Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (402. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

Orijinalden alıntı: dogget10

gençler yok mu gerçekten bilen hala arıyorum şarkıyı tekrar yazıyim :) if you wanna to be if you wanna to feel tarzında şeyler söyledikten sonra nakaratında dıdıtdıdıtdıt dıdıtdıdıtdıt slow gibi bi şarkı ama basslı mekanlarda çalınanlardan. başka bişeyde gelmiyo şarkıyla ilgili bide bayan söylüyor

Bu olabilir mi ?

çok teşekkür ederim şarkı bu rahatladım gerçekten :)
  • FreeDoom

Bana pm gelmedi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

gençler yok mu gerçekten bilen hala arıyorum şarkıyı tekrar yazıyim :) if you wanna to be if you wanna to feel tarzında şeyler söyledikten sonra nakaratında dıdıtdıdıtdıt dıdıtdıdıtdıt slow gibi bi şarkı ama basslı mekanlarda çalınanlardan. başka bişeyde gelmiyo şarkıyla ilgili bide bayan söylüyor

Bu olabilir mi ?

çok teşekkür ederim şarkı bu rahatladım gerçekten :)

Rica ederim keyifle dinle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

FreeDoom

Bana pm gelmedi.

Tekrar Gönderdim.
  • Arkadaşlar yardım edebilirseniz çok mutlu olurum
    Rahat bir buçuk seneden beri bu şarkıyı ne bulabildim ne de duydum.Şarkı hakkında bildiğim 2 şey var ve yeterli olacakmı bilmiyorum ama umarım bilen biri çıkar.2010 un temmuz ayında Antalyada duymuştum.Hard(Rihanna)Alors on Dance,Alejandro ve We no speak americano(Yolanda Be Cool) ile birlikte en çok bu şarkı çalıyordu fakat tatilden döndüğümde o yazın hitlerinde yoktu ya da ben bulamadım emin değilim(Eski bir şarkıda olabilir)
    Şarkı söyleyen kişinin sesi Beyonce'unkine benziyodu ve şarkının nakarat kısmı "uh ah yeah uh ah yeah uh ah yeah oh yeah" şeklindeydi.Yani 3 kere uh ah yeah sonunda oh yeah şeklindeydi ve club şarkısıydı.
  • arkadaşlar bugun aksam uzeri fenomende caldı ama sozlerını pek fazla anlayamadım cok haraketlı bı parca melodık olarak da kulaga hos gelen bır muzık bı kadın soyluyo herhalde nakarat kısmında ''avaha..........avaha'' dıyor yardımcı olursanız sevnırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ALI*

arkadaşlar bugun aksam uzeri fenomende caldı ama sozlerını pek fazla anlayamadım cok haraketlı bı parca melodık olarak da kulaga hos gelen bır muzık bı kadın soyluyo herhalde nakarat kısmında ''avaha..........avaha'' dıyor yardımcı olursanız sevnırım :)

bir bakin ; kat deluna - drop it low
  • @conjure

Üstad Şu Konuyu Sabitlesen ? Kaybolmasın, Şarkılar Güzelmiş...

Sürekli Hareketli Hareketli Nereye Kadar ?

Birazda Ruhumuz Dinlensin...

http://forum.donanimhaber.com/m_54983863/tm.htm
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar nakaratında bir kadının i feel like i feel like diye tekrar ettigi bir şarkı var aradım ama bulamadım yardımcı olursanız çok makule geçer

BLESS YOU..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazonakis

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar nakaratında bir kadının i feel like i feel like diye tekrar ettigi bir şarkı var aradım ama bulamadım yardımcı olursanız çok makule geçer

BLESS YOU..

Bir bakın ; The Saturdays - All Fired Up
  • merhabalar " Fergie ft Will.I.am - Quando Quando Quando " bu şarkıda arada giren bir erkek war fenomende bu daha iyi net bi şekilde duyuluyor acaba şarkının isiimi değişikmi yoksa özelmi warsa atabilirmisiniz
  • KULSPRUTA bitanesin tesekkurler
  • Şu galibiyetten sonra müziği sona getirip dinleyesim var ama saat müsait değil.
  • quote:

KULSPRUTA bitanesin tesekkurler

Rica ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Rica ederim hocam

Kulspruta kardeşim çok teşekkürler ne zamandır arıyordum bu şarkıyı tekrar teşekkürler..

Bless you...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazonakis

quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

Rica ederim hocam

Kulspruta kardeşim çok teşekkürler ne zamandır arıyordum bu şarkıyı tekrar teşekkürler..

Bless you...

Rica ederim, bulduğumuza sevindim
  • @bLacK-b0x

Buldun galiba değil mi aradığın şarkıyı ?

David Guetta - Love Dont Let Me Go
  • Denemek amaçlı bugün Radyo Fenomenin 15.55 ile 17.00 saatleri arasındaki yayınını kayıt ettim. İnşallah bir işe yarar :)
    Radyo Fenomen Kayıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeDoom -- 8 Aralık 2011; 17:37:14 >
  • Dün Fenomen'de bir şarkı dinledim. Girl live it at party falan diyordu hareketli bir şarkıydı erkek söylüyordu. Şarkı sözlerinden tam olarak emin değilim. Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.