Şimdi Ara

RaceRoom Racing Experience (2013) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
15
Favori
39.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır,Race Room Racing Experince olarak gözüküyor.Ben indirdiğimde 7gb küsürdü,update falan derken 13gb küsür oldu.Şu andada 13 gb olarak iner diye düşünüyorum :)
  • Tamam hocam yeni download linkini buldum.Yükleyelim bakalaım.Aklımıza getirdin gene oyunu yaw.
  • :D iyi iyi,Türkiye den pek oynayan yok zaten :)Bence simülasyon seven herkesin bu oyuna bir şans vermesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

Ben zaten araba ve yarış tutkunu olduğum için :) şöyle söyleyim, bu oyundan önce simraceway oynuyordum,oda iyi oyundur fizik olarak ama R3E nin atmosferi yok, boğuk bir oyun. Fakat R3E insanı grafiksel açıdan içine çekiyor zaten.Sesler desen,zaten muhteşem,gerçeğe en yakın sesler bence. Tabi sadece bunlarla iyi bir sim olunmaz, oyunun fizikleri bence çok başarılı. Amatör mod daha çok arcade gibi, ama Get Real modu muhteşem. Pisti bu kadar iyi hissettiğimi hatırlamıyorum.Hatta ilk başlarda Codemasters F1 i nasıl o kadar ruhsuz yapmayı başarmış,bak bu adamlar yapmış demiştim.Henüz multiplayer başlamadı evet,daha beta sonuçta adamlar temeli sağlam kurmaya çalışıyor.Oyun motorları yağmuru ve geceyi doğal olarak desteklediği için o kısımlar çerez gibi gelir onlara.Ben ne mi yapıyorum; online competitions lar var,orda zaman turu atıyorum geliştirmeye çalışıyorum.Ayrıca track test te pistlerde anternman yapıyorum,çok iyi dereceler yapan var çünkü geri kalmamak lazım :) Yanlız oyundaki satın alma sistemini beğenmeyenler var,biraz pahalı diyorlar.Evet ucuz sayılmaz ama bence değer.Suzuka da Porsche ruf rt12r yi kullanıca bi woow dedim açıkçası :) Biraz uzun oldu ama bilgi vermek istedim,özetle kesinlikle tavsiye ederim.Şu anda bile ödüllü aktiviteler var,binlerce insan yarışıyor(tur zamanı olarak).3 yeni GT araç gelecek bu hafta içi ve ücretsiz deneme imkanı var pistlerle birlikte,para yatırmadan önce bir deneyin derim.Araçlar Ford GT,Ferrari P 4/5 competizione ve BMW M3 GT2.Başka soru varsa cevaplarım :)

Çok sağolasın yardımcı oldun valla, bende bi yandan oynuyorum zaten, bende getreal modunda dfgt ile oynuyorum, challenge ksımı sarıyo harbiden, simraceway de 17 aracım var, yeni araçları görünce bir heves alıyorum ama oyun dediğiniz gibi gerçekten çok bayık. 2000 vrp ile başlıcam sanırım alıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

Ben zaten araba ve yarış tutkunu olduğum için :) şöyle söyleyim, bu oyundan önce simraceway oynuyordum,oda iyi oyundur fizik olarak ama R3E nin atmosferi yok, boğuk bir oyun. Fakat R3E insanı grafiksel açıdan içine çekiyor zaten.Sesler desen,zaten muhteşem,gerçeğe en yakın sesler bence. Tabi sadece bunlarla iyi bir sim olunmaz, oyunun fizikleri bence çok başarılı. Amatör mod daha çok arcade gibi, ama Get Real modu muhteşem. Pisti bu kadar iyi hissettiğimi hatırlamıyorum.Hatta ilk başlarda Codemasters F1 i nasıl o kadar ruhsuz yapmayı başarmış,bak bu adamlar yapmış demiştim.Henüz multiplayer başlamadı evet,daha beta sonuçta adamlar temeli sağlam kurmaya çalışıyor.Oyun motorları yağmuru ve geceyi doğal olarak desteklediği için o kısımlar çerez gibi gelir onlara.Ben ne mi yapıyorum; online competitions lar var,orda zaman turu atıyorum geliştirmeye çalışıyorum.Ayrıca track test te pistlerde anternman yapıyorum,çok iyi dereceler yapan var çünkü geri kalmamak lazım :) Yanlız oyundaki satın alma sistemini beğenmeyenler var,biraz pahalı diyorlar.Evet ucuz sayılmaz ama bence değer.Suzuka da Porsche ruf rt12r yi kullanıca bi woow dedim açıkçası :) Biraz uzun oldu ama bilgi vermek istedim,özetle kesinlikle tavsiye ederim.Şu anda bile ödüllü aktiviteler var,binlerce insan yarışıyor(tur zamanı olarak).3 yeni GT araç gelecek bu hafta içi ve ücretsiz deneme imkanı var pistlerle birlikte,para yatırmadan önce bir deneyin derim.Araçlar Ford GT,Ferrari P 4/5 competizione ve BMW M3 GT2.Başka soru varsa cevaplarım :)

Çok sağolasın yardımcı oldun valla, bende bi yandan oynuyorum zaten, bende getreal modunda dfgt ile oynuyorum, challenge ksımı sarıyo harbiden, simraceway de 17 aracım var, yeni araçları görünce bir heves alıyorum ama oyun dediğiniz gibi gerçekten çok bayık. 2000 vrp ile başlıcam sanırım alıma.

