Şimdi Ara

Race 07: Official WTCC Game (ÇIKTI) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
1
Favori
28.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_26

Nereye upload ettin turu bende çalışayım orda bakalım kaç atacam

Yiğit Top'ta bir ara TurkiyeF1'de Le Mans serisinde yarışmıştı La Sarthe yarışınıda bitirmeyi başarmıştı

Ozan oyunun ana ekranında additional events'e gir. Time trial'ı seç. (Altında ghost car'la yarışabilirsin falan yazar)
    Sonra mesela algarve 2010 pistini ve wtcc aracını seçip oyuna gir.
    Karşına gelen race... car setup vb... ekranının ortalarında (şimdi adını unuttum) download online ghost car gibi secenek var.
    Ona tıklayınca o pistte yapılmış en iyi dereceleri görüyorsun. Benim nickim de orada... Sonra seçip download yapıyorsun o dereceyi...
    Oyuna girdiğinde start çizgisinden sonra indirdiğin ghost car yani sanal Erulu ile yarışabiliyorsun.
    Aynı şekilde kendi turunu kaydedip upload yaparsan başkaları da senin turunu indirip kasabiliyorlar.

Online yarıştan sıkılıp pist kasıyım diyenler için eğlenceli ve hırs yaptırıcı

Şu an işyerinde olduğum için tam anlatamamış olabilirim. Ama Hiç karışık değil, çözersin.
    Ben de merakımdan girip bakarken buldum.
    Çözemezsen msj at akşama eve gidince detaylı anlatırım.

• Bu oyunun ilk çıkan versiyonu daha iyiydi diye hatırlıyorum fizik bakımından.Gtr2 oynarken denemiştim ama sarmamıştı,araçlar çok stabildi,rf den sonra ise hiç kurmadım bile ama RD de iyi yarışıyorlar.

Orjinal oyun lazım değil mi online için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: galganus12

Bu oyunun ilk çıkan versiyonu daha iyiydi diye hatırlıyorum fizik bakımından.Gtr2 oynarken denemiştim ama sarmamıştı,araçlar çok stabildi,rf den sonra ise hiç kurmadım bile ama RD de iyi yarışıyorlar.

Orjinal oyun lazım değil mi online için?

Değil hocam... ben baya yarıştım online.. Ve çok hızlı bağlanıyor.
    Kalifiye elemanlara denk gelince çok iyi yarışlar oluyor.
    GT sınıfı araçlar olmadığı için stabil gibi görünüyorