Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (425. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: markeloff

quote:

Orijinalden alıntı: WolverinX

arkdaslar az önce cıktı bi bayan söyluyor ahh ahh foloow you ahh follow you diye bi sarkı var mı bilen ...?

50 cent ayo teknoloji

yuru git msjı oku ole cvp ver...
  • quote:

arkdaslar az önce cıktı bi bayan söyluyor ahh ahh foloow you ahh follow you diye bi sarkı var mı bilen ...?

Lykke Li - I Follow Rivers
  • quote:

Orijinalden alıntı: |electronics|

quote:

Eyw saolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: |electronics|

quote:

• Arkadaşlar dışardaydım kaydedemedim de yine fenomende çalan slowumsu bir şarkı. Bir bayan giriş yapıyor "forever , forever " gibi diyor. Sesini biraz avril lavigne ye benzettim. şarkının ortalarında da will.i.am in sesi gibiydi rep tarzı söylüyor. Biraz karışık mı anlattım ne? Bulabilir misiniz acaba?

edit: bazı yerlerinde karşılıklı olarak adam forever ,kadın forever diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireforge35 -- 29 Aralık 2011; 21:52:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Arkadaşlar dışardaydım kaydedemedim de yine fenomende çalan slowumsu bir şarkı. Bir bayan giriş yapıyor "forever , forever " gibi diyor. Sesini biraz avril lavigne ye benzettim. şarkının ortalarında da will.i.am in sesi gibiydi rep tarzı söylüyor. Biraz karışık mı anlattım ne? Bulabilir misiniz acaba?

????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

Arkadaşlar dışardaydım kaydedemedim de yine fenomende çalan slowumsu bir şarkı. Bir bayan giriş yapıyor "forever , forever " gibi diyor. Sesini biraz avril lavigne ye benzettim. şarkının ortalarında da will.i.am in sesi gibiydi rep tarzı söylüyor. Biraz karışık mı anlattım ne? Bulabilir misiniz acaba?

????????????

hocam çoook teşkür ederim. Buydu. sesini bi an için avril e benzetmiştim fergie'nin.

Fergie sesine de sana da hastayım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

????????????

hocam çoook teşkür ederim. Buydu. sesini bi an için avril e benzetmiştim fergie'nin.

Fergie sesine de sana da hastayım.

:)) Rica Ederim...
    Keyifle Dinle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Orijinalden alıntı: VeNoMoUsS

Merhaba arkadaşlar gene bıkaç şarkı sorucaktım yardımcı olursanız sevınırım teşekkürler :)

1-)http://www37.zippyshare.com/v/2620059/file.html

2-)http://www37.zippyshare.com/v/97690391/file.html

3-)http://www37.zippyshare.com/v/26610875/file.html

3)

up
  • 3-4 ay önce fenomenin sayfasında bakıyordum her hafta bir müzik koyuyorlardı yine koymuşlardı dinledim hoşuma gitti o an acele ile kapattıp dışarı çıktım şarkıcı adı müzik filan unuttum ancak videoyu unutmadım video başında bir genç bayan anahtarlığını düşüeüyor hiphip tarzında bir genç anahtarlığı koşarak kıza iletmeye çalışıyor tabi bir yandan mobesede çalışan arkadaşları sürekli tatik veriyorlar şurdan git diye en sonunda kızı hava alanın da yetişip teslim ediyor hem videosu hemde parça çok hoşuma gitmişti acaba onu bulabilirmisiniz ?

birde :D bugün bir müzik duydum bir bayan söylüyordu aaaaaaa follow me mi follow you mu birşey diyordu hoş bir müzikti bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 512512

3-4 ay önce fenomenin sayfasında bakıyordum her hafta bir müzik koyuyorlardı yine koymuşlardı dinledim hoşuma gitti o an acele ile kapattıp dışarı çıktım şarkıcı adı müzik filan unuttum ancak videoyu unutmadım video başında bir genç bayan anahtarlığını düşüeüyor hiphip tarzında bir genç anahtarlığı koşarak kıza iletmeye çalışıyor tabi bir yandan mobesede çalışan arkadaşları sürekli tatik veriyorlar şurdan git diye en sonunda kızı hava alanın da yetişip teslim ediyor hem videosu hemde parça çok hoşuma gitmişti acaba onu bulabilirmisiniz ?

birde :D bugün bir müzik duydum bir bayan söylüyordu aaaaaaa follow me mi follow you mu birşey diyordu hoş bir müzikti bilen varmı ?

