Şimdi Ara

RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
15
Favori
39.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,bu oyunu oyunu indirip indirmeme konusunda tereddütte kaldım.Oyunda arabalar,pistler paralı mı ?Eğer öyleyse hiç yanaşmayacağım.F2p dediğin komple free olmalı.
  • oldukça güzel bir oyuna benziyor tavsiye edermisiniz ? bu tatil günlerinde iyi gider
  • Araçlar pistler paralı

Fizikler GTR2 ve Race07 den çok farklı değil

Sim seviyorsanız alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün oyunda bakım vardı.
  • Diğer oyuncuların ghostları nasıl aktif ediliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: galganus12

Diğer oyuncuların ghostları nasıl aktif ediliyor?

Leaderboards'dan istediğin oyuncunun yanındaki challenge butonuna tıkla
  • 15 gündür hiçbir gelisme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Yapımcısı bu hafta içinde ''birşeyler'in'' olacağını söyledi, soru cevap kısmını da video ile yanıtlayacaklarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

Yapımcısı bu hafta içinde ''birşeyler'in'' olacağını söyledi, soru cevap kısmını da video ile yanıtlayacaklarmış.

bu hızla ilerlerse bir b.k olmaz bu oyundan
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, hele bu hafta içerisinde baya dolu bir patch ve en azından single gelmezse baya baya güleceğim artık. Olan 40 tl'ye oldu bizim iyi mi
  • Oyunu yeni kurdum fakat free araclar üzerinde oynama yapılmıyor mu? Yoksa ben mi bulamadım ghostla yarıştım, asisleri kapatıcak bir secenek bulamadım yarışın özelliginden dolayı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Oyunu yeni kurdum fakat free araclar üzerinde oynama yapılmıyor mu? Yoksa ben mi bulamadım ghostla yarıştım, asisleri kapatıcak bir secenek bulamadım yarışın özelliginden dolayı mı?

Get real modunu satın alman lazım.Belli bir tarihten önce kayıt olanlara ücretsizdi ama artık ücretli olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

quote:

Oyunu yeni kurdum fakat free araclar üzerinde oynama yapılmıyor mu? Yoksa ben mi bulamadım ghostla yarıştım, asisleri kapatıcak bir secenek bulamadım yarışın özelliginden dolayı mı?

Get real modunu satın alman lazım.Belli bir tarihten önce kayıt olanlara ücretsizdi ama artık ücretli olmuş.

Boş boş ayar yapamadan o 3 arabayla dolanıcaz anlaşılan.Zaten buzun üstünde gider gibi bir garip anlamadım
  • quote:

quote:

quote:

Boş boş ayar yapamadan o 3 arabayla dolanıcaz anlaşılan.Zaten buzun üstünde gider gibi bir garip anlamadım

Zaten oyun güya F2P ama free içerik çok az.İlla pist alman gerekiyor hemen araç almasan bile.Get real modu olmadan da oynamaya değmez.Fizikleri ve sesleri başarılı potansiyelde var ama beta süreci yavaş ilerliyor arkadaşlarında dediği gibi.Multiplayer ın ne zaman yayınlanacağı belli olmayan bir oyuna para yatırmak ne kadar mantıklı gelir bilmem ama 1100 vRP ile bir pist bir araç ve Get Real modunu alarak oyunu denemeni öneririm eğer sim seviyorsan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten oyun güya F2P ama free içerik çok az.İlla pist alman gerekiyor hemen araç almasan bile.Get real modu olmadan da oynamaya değmez.Fizikleri ve sesleri başarılı potansiyelde var ama beta süreci yavaş ilerliyor arkadaşlarında dediği gibi.Multiplayer ın ne zaman yayınlanacağı belli olmayan bir oyuna para yatırmak ne kadar mantıklı gelir bilmem ama 1100 vRP ile bir pist bir araç ve Get Real modunu alarak oyunu denemeni öneririm eğer sim seviyorsan

Kredi kartım olmadığı için zor şu an için. Bir oyun almaya kalktıgımda arkadaslardan zar zor ödünç alıyorum zaten, kaldı ki içerigi şu an için kısıtlı bir oyuna da dediğin gibi yatırmak mantıklı değil :) İyi benim gamepadde sorun var zannettim buz pistinde gibi araba bi an düşündüm yanlıs mı yapıyorm diye

• Gelişmeden bu oyuna para yatırmayacağım daha fazla,birkaç düzgün pist gelirse belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

Gelişmeden bu oyuna para yatırmayacağım daha fazla,birkaç düzgün pist gelirse belki

Ne isterdiniz efenim Nordschleife verelim Zackspeed le iyi gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

Suzuka'da adam 2.01 atmış,herkesten en az 2.5 sn hızlı

Mantıklı açıklaması yok bunun,SRW'de de var bu chatterlardan

gtlegends oyununda araçlara ait .ENG uzantılı dosyalar notepad ile açılıp motor değerleri değiştirilebiliyor.
    bu oyun bende yüklü değil. Kontrol ediniz bakalım araçların .ENG uzantılı dosyalar varmı ? zira bu dosya GTR2 dede var.
    bu dosyanın içinde yakıt ile ilgili değeri 0.01 yapıyorum 1 litre benzinle 70 tur dönebiliyor, tabi asıl amaç hafif araçla daha iyi skor elde etmek
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.