Şimdi Ara

Radeon 9800 Pro Sorun!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben bir arkadasımda Ati Radeon 9800 Pro ekran kartı aldım... ben kartı aldıgımda kart arkadasın bilgisayarında takılıydı ve sorunsuz bir şekilde çalışıyordu kendi bilgisayarıma kartı taktım 1 saat kadar denedim hiç bir sorun yoktu hatta hayran kalınabilecek bir performans aldım ekran kartından...

Sonra bilgisayarı evime götürdüm ve bilgisayarı açtım birkaç dakika sonra ekranda çizgiler belirmeye başladı bu çizgiler aşağıya doğrü küçük çubuklar şeklindeydi ve zamanla yer değiştiriyorlardı... bu çizgiler bilgisayarın açılış ekranında biosta windows boot ekranında ve windowsta heryerde var...

Kartı geri götürdüm aynı bilgisyara taktık oradada aynısorunu yaptı gene çizgiler vardı... başka monitorlerdede denedim başka bilgisayardada denedim hep aynı...

aranızda boyle bişeyle karşılaşmış olan yada duyan varmı bu neden kaynaklanır giderilirmi...

• cvp yokmu arkadaslar cıldıracam yaw....
  • aynısı bana da olmuştu ekran kartı değişiminde mutlaka format atın.....
  •  Radeon 9800 Pro Sorun!!!

4 pin molex bağlantısını yapıp yapmadığınızı yeniden kontrol edin ayrıca sistemde daha önce kurulmuş olan
    yazılım sorun çıkartabileceği gibi yeni bir kurulum ihtiyacı hissedebilir.

Bir de ürün üzerindeki soğutucunun yeterli gelmediği haller oluşabiliyor zira 9800 serisi ati ' nin üretmiş olduğu
    en sıcak çalışan serilerden bir tanesi ek bir fan üfletilebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

Radeon 9800 Pro Sorun!!!

4 pin molex bağlantısını yapıp yapmadığınızı yeniden kontrol edin ayrıca sistemde daha önce kurulmuş olan
    yazılım sorun çıkartabileceği gibi yeni bir kurulum ihtiyacı hissedebilir.

Bir de ürün üzerindeki soğutucunun yeterli gelmediği haller oluşabiliyor zira 9800 serisi ati ' nin üretmiş olduğu
    en sıcak çalışan serilerden bir tanesi ek bir fan üfletilebilir.

Radeon 9800 Pro Sorun!!!

Radeon 9800 Pro Sorun!!!

Arkadaslar ekran kartım bu sogutma sistemimde bu sekilde... sogutma için yeterli sanırım, kartı başka pc lerdede denedim bios ekranında bile aynı sekilde...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.