Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    keyifle dinle
    quote:

Orijinalden alıntı: kwnc

Teşekkürler conjure aslında konu içerisinde bu şarkıyı gördüm deneyecektim ama emin olmak istemiştim çok saol
  • arkadaşlar sesi biraz açarak duyabilirsiniz kötü bi kayıt.http://hotfile.com/dl/62088443/cd90c7e/Sesli_Not00002-20100814-2024.mp3.html bulabilirseniz çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim
  • yardım edebılecek yokmu:( conjure benım aradıgım sarkıyada bı baksan lutfen yaa :(
  • @fehmus

Umarım 100 bin lira eski para birimiyle değil yeni para birimiyledir:)))))

John Revox - Olé
    Keyifli Dinlemeler

@b_e_q_o

Dj Smash - Volna
    Keyifli Dinlemeler

@mAGicc

Senden ricam şarkıyı mırıldanıp kayıt yapman link olarak koyman.
    Melodisini hatırlarsam şarkıyı çıkarırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxPyromaniaxx

quote:

Orijinalden alıntı: xxPyromaniaxx

quote:

Orijinalden alıntı: verts

YOK KARDES O DEGIL SAOL YINEDE YAV KIZIN SESI BI GARIP CIKIYO HANI TEKNO MUZIK TARZINDA HATTA KENDI SOYLEDIGIN SOZUN SONUNDA YEIYEIYEIYEEE DIYO SONRA ADAM TAKRARDAN ABROVEEE DIYO DEVAMN EDIYOO NE BULUNMAZ SARKIYMIS YAV HATTA BUGUN FENOMEN HITS DE CALDI SAAT 14.15 SULARINDA (19/06/2010) BULANA SIMDIDIEN COK SAOL YAA

Aynı şarkıyı 1 haftadır ben de arıyorum ve bulamadığım için artık Fenomen'e özel mail atıp sormakta buldum çareyi.Lütfen daha sık çalın dedim.
    Erkek,aromen-vigormen gibi birşeyler söylüyor
    Kız,another daaaaaay die bağırıyor (enadır de-yi-ye-yi-ye-yi-ye-yi-yeaaaaaaaa....)
    Bana cevap attıklarında seni de haberdar ederim ;)
    ___ tek kek kelimeyle manyak bi parça!___

Bulunmuştur : KLAAS - OUR OWN WAY
    Keyifle dinle..

2 haftadır arıyordum teşekkürler
  • conjure çok teşekkür ederim
  • rica ederim
    keyifle dinle
    quote:

Orijinalden alıntı: b_e_q_o

conjure çok teşekkür ederim
  • Edit : ''Klass - Our Own Way''

Radyo fenomen'de 16:25 sularında çalan bir şarkı vardı.Bir kadınla bir erkek söylüyordu.Böyle tekno tarzı bir müzikti.Bir kaç söz aklımda kaldı onları yazayım :

''we have found out ........ we don't care about.....another day" böyle bişeyler olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevziçakmak -- 15 Ağustos 2010; 18:40:32 >
  • ahh mırıldanıpta kaydedebılsem yapamıyorumm :(
    sarkı ınna-edward maya-play&win sarkıcılarının tarzında sarkı i like you bari........feeling crazy yeeeeeeeeeeeeeee oooooooooo sonra bu nakarata benzer bı kıısım daha dıyor sonra yıne yeeeeeeeeeee oooooooo :( google ast ust ettım sarkının nakaratınıda yazıyorum yok bulamadım :S klibinde beyaz iccamasırlı bı kumral kız var ayagında sıyah botla dag tepe dolasıyo bırısınden kacıyo gıbı :S bu yardımcı olurmu bulmanıza belkı hatırlanır puff :S
  • arkadaşlar, femomende bi kaç gündür çalan bir şarkı var. bi bayan söylüyor. anladığım kadarıya şarkının arasında yabamaa oo ay yabammaa diyor. club müzik tarzında bir şarkı. bulursanız çok sevinirm. acil şarkının ismi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAGicc
    ahh mırıldanıpta kaydedebılsem yapamıyorumm :(
    sarkı ınna-edward maya-play&win sarkıcılarının tarzında sarkı i like you bari........feeling crazy yeeeeeeeeeeeeeee oooooooooo sonra bu nakarata benzer bı kıısım daha dıyor sonra yıne yeeeeeeeeeee oooooooo :( google ast ust ettım sarkının nakaratınıda yazıyorum yok bulamadım :S klibinde beyaz iccamasırlı bı kumral kız var ayagında sıyah botla dag tepe dolasıyo bırısınden kacıyo gıbı :S bu yardımcı olurmu bulmanıza belkı hatırlanır puff :S

Dj Alexunder Base - Privacy
    %99.9 aradığın parça bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

quote:

ahh mırıldanıpta kaydedebılsem yapamıyorumm :(

Dj Alexunder Base - Privacy
    %99.9 aradığın parça bu

Fena parça değilmiş sağol..Klibi de çok güzel..
  • arkadaslar fenomende calan bi sarkı war ama fazla söz falan yok sarkıda arıyorum bulmadm. shantele bnzio sesi ama deil sanırım. baap baree baree ooo die bi şarkı bilen warmı sarkının ismini
  • ohh yaa sahıden bulmusunn..ee okadar mızmızlandımm bul dıyee :) cok tesekkur ederım conjure kolay gelsınn hoscakalınn..
  • Rica ederim
    keyifle dinle
    quote:

ohh yaa sahıden bulmusunn..ee okadar mızmızlandımm bul dıyee :) cok tesekkur ederım conjure kolay gelsınn hoscakalınn..

• ya fenomende sürekli çalan why why why diye,kadın söylüyo fakat bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • Lena Meyer - Satellite ?
    quote:

Orijinalden alıntı: didosh_77

ya fenomende sürekli çalan why why why diye,kadın söylüyo fakat bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  • hayır bu değil
  • Arkadaşlar bende bi şarkı arıyorum bi kaç gündür fenomen GENELDE sürekli çalıyor pitbull ve bi kadın söylüyor,kadının sesi biraz ince gibi geliyor bulabilirseniz yada biliyorsanız sevinirim.bol şans :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.