Ne demek :) DFGT ile oynuyorsanız çok iyi,bende düşünüyorum birtane.2000 vrp yeterli olur. Hafta içi TRY BEFORE YOU BUY olaylarını bekleyin bence,pistleri görmüş olursunuz.Ruf rt12r şiddetle tavsiyemdir ama :) Yeni gelecek Ferrari de çok fena birşey,bir denemek lazım büyük ihtimal BMW M3 GT2 ile beraber alıcam. Nissan GTR daha yok ortada,steam klasöründe var ama,oda favori araçlarımdan birisi.Pistler ücretli olmasa çok iyi olurdu,raceroom pisti berbat,iyi Suzuka yı almışım diyorum. Zandvoort da düşünülebilir.Monza ve Mid Ohio yolda :)

• araç ve pist alımında acele etmemek gerekiyor belliki, ben suzuka ve m3 e30 ile başlamak istiyorum, bu ikiliden asla pişman olmayacağım kesin çünkü.
  • Aynen,M3 E30 Bathrust ta zaten açık halde olduğu için henüz almadım,ama baya bir kullandım 2000km ye yakın.Tek kelimeyle harika.
  • m3 ve suzuka aldım iyikide almışım m3 çok keyifli, 1200 vrp yi bekleticem artık
  • Evet aceleye gerek yok,sürekli yeni lisanslar alınıyor yeni araçlar ekleniyor.Sırf harcamış olmak için harcamamakta fayda var.
  • Bu oyun da güzel geliyor.Group 5 ve Touring klasik gruplarında daha fazla araç olursa tadından yenmez.Şu an pist sayısı çok az,ilerleyen zamanlarda mutlaka artacaktır.Online ne zaman aktif olacak bilen var mı?
  • Multiplayer konusunda kesin bir tarih yok ama 27 Nisan'dan sonra birkaç pist gelecek,bir tanesi Monza olacak.
  • Steam dosyalarında daha gelmeyen bir çok araç var:320 Turbo (E21 galiba),Mustang FR500 Gt3,Koenigsegg CCGT,Nissan Gt1&Gt3,Radicals,Volvo 240 vb.
  • arkadaşlar bu oyunu tek başıma oynamaktan sıkıldı yarışmak daha eğlenceli olabilir eğer menüden countr daki gibi botlar falan eklenebiliyorsa yardım edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: opeth644

arkadaşlar bu oyunu tek başıma oynamaktan sıkıldı yarışmak daha eğlenceli olabilir eğer menüden countr daki gibi botlar falan eklenebiliyorsa yardım edebilir misiniz?

evet botlar eklenebiliyor. ama nasıl olduğunu hatırlamıyorum. biraz kurcalarsan bulabilirsin.
  • Ford GT denemeye açılmış,nasıl deneyeceğiz?
  • oyun menüsündeki competitions a girip ford gt yi seçin sağ tarafta participate'ı tıklatın tamamdır. Yalnız 6'ya kadar olması lazım. 6 dan sonra ferrari açılacak. Ben fordu denedim ve çok beğendim, şu üç gün bitince birini alacağım. Oyun süper ve leadarboard kapışması çok sarıyo, AC'yi beklemeye gerek yok.
  • Denemeler birer gün arayla yapılıyor,bugün Ford GT yi deneme şansınız yok,dün 6pm sondu.Bugün 6 da Ferrari açılacak yarın 6 ya kadar,cuma günü de BMW M3 GT2 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninapersson

oyun menüsündeki competitions a girip ford gt yi seçin sağ tarafta participate'ı tıklatın tamamdır. Yalnız 6'ya kadar olması lazım. 6 dan sonra ferrari açılacak. Ben fordu denedim ve çok beğendim, şu üç gün bitince birini alacağım. Oyun süper ve leadarboard kapışması çok sarıyo, AC'yi beklemeye gerek yok.

Teşekkürler cevap için ama dediğin yere giriyorum,dört tane competition var,aralarında Ford GT yi seçebileceğim bir şeçenek gözükmüyor.
  • ford gt 6 itibariyle kapandı, ferrariyi deneyebilirsin artık, ben az önce denedim bile.
  • Evet Ferrari'yi denedim,oyun gerçekten harika olmuş.Ben de birkaç pist ve araç alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.