayınlasak güzel olur. radyo fenomende çalan tüm müzikler diye. ilk mesaj da olabilir mesela insanlar hem diger parçalarıda dinler begenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

aslında tüm parçaları bir yerde toplayıp yayınlasak güzel olur. radyo fenomende çalan tüm müzikler diye. ilk mesaj da olabilir mesela insanlar hem diger parçalarıda dinler begenir.

Onu bir ara konuştuk ama bir karara bağlayamadık. Çalan bütün parçaları yazsak şarkısını bulmak isteyen için çok zahmetli olabilir tek tek dinleyip aradığını bulmak.
    Bu işin en kolayı kayıt almak ama o anda müsait olamayabilirsin de.

Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz yine de.
  • arkadaşlar söyliyecegim şarkı fenomende calıyodu bi adam söylüyodu ve ıslık calıyodu bide ikidebir lalala diyodu bilen acil yazsın lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoorMisguidedFoll

Arkadaşlar geçen bir mağazada bi şarkı duydum.Yabancı bir rap şarkısı adam şarkının bi bölümünde 3-4 defa öksürerek söylüyor.Bu söylediklerimle bulunması biraz zor gibi ama belki bir bilen çıkar diye yazdım.Şimdiden çok teşekkür ederim.

3.35te öksürüyor ama bilemem

http://www.youtube.com/watch?v=Wa5B22KAkEk
  • ARKADAŞLAR FENOMENDE COK SEYREK ÇALAN BI SARKI VAR SANIRIM SOZLERI İTALYANCA GIBI ''DI DI SİYASSİYOSANTA DİBOLEN DİBOLEN '' GİBİ ÇOK HAREKETLI BI SARKI DEĞIL NORMAL HIZDA
  • tmm bul dum - ilian tupalka - electronics allah senden razı olsun
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.