Araddığın ikinci şarkının cevabı yukarıda verilmiş.

• Ben fenomende bi şarkı duyuyorum bu sıralar almanca sanırım hareketli böyle sürekli aaaaa aa aaaa aaaa diye bir nakarat var. ya 2 kişi ya 1 kişi söylüyor adını söyleyebilirmisiniz
  • Ben fenomende bi şarkı duyuyorum bu sıralar almanca sanırım hareketli böyle sürekli aaaaa aa aaaa aaaa diye bir nakarat var. ya 2 kişi ya 1 kişi söylüyor adını söyleyebilirmisiniz
  • Malesef parçanın sonunu kayıt edebildim.

http://www.dosya.tc/server8/fWxZUk/22.sesklibi.wav.html
  • sağol dostum aradığım 1 parça tamam keşke diğer parçayıda bulsam onda hiç sözler aklımda kalmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: b2bugra

Malesef parçanın sonunu kayıt edebildim.

Mariachi - Mariachi
    2009 yılından bir parça

Keyifli dinlemeler
  • yaklasık 20 dk once fenomende bır parca caldı.bayan sanatcı soyluyordu.sozlerınde ''dance wıth you'' gecıyordu.hangı parca bu? yardımcı olursanız sevınırım:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.a.ü.

yaklasık 20 dk once fenomende bır parca caldı.bayan sanatcı soyluyordu.sozlerınde ''dance wıth you'' gecıyordu.hangı parca bu? yardımcı olursanız sevınırım:)))

Mia Martina - Latin Moon
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

quote:

Orijinalden alıntı: b2bugra

Malesef parçanın sonunu kayıt edebildim.

Mariachi - Mariachi
    2009 yılından bir parça

Keyifli dinlemeler

Çok teşekkürler :)
  • Arkadaşlar merhaba "sorun, söyleyelim" organizasyonu varmış bende katılayım dedim :) Yıllardır aradığım iki şarkıyı bulmaya çalışıyordum ancak sadece kliplerini hatırlayabiliyorum. Sözlerinden hiç bir kelime aklımda yok. Kliplerden bahsedeyim, şöyle ki;

1. Klip --> Klibin başlangıcında iki tane kız bir otobüsten iniyorlar, etraflarına bakıp dururken karşıda bir siyah araba görüyorlar, neyse incelerken bakıyorlar anahtar üzerinde biniyorlar arabaya, tam o sırada (araba banka gibi bir binanın önünde) banka dan yüzü maskeli bir kaç adam çıkıyor koşarak ve para çantasını arka camdan içeri atıyorlar uzaktan. Kızlar bakıyorlar arabanın sahipleri geldi basıyorlar gaza.(paradan haberleri yok). Neyse efendim, kızlardan biri arabada bulunan telsizle şarkı söylüyor falan, düz bir yolda ilerliyorlar peşlerine polisler düşüyor kurtuluyorlar onlardan, sonra sağlam bir polis düşüyor peşlerine falan...

2. Klip --> Bu klipte tek hatırladığım bir adam vardı ve kaçan köpeğini yakalamaya çalışırken bir yandan şarkı söylüyordu ve klip animasyon tarzındaydı. Yanlış hatırlamıyorsam ya adamın rengi mavi idi yada köpeğin. Rock tarzı bir şarkıydı.

Bu bahsi geçen iki klibe ait şarkıları bulabilecek arkadaşlar varsa çok müteşekkir olurum.

Sağlıcakla kalın...
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.