Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: WindsSon

arkdaşlar Edward Maya nın stereo love şarkısının fenomende çalan bir remixi var bu aralar o hangisi biliyormusunuz ?
    Bide Nuu diye bir şarkı çalıyor tam adını bileniniz varmı?
  • Arkadaslar fenomen hıtde calan bi sarkı var bi kadın bi erkek söylüyor kadın me seen you gibi bişiler sylüor fenomen hıtde gece 2 gibi calıyor
  • az önce bi tane çarkı çaldı ismini bilen varmı acaba şarkı şu şekildeydi
    twist aynı sam ( biraz yanlış yazmış olabilirim :D )
  • arkadaşlar benimde sormak istediğim bi şarkı var bi kaç kere fenomende rastladım şarkının içinde tek anladığım mustas ve sanki havai müziği gibi başlıyo güzel bi melodisi var bundan ne çıkarabilirsiniz bilmiyorum ama bulursanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler
  • arkdaşlar radyo fenomende çalan arapça bi şarkı var bir adam söylüyo şarkıda sürekli yema yemaa gçiyoo şarkının adını bilen varmıı
  • http://s1.dosya.tc/4JIERr/Sesklibi.rar.html

bunu bulabilecek olan varmı ? şimdiden teşekkür ederim
  • Fenomende ara sıra çalan bir şarkı var.Şarkıyı bir kadın söylüyor ve şarkı pop şarkısı.Nakaratında 2 kere on in, on in(anin anin) gibi birşeyler söylüyor.O şarkıyı bulabilirseniz çok mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnberk -- 15 Temmuz 2010; 14:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnberk
    Fenomende ara sıra çalan bir şarkı var.Şarkıyı bir kadın söylüyor ve şarkı pop şarkısı.Nakaratında 2 kere on in, on in(anin anin) gibi birşeyler söylüyor.O şarkıyı bulabilirseniz çok mutlu olurum.

Inna - On & On ?
  • ya son zamanlarda fenomen de çalan bir şarkı var .. onlenlon gibi bişey şarkının adı..3 aydır arıyorum bulamıyyorumm....nolur yardıımm edinnn lütfeeenn :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

quote:

Orijinalden alıntı: johnberk
    Fenomende ara sıra çalan bir şarkı var.Şarkıyı bir kadın söylüyor ve şarkı pop şarkısı.Nakaratında 2 kere on in, on in(anin anin) gibi birşeyler söylüyor.O şarkıyı bulabilirseniz çok mutlu olurum.

Inna - On & On ?

Maalesef bu değil.Bir kere dinleyebildiğim için sözleri aklımda kalmadı.Seini biraz Lady Gaga'ya benzettim fakat o değildi.Ritmi hep aynı giden bir şarkıydı.Bildiğiniz pop şarkısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnberk -- 15 Temmuz 2010; 17:30:02 >
  • --------------------------------------------------------------------------------

ya son zamanlarda fenomen de çalan bir şarkı var .. onlenlon gibi bişey şarkının adı..3 aydır arıyorum bulamıyyorumm....nolur yardıımm edinnn lütfeeenn :'(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbs_95

--------------------------------------------------------------------------------

ya son zamanlarda fenomen de çalan bir şarkı var .. onlenlon gibi bişey şarkının adı..3 aydır arıyorum bulamıyyorumm....nolur yardıımm edinnn lütfeeenn :'(

Tamam da söyleyenin cinsiyeti ne,şarkının tarzı ne? Bana ''Onlenlon'' deyişin şu iki şarkıyı anımsattı bak bakalım:
    B.o.B ft. Bruno Mars - Nothing On You
    Alexandra Burke ft. Pitbull - All Night Long
    Bunlar değilse mırıldanıp kaydet yada daha detaylı bilgi ver..
  • quote:

Orijinalden alıntı: peri48

arkdaşlar radyo fenomende çalan arapça bi şarkı var bir adam söylüyo şarkıda sürekli yema yemaa gçiyoo şarkının adını bilen varmıı

Douzi ft.Taximan - Myriama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbs_95

--------------------------------------------------------------------------------

Büyük ihtimalle bunu arıyordun.Bende bunu arıyordum çünkü.Kendi aradığımı kendim buldum.
    Agnes - On And On
  • kardeş Allah senden razı olsun süpersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi1912

kardeş Allah senden razı olsun süpersin

Önemli değil, ne demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

Şarkıda bayan vokal twentyfive 'dan 10'ar 10'ar sixtyfive lara kadar sayıyor.. düp düp düp düp diii thirtyfive thirtyfiiive şeklinde..

Şarkıyı bilen var mıdır acaba
  • arkadaşlar ne olur bu parçayı bulun çok sevınırım parça ingilizce hiç bi kelimesini anlıyamadım ama biraz mırıldandım link aşagıda

http://rapidshare.com/files/407517558/Record000.amr
  • süpermiş burası yeni görüyorum. Teşekkürler
  • arkadaşlar link aşagıda lütfen yardımcı olun

http://rapidshare.com/files/407594229/Record000.amr
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.