Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre_dante

Arkadaşlar bu yaz arabada Radyo ki de dinlediğim yabancı club dance bi parça aklıma takıldı bir türlü bulamıyorum.Aklımda kalan tek şey arada güzel sesli bi bayanın girmesi ve ay ay ye ay ay yei yei yei yeee gibi bir şey sölüyor bir türlü bulamıyorum parça da onun haricinde söz varmı onuda hatırlayamıyorum hatırladığm tek yer oraları yardımcı olursanız çok sevinirim.

Klaas - Our Own Way (Yazın ben de çok aramıştım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bella112

Ya bi şarkı dinLemiştim radyo fenomende- the latex ovbaaaaa yeeeeeeeeah gibi bişiLer söylüyodu bi kadıN söLüodu... biLen varsa Lütfen söyLesn adınıı .( Bide artık radyo fenomende çaLmıyor ama bi şarKı vardı gaaabon nayt noova yabon nayt gibi bisiler diodu cogusu nakaratla geciodu LütfeeeeeeN...

David Guetta Ft Kelly Rowland - When Love Takes Over
  • arkadaşlar yazdım cevap gelmedi eminemin fenomendeki not afraide remixini bilen varmı nerden bulunur veya remixin adı ne ?? cevap verirseniz lütfen...
  • quote:

Ya bi şarkı dinLemiştim radyo fenomende- the latex ovbaaaaa yeeeeeeeeah gibi bişiLer söylüyodu bi kadıN söLüodu... biLen varsa Lütfen söyLesn adınıı .( Bide artık radyo fenomende çaLmıyor ama bi şarKı vardı gaaabon nayt noova yabon nayt gibi bisiler diodu cogusu nakaratla geciodu LütfeeeeeeN...

bahsettiğin 2. şarkı DJ Project-Gulia - Nu
  • @Conjure

quote:

Orijinalden alıntı: KennyMcRiddyM4A1

quote:

Şuan Şarkı Çalarken Yazıyorum Bilen İllaki Vardır...

Acaip Hareketli Sürekli Farklı Bir Melodiye Geçiş Yapıyor Sanki Mix Gibi

The Don't To The Do Don't Stop Don't Stop The Get It Out (Ayhhh...) The Don't To The Do Don't Stop Don't Stop We Get It Out [Dumtısss Müzik....]

Kadın mı Erkek mi Söylüyor Çözemedim...

Aralarda Çığlık Atar Gibi ''Ayhhh'' Diyor... Disco-Clup Tarzı Bir Müzik

Biraz Önce Yine Çıktı Bulabilen Var mı

LİNK : http://s2.dosya.tc/file/nFvteI/01-04122010-173029.rar.html

Umarım Bulursunuz Artık Kim Bulursa Şimdiden Sağolsun

Dipnot: Dosya Türü MPEG4'tür...Converter Varsa Yada Açabilecekseniz İndirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 4 Aralık 2010; 18:13:05 >
  • @KennyMcRiddyM4A1

Eliess - Don't Stop Till You Get Enough (Pakito remix)

Tunatic programı saolsun (şarkıyı dinletiyorsun ismini söylüyor) pek umudum yoktu ama bir deniyim dedim buldu şaşırdım

Konu linki bilmeyen arkadaşlar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

@KennyMcRiddyM4A1

Eliess - Don't Stop Till You Get Enough (Pakito remix)

Tunatic programı saolsun (şarkıyı dinletiyorsun ismini söylüyor) pek umudum yoktu ama bir deniyim dedim buldu şaşırdım

Konu linki bilmeyen arkadaşlar olabilir.

Süpersin Dostum 1 Haftadır Arıyorum

O Dediğin Programı Öğrendiğimde İyi Oldu, iPhone'um Sağolsun Kaliteli Kayıt Yapıyor O Tunaticle Direk Bulurum Sanırım
  • dün saat 3-4 gibi pal stationda ve 7-8 gibi fenomende çalan bir parçayı arıyorum şarkının çok az bi kısmını duyabildim gürültüden dolayı mbaba mbaba gibi nakaratları vardı sanki biraz afrika esintisi taşıyordu internette çok aradım ama bulamadım yardımcı olabilcek arkadaş varmı acaba teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun1622

dün saat 3-4 gibi pal stationda ve 7-8 gibi fenomende çalan bir parçayı arıyorum şarkının çok az bi kısmını duyabildim gürültüden dolayı mbaba mbaba gibi nakaratları vardı sanki biraz afrika esintisi taşıyordu internette çok aradım ama bulamadım yardımcı olabilcek arkadaş varmı acaba teşekkür ederim

Mohombi - Bumpy Ride olabilir mi?
  • quote:

dün saat 3-4 gibi pal stationda ve 7-8 gibi fenomende çalan bir parçayı arıyorum şarkının çok az bi kısmını duyabildim gürültüden dolayı mbaba mbaba gibi nakaratları vardı sanki biraz afrika esintisi taşıyordu internette çok aradım ama bulamadım yardımcı olabilcek arkadaş varmı acaba teşekkür ederim

Bellini - Samba All Night

...Olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxPyromaniaxx

quote:

David Guetta Ft Kelly Rowland - When Love Takes Over

Çok tesekkur ederim, muzigi buldum .))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

quote:

uzgunum ama dj project-gulia - nu deqilmis .((
  • quote:

Mohombi - Bumpy Ride & Imba - Imba Yo olması gerek.
  • quote:

quote:

quote:

o zaman dj smash - volna
  • http://s2.dosya.tc/file/5xzQzi/01-05122010-091033.rar.html

Yukardaki Dosyada 2 Şarkı Var Hemen Dinleyip Kapamayın

http://s2.dosya.tc/file/5xzQzi/02-05122010-094308.rar.html

Bide Bu Var...Şimdiden Teşekkürler

Dipnot: Tunatic ile Araştırdım Bulamadı
  • quote:

http://s2.dosya.tc/file/5xzQzi/01-05122010-091033.rar.html

ilkini çıkaramadım, ikincisi John Karen - Sweet Harmony.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi va_rosh -- 5 Aralık 2010; 11:45:52 >
  • İkincisi söylenmiş. Birinci şarkı ise :
    Phil Collins - Another Day In Paradise
    Kayıtta çalan remix'i.Sanırım (Solstice Remix) olması lazım.
    quote:

http://s2.dosya.tc/file/5xzQzi/01-05122010-091033.rar.html

http://s2.dosya.tc/file/5xzQzi/02-05122010-094308.rar.html

Bide Bu Var...Şimdiden Teşekkürler

Dipnot: Tunatic ile Araştırdım Bulamadı
  • @CONJURE
    @VA_ROSH

Süpersiniz Çok Teşekkürler

Alttaki Şarkı Hakkında Bir Bilginiz Varmı Anonsta Lemon'lu Bişiler Söledi Ama Bulamadım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

o zaman dj smash - volna

Çok sağoL :) buldum şarkıyı , teşekkürleeeeerrr. :)
  • selam, bugün fenomende 13.00 15,00 arası bi şarkı çıktı baya hareketli sanki adam fransızca söylüyor aralarda ve ardından papparappa gibi bişi diyip şarkı hareketleniyor nolur yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.