Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (632. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenomenin sıkça çaldığı ve benim de sevdiğim parçalardan bir tanesi..

• slm beyler,, bir şarkı vardı ispanyolca sanırm tan dara tila tan tara dila diye başlıyor ve bir kısmında çıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt ,cıt cıt cıt cıt die gidiyor bir erkek soyluyor yardımcı olursanz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaykaan

slm beyler,, bir şarkı vardı ispanyolca sanırm tan dara tila tan tara dila diye başlıyor ve bir kısmında çıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt ,cıt cıt cıt cıt die gidiyor bir erkek soyluyor yardımcı olursanz sevinirim.

Gusttavo Lima - Balada Boa
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

slm beyler,, bir şarkı vardı ispanyolca sanırm tan dara tila tan tara dila diye başlıyor ve bir kısmında çıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt cıt dırı cıt cıt ,cıt cıt cıt cıt die gidiyor bir erkek soyluyor yardımcı olursanz sevinirim.

budur eywallah :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

budur eywallah :)

Rica ederim keyifli dinlemeler.
  • Küçük bir hatırlatma..

• Fenomen'in bir iki yıl önce kadar çaldığı parçalardan..

• biraz önce ve sürekli çalmaya başlayan şarkı

• Az önce bi şarkı çaldı,malesef bitiminde yakalayabildim 2 kez 'so bad' dedi bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sa arkadaslar fenomende calan mariachi tam adını bılen varmı ????
  • tmm yukarıda varmıs bakmadan yazdım ksura bakamyın :) tskler
  • arkadaşlar bn bi şarkı dinliyodum fenomende dün saat 5 de duydum arabada bi erkekle bi kiz sölüordu mahon mahon falan diordu kız erkek şhe's want falan cümleler ile başlıoyodu loca loca loca loca falan diolardı 2 sene dir nerdeyse arıom bi bulamadım arabada çalıo deli oluom allah rızası için yardım edin
  • arkadaşlar bnm dediğim klipte galiba böle uçakta mı ne geçiodu ama tam hatırlamıom beyaz bi şey var arkalarında beyaz kaplama 2 senedir görmediğim için söleyemiorum nolur yardım edin ama
  • arkadaşlar geçen ilk kez duydum feelonun fenomende çalan bi mixi var nakaratta heeeeey heeeey diyor , mixin adını bilen varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmeradam12

arkadaşlar bn bi şarkı dinliyodum fenomende dün saat 5 de duydum arabada bi erkekle bi kiz sölüordu mahon mahon falan diordu kız erkek şhe's want falan cümleler ile başlıoyodu loca loca loca loca falan diolardı 2 sene dir nerdeyse arıom bi bulamadım arabada çalıo deli oluom allah rızası için yardım edin

yüksek ihtimal :http://www.youtube.com/watch?v=iEe_eraFWWs
  • Benim de bir şarkıyı bulmam lazım.

1- Kadın söylüyordu.

2- Arada Arapça kelimeler söylüyordu. İnta hayati gibi.

3- Şarkının ortalarında Arap müziğine özgü bölüm vardı. Ve o sırada bir adam back vokal yapıyordu.

Yardım edeceklere teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatay1963

quote:

arkadaşlar bn bi şarkı dinliyodum fenomende dün saat 5 de duydum arabada bi erkekle bi kiz sölüordu mahon mahon falan diordu kız erkek şhe's want falan cümleler ile başlıoyodu loca loca loca loca falan diolardı 2 sene dir nerdeyse arıom bi bulamadım arabada çalıo deli oluom allah rızası için yardım edin

arkadaşım çok saol bu çok saol teşşekkür ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagatay1963

quote:

arkadaşım çok saol bu çok saol teşşekkür ederim

uçak falan deyince bi tedirgin yazmıştım ama doğruymuş keyifle dinle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevab Veremedi

Benim de bir şarkıyı bulmam lazım.

1- Kadın söylüyordu.

2- Arada Arapça kelimeler söylüyordu. İnta hayati gibi.

3- Şarkının ortalarında Arap müziğine özgü bölüm vardı. Ve o sırada bir adam back vokal yapıyordu.

Yardım edeceklere teşekkürler şimdiden

Soundshakerz vs Big Ali - Big Alabina (Extended Mix)

• quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Az önce bi şarkı çaldı,malesef bitiminde yakalayabildim 2 kez 'so bad' dedi bitti

Tam emin değilim ama

İnna-Endless (Play & Win)

• 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.