Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi sarkı arıyorum pal statıon da ve fenomende calıyor adam bazen isminide soyluyo kaan gökman - kaktuşiya ama youtube dahil hic biyerde bulamadım. ses kaydı yaptım

http://www.speedyshare.com/files/23155432/ses.wav
  • Verdikleri ID yanlış
    Consoul Trainin & Pink Noisy & Anastasia Zannis - Tango To Evora
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

Orijinalden alıntı: gangster89

bi sarkı arıyorum pal statıon da ve fenomende calıyor adam bazen isminide soyluyo kaan gökman - kaktuşiya ama youtube dahil hic biyerde bulamadım. ses kaydı yaptım

http://www.speedyshare.com/files/23155432/ses.wav
  • cok saol dostum
  • rica ederim
    keyifle dinle
    quote:

Orijinalden alıntı: gangster89

cok saol dostum
  • alıntıda yapamıom bilen yokmuuu.şarkıda bom bom bom hotel room zoom zoom fln dio
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcmn

alıntıda yapamıom bilen yokmuuu.şarkıda bom bom bom hotel room zoom zoom fln dio

Pitbull- Hotel Room Service ?
  • bn neden alıntı yapamıorum .. hy o deil o şarkıyı biliom bunu 2 kisi soluo kadın ve erkek daha hareketlii çok cıkmıo fenomende
  • arkadaşlar merhaba. ben bugünde denk geldim bu aradığım şarkıya. her gün çalıyo fenomende. bi kadın söylüyor waffle waffle diyo gibi. hareketli bi şarkı.
    simdiden teşekkürler :)
  • Arkadaşlar Linki Bu Bilgisiyarın Ses Kaydedicisiyle Kaydettim. İsmini Gönderebilirseniz Sevinirim (=

http://www.fileden.com/files/2010/6/8/2883754//bilinmeyenmüzik.WAV

arkadaşlar Link Tam olmuyor ama siz adres cubuquna yukardakinin aynısını kopyalayıp gidin direk üstüne tıklamayın. yksa acılmaz :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertuqruls35 -- 1 Temmuz 2010; 12:00:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcmn

bn neden alıntı yapamıorum .. hy o deil o şarkıyı biliom bunu 2 kisi soluo kadın ve erkek daha hareketlii çok cıkmıo fenomende

Acaba Bu Olabilirmi ???

Radio Killer-Voila Kadın Ve Erkek Söylüyor Kadın La La La Erkek Here İ Am DiyoR
  • @ertuqruls35

Anda Adam - Love On You
    Keyifli Dinlemeler
  • Teşekkür Ederim (=
  • Hocam NasıL buLuyoRsunuz hemen şaşıyoRum xD
  • Öncelikle Flood yapmaktan kaçınınız.Aynı mesaj içinde görüşlerinizi yazabilirsiniz

Şarkı zaten çok populerdi.gerçi hala popülaritesi var ama 4-5 ay önce radyolarda sürekli çalıyordu.
    şu anda biraz daha seyrek çalıyor radyolarda.
    quote:

Orijinalden alıntı: ertuqruls35

Hocam NasıL buLuyoRsunuz hemen şaşıyoRum xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: verts

YOK KARDES O DEGIL SAOL YINEDE YAV KIZIN SESI BI GARIP CIKIYO HANI TEKNO MUZIK TARZINDA HATTA KENDI SOYLEDIGIN SOZUN SONUNDA YEIYEIYEIYEEE DIYO SONRA ADAM TAKRARDAN ABROVEEE DIYO DEVAMN EDIYOO NE BULUNMAZ SARKIYMIS YAV HATTA BUGUN FENOMEN HITS DE CALDI SAAT 14.15 SULARINDA (19/06/2010) BULANA SIMDIDIEN COK SAOL YAA

Aynı şarkıyı 1 haftadır ben de arıyorum ve bulamadığım için artık Fenomen'e özel mail atıp sormakta buldum çareyi.Lütfen daha sık çalın dedim.
    Erkek,aromen-vigormen gibi birşeyler söylüyor
    Kız,another daaaaaay die bağırıyor (enadır de-yi-ye-yi-ye-yi-ye-yi-yeaaaaaaaa....)
    Bana cevap attıklarında seni de haberdar ederim ;)
    ___ tek kek kelimeyle manyak bi parça!___
  • Arkadaşlar ayrıca aynı konuları fenomen'in kendi sitesinde tartışmak da mümkün.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000579385208#!/radyofenomen

Facebook'u olan herkes Beğen'e basıp üye olabilir.
  • Arkadaşlar benim aradığım şarkı bir kız söylüyor hareketli bir parça shake shake shake your bodyyy diye gidiyor nedir bu bilen varmı ?
  • Inna - 10 Minutes
    %99.9 bu şarkı
    quote:

Orijinalden alıntı: EmrEDnZ

Arkadaşlar benim aradığım şarkı bir kız söylüyor hareketli bir parça shake shake shake your bodyyy diye gidiyor nedir bu bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Inna - 10 Minutes
    %99.9 bu şarkı
    quote:

Arkadaşlar benim aradığım şarkı bir kız söylüyor hareketli bir parça shake shake shake your bodyyy diye gidiyor nedir bu bilen varmı ?

Dostum çok teşekkürler çok yardımcı oldun gerçekten
  • rica ederim
    keyifle dinle
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Inna - 10 Minutes
    %99.9 bu şarkı
    quote:

Dostum çok teşekkürler çok yardımcı oldun gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.