Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    emeğime sağlıkkkkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burhanslive -- 2 Aralık 2010; 0:44:07 >
  • seni bu alemde tek geçiyorummmmmm
    :) :)
  • :)))

Rica ederim
    keyifle dinle
  • quote:

Orijinalden alıntı: burhanslive

quote:

Orijinalden alıntı: va_rosh

quote:

Orijinalden alıntı: zelter

hocam herkezin çok hoşuna giden bir parça war ama kımın soyledıgını bulamıyorum upload ettim ama

http://****.com/files/434322656/04_ses_klibi.rar
    http://rapids hare.com/ files/434322656/04_ses_klibi.rar

Lauryn Ft. Sunrise Inc - Gypsy Queen keyifli dinlemeler..

paylaşım için teşekkürler aradığım parçalardan biride buydu emeğinişze sağlık....

rica ederim, keyifli dinlemeler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

quote:

Orijinalden alıntı: [Ryuzaki]

arkadaşlar fenomende dönen bi şarkı var rusça kadın söylüyor içinde ouuuuuu daz ni vereşnaaa gibi sözler var

DJ Project feat. Giulia - Nu olabilir mi?

evt hocam buymuş teşekkürler
  • you get the hard rock to like this but probaly ve every move want cool and me a got you feel seen make up no body nows this is your seen...Closeeeee ooooo and the my own trick o like this remember me the cool and me...

cool and me'' Gibi Bişey Geçiyor Sürekli...

Şarkının En Sonunda Şu Eski Şarkılara Benzeyen Bir Şarkı Çalıyor...Atari Oyunlarında Çalan Müzik Gibi
  • Arkadaşlar bu yaz arabada Radyo ki de dinlediğim yabancı club dance bi parça aklıma takıldı bir türlü bulamıyorum.Aklımda kalan tek şey arada güzel sesli bi bayanın girmesi ve ay ay ye ay ay yei yei yei yeee gibi bir şey sölüyor bir türlü bulamıyorum parça da onun haricinde söz varmı onuda hatırlayamıyorum hatırladığm tek yer oraları yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_dante

Arkadaşlar bu yaz arabada Radyo ki de dinlediğim yabancı club dance bi parça aklıma takıldı bir türlü bulamıyorum.Aklımda kalan tek şey arada güzel sesli bi bayanın girmesi ve ay ay ye ay ay yei yei yei yeee gibi bir şey sölüyor bir türlü bulamıyorum parça da onun haricinde söz varmı onuda hatırlayamıyorum hatırladığm tek yer oraları yardımcı olursanız çok sevinirim.

Delyno & Emrah Ish Ft. LooLoo - Private Love olabilir mi?
  • hayır hocam bu değil aralarda giriyo dediğim parçada başında bayan olmaması lazım
  • ben bi şarkı sormuştum kimse bilmiyormu onu ? kadının biri akonun right now şarkısını yeniden yorumlamış onu arıyorum bi türlü bulamadım...
    bide bi şarkı daha var yine kadın söylüyor my chocolate kind takes the shake filan diyor bilen varsa yardımcı olursa
    sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_dante
    hayır hocam bu değil aralarda giriyo dediğim parçada başında bayan olmaması lazım

Şarkıyı mirildanip kayıt yapın yardımcı olalım.
  • ya beyler eminemin fenomen remixinin linki olan varmı bulamadım hiçbiyerde not afraidin efsane bi remixi calıyo...
  • arkadaşlar 15 dakka önce bir şarkı vardı bayan söylüyordu içindeki bazı anladıgım kelimeler :

i let me see your body shake shake your body rock your body cause lucky face every body

acaba bileniniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

arkadaşlar 15 dakka önce bir şarkı vardı bayan söylüyordu içindeki bazı anladıgım kelimeler :

i let me see your body shake shake your body rock your body cause lucky face every body

acaba bileniniz var mı ?

Inna - 10 Minutes keyifli dinlemeler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi va_rosh -- 2 Aralık 2010; 23:02:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: va_rosh

quote:

Orijinalden alıntı: sezing

arkadaşlar 15 dakka önce bir şarkı vardı bayan söylüyordu içindeki bazı anladıgım kelimeler :

acaba bileniniz var mı ?

Inna - 10 Minutes keyifli dinlemeler..

teşekkürler hocam
  • Ya bi şarkı dinLemiştim radyo fenomende- the latex ovbaaaaa yeeeeeeeeah gibi bişiLer söylüyodu bi kadıN söLüodu... biLen varsa Lütfen söyLesn adınıı .( Bide artık radyo fenomende çaLmıyor ama bi şarKı vardı gaaabon nayt noova yabon nayt gibi bisiler diodu cogusu nakaratla geciodu LütfeeeeeeN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KennyMcRiddyM4A1

you get the hard rock to like this but probaly ve every move want cool and me a got you feel seen make up no body nows this is your seen...Closeeeee ooooo and the my own trick o like this remember me the cool and me...

cool and me'' Gibi Bişey Geçiyor Sürekli...

Şarkının En Sonunda Şu Eski Şarkılara Benzeyen Bir Şarkı Çalıyor...Atari Oyunlarında Çalan Müzik Gibi

_________________________________________________________________________________________

Şuan Şarkı Çalarken Yazıyorum Bilen İllaki Vardır...

Acaip Hareketli Sürekli Farklı Bir Melodiye Geçiş Yapıyor Sanki Mix Gibi

The Don't To The Do Don't Stop Don't Stop The Get It Out (Ayhhh...) The Don't To The Do Don't Stop Don't Stop We Get It Out [Dumtısss Müzik....]

Kadın mı Erkek mi Söylüyor Çözemedim...

Aralarda Çığlık Atar Gibi ''Ayhhh'' Diyor... Disco-Clup Tarzı Bir Müzik

Belki bi bulabilen vardır tekrar sorayım dedim
  • Selamlar,

Geçenlerde radyoda dinledim mydonose fm'de şarkı allors on dance şarkısının ingilizce hali....

Şarkıyı bir erkek söylüyor ve allors on dance yerinde tam cannot we dance diyor sanki.

Ama şarkıyı arayıp bulamadım ne olduğunu duymuş olanlar varsa rica ediyorum youtube'da aradım ama orada saçma sapan ingilizce versiyonlar karşıma geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Selamlar,

Geçenlerde radyoda dinledim mydonose fm'de şarkı allors on dance şarkısının ingilizce hali....

Şarkıyı bir erkek söylüyor ve allors on dance yerinde tam cannot we dance diyor sanki.

Ama şarkıyı arayıp bulamadım ne olduğunu duymuş olanlar varsa rica ediyorum youtube'da aradım ama orada saçma sapan ingilizce versiyonlar karşıma geldi.

Francisco - And Now We Dance keyifli dinlemeler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi va_rosh -- 3 Aralık 2010; 19:07:18 >
  • va_rosh

Çok teşekkür ederim aradığım şarkı buydu...
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.