Şimdi Ara

Race Driver: GRID 2 [Ana Konu - ÇIKTI!] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
5
Favori
31.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuya gelirsek forza zaten simulasyon kategorisinde bu arcade,her ikisi de araba yarışı olsa da aynı kefeye konulacak tarzda oyunlar değil.
  • hayırlı olsun üyeliğin

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bu mesajı yazmak için mi üye oldun :D

Konuya gelirsek forza zaten simulasyon kategorisinde bu arcade,her ikisi de araba yarışı olsa da aynı kefeye konulacak tarzda oyunlar değil.

Tabiki de bu konuya msj yazmak için üye olmadım :) Eski hesabımı kullanmıyorum artık.

Dediğine katılıyorum ama Forza Horizon sanırım arcade olarak çıktı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

hayırlı olsun üyeliğin

Eski hesabımı kullanmıyorum, yeni üye olmadım aslında ama sağol :)

• slm bende bu oyun var replay de izlerken yotube yazısını gördüm ama hangi tuş oldugunu bilmiyorm yukarıya dogru bir ok işareti var. oyun dvd li degil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkr ederim
  • İlk 3 sezon harikaydı 4.sezon iyice dağıttı oyun. Arabalar güçlenince yolda durmaz oldular zevk alamaz oldum oyunda kaç sezon bu ?
  • Beyler ilk sezondayım. Şu jeeplerle birlikte yarışıyoruz. Çarpmadan gitmek imkansız. Adam hep benden daha fazla puan alıp 1.oluyor. 2. Olup devam edebiliyorum değilmi ? Nasıl geçicem 2. Sezona bulamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ScRyedd

Oyun toplam 5 sezon ben kariyer modunu %100 bitirdim ve 995G açtım kalan 5G de bekemede hala.

@SaFaKTR3

Oyunun en kolay yarışları onlar geçmek için acele etme toslarsan puan sıfırlanıyor o yüzden uygun pozisyonu bekle ve combo yap.
  • Oyun iyi guzelde bi yerden sonra sikiyot cunku ugrasicak bir sey yok ne upgarde yapa biliyorsun ne arac alimi yapiyorsun devaamli yaris yaris 3. Sezondayim suan ama pek devam etmeyi dusunmuyirum acikcasi..su mantigi anlamiyorum neden ilk oyunun izinde, gitmediler anlam veremiyorum

• 2 gündür grid 2 steam üzerinden online giriyorum ancak hiç kurulu oyun bulamıyor...aynı sorunu yaşayan,çözebilen var mı?
  • 3.sezondayım oyun baya sardı beni saglam olmuş 1. oyundan daha güzel geldı bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

3.sezondayım oyun baya sardı beni saglam olmuş 1. oyundan daha güzel geldı bana

Sezon 3'e kadar bomba gidiyor oyun ama ondan sonra öyle bir bayıyor ki şuan 5.sezondayım bitsin diye dua ediyorum.
  • Şahsen ben hiç beğenmedim kariyer modunu,5 yarış da üst üste aynı pistte, araç seçme desen o da yok kendi veriyor araçları,1-2 araba kazanıyorsun onları seçebiliyorsun sadece,ara verdim grid 2'ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: western222

2 gündür grid 2 steam üzerinden online giriyorum ancak hiç kurulu oyun bulamıyor...aynı sorunu yaşayan,çözebilen var mı?

galiba online takılan pek yok
  • valla bende oynuyorum bazen kayan arabalar saçbaş yolduruyor bi türlü dengede durduramadığım zamanlar var ki direksiyonla bile denedim nafile kayacağı varsa kayıyor.

Gerçekten en önemliside UPGRADE özellikleri!hala bu görkemlilikle oyun çıkarıp upgrade para ile sahip olunan araba ve sınıfına göre istediğin aracı kullanma özelliğini nasıl koymuyolar KAFAM ALMIYOR!!

En güzeli telefon dan REAL RACING 3 oynamak valla,adamlar telefona yapıyor koca pcye gelen oyun bu kadar,,valla oyuna ne zmn girsem işim gücüm araçların dış görüntüsüyle oynamak arada 3-5te yarış atıyorum ama özelliksizlikleri yüzün den benden düşük not aldı grid 2.
  • Arkadaşlar ilk Grid'i oynamamıştım. Şimdi Grid 2'yi alacağım. Peki Grid 1'i almasam bişey kaybeder miyim, Grid 1'de olup da 2'de olmayan önemli bi özellik var mıdır. Sonuçta her oyunun devamı ilkinden iyi olacak diye bir kural yok. Lütfen grafik haricindeki unsurlar için değerlendirin. Teşekkürler.
  • Başarısız bir oyun. Ve 1 in çok gölgesinde kalıyor.

Pistler birbirinin aynısı, hiç ana hiç değişmiyor. Allayıp pullayıp aynı yerde yarışa zorluyor seni. araç seçimleri fiyasko devamlı zorlanıyorsun belirli araçlara. Modifiyenin f si yok. Tek yapabileceğiniz aracı ve jantları boyamak. İlk sezonlar zevkli geçerken sonlara doğru tekrar çok arttığı için inanılmaz sıkıyor. Araba yarışlarını çok severim ama bu olmamış. Nfs mw 2 dede aynı şeyleri hissetmiştim.

Forza horizon açın oynayın çok daha keyif alırsınız yada oynamadıysanız grid 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 31 Temmuz 2013; 12:34:27 >
  • Sezon 5'deyim single %100 biteceğim sanırım
  • quote:

Sezon 5'deyim single %100 biteceğim sanırım

Yavaş bitir:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Sezon 5'deyim single %100 biteceğim sanırım

Yavaş bitir:)

Var mısın iddiaya : )
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.