Şimdi Ara

radeon 9600pro hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Bir arkadaşımda powercolor ati radeon 9600pro var.
    110 milyona satıyor.Ne dersiniz alayım mı ? Şu anda geforce 4 mx 440 kullanıyorum.Ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum ve bu fiyat bana göre iyi.Ama daha önce hiç ati kullanmadım.bi ara fx 5600 denedim.Hiç memnun kalmadım.Atinin 9600 pro su nasıl sizce iyimi.Bilgisayarımı %80 online uçuş için kullanıyorum.Microsoftun uçuş simulasyonlarını.Tabii diğer oyunlarlada ilgileniyorum.Ama ençok uçuş oyunları.Sİzce bu kartı alsam geforce 4 mx 440 ile 9600pro arasındaki farkı rahatlıkla görebilirmiyim.Bu arada arkadaşım garanti veriyor.Kendisi memnunmuş ve 9800pro alacağı için bu kartı satıyormuş.Kart yanılmıyorsam 256 mb olacak.Yorumlarınızı bekliyorum...

• marka ne ?
    eğer powercolor ise biraz düşün yoksa al gitsin iyi fiyat.
  • 110.000.000 mu?
    Valla bir problemi yoksa kaçırma derim ama fiyatı çok ucuz..Aradaki kalite ve performans farkı çok fazla farkı hissetmek ne kelime MX440 tan sonra uçuyorum zannedersin 9600 Pro ile.
    HIS Radeon 9600Pro'nun yenisi 180$+KDV civarında üstelikte 128mb..Valla denemek için al bi kaç gün kullan ona göre işi sonlandır derim ben..Çünkü 110 milyon KDV dahil 70$ gibi bir rakam yapar...
  • evet hocam bende buna çok şaşırdım.Ama... ??? dediğin gibi yapıcam zaten önce bi deniyim.baktım problem yok, alırım...
  • kartın fiyatı (ikinci el için bile) oldukça ucuz, arkadaşın güvendiğin biriyse alabilirsin. ancak parayı vermeden önce bikaç gün denemen akıllıca olacaktır.
  • sizce nasıl ati kullanan arkadaşlar biraz geniş bilgi verirlerse iyi olacak.9600pro serisini kullanan arkadaşlara sesleniyorummm
  • şahsen kullanmadım ama kullanan arkadaşım çok memnundu.görüntüsü çok iyiymiş ayrıca hızıda yabana atılır cinsten değilmiş.
  • bana fiyat ikinci el icin bile bayagı ucuz geldi.bence bi incele sorun yoksa al.iyidir.
  • powercolor sa hiç kaçırma arkadaşın biri powercolor iyi değil demiş ama yanlışı var 9600 lerde powercolor ilk 3 e girer. temiz ve sorun yoksa garantisi falan kaçırma fx 5600 de iyidir ama 2 ye falan katlamaz %20-25 daha hızlıdır diyelim [^] daha almadınmı? adam başkasına satacak[^]
  • Ben Gforce4 Mx440 tan HIS Radeon 9600Pro ya geçiş yaptığımda "ben bu saate kadar oyun oynamıyomuşum" dedim.Özellikle de Prince Of Persia yı kurduğumda büyülenmiştim resmen...Geçişteki yaşayacağın farklılığı konuşmaya bile gerek yok bence konu VGA nın fiyatı..İnce ele sık doku kardeş..
  • yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Yarın ilk işim gidip o kartı almak olacak.ama son bi sorum var.mesela hiscalibur ati 9600pro yada asus yada powercolor diyelim bunlar arasında ki özellikler nelerdir ? yani mhz cinsinden falan bir değişiklik oluyor mu? yoksa adamlar kendi yonga kartlarını kullanarak işte kendi soğutucu ve fanları kullanarakmı üretiyorlar.Yani şimdi ben gidip asus 9600pro kullansam ne farkedecek powercolor yada hiscalibur kullansam ne olacak.Arada bir fark olmalı.Kusura bakmayın donanımlarla ilgili pek fazla bir bilgim yok.Haa bide AA4X olarak oyunları oynasam performans bakımından ne gibi değişiklikler olabilir.Geforce 4 te performans nerdeyse 0'ın altına düşüyor bence.atide nasıl olur acaba ?
  • powercolor ise 9600pro EZ olabilir... EZler dün sorduğumda 150$+KDVydi... 2. el olarak 110milyon kötü bi fiyat değil... ama dediğim gibi EZ mi değilmi bak... EZler normal prolardan kötü...
  • Fiyatı çok uygun görünüyor. Arkadasından alıp kartı deneyebilir hızlarınıda kontrol edersen daha iyi olur.
  • eşekten inip helikoptere binecen.
  • Kaçırma derim temizse çok iyidir bizzat test ettim.
  • ucuş simülasyonları kullanıosan makinanda ekran kartında fazla cpu ister o oyunlar ... islemcin ne hocam?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Rafe</i>
    <br />yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Yarın ilk işim gidip o kartı almak olacak.ama son bi sorum var.mesela hiscalibur ati 9600pro yada asus yada powercolor diyelim bunlar arasında ki özellikler nelerdir ? yani mhz cinsinden falan bir değişiklik oluyor mu? yoksa adamlar kendi yonga kartlarını kullanarak işte kendi soğutucu ve fanları kullanarakmı üretiyorlar.Yani şimdi ben gidip asus 9600pro kullansam ne farkedecek powercolor yada hiscalibur kullansam ne olacak.Arada bir fark olmalı.Kusura bakmayın donanımlarla ilgili pek fazla bir bilgim yok.Haa bide AA4X olarak oyunları oynasam performans bakımından ne gibi değişiklikler olabilir.Geforce 4 te performans nerdeyse 0'ın altına düşüyor bence.atide nasıl olur acaba ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

walla benim kartla anti allising 4x pek sorun olmuo :p

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ilhami</i>
    <br />marka ne ?
    eğer powercolor ise biraz düşün yoksa al gitsin iyi fiyat.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

powercolor a biras düsün dien adami; sopayla kovalarlar olm ne dion en iisi powercolor ...
    testler baris ortada bi arastir da sonra konus...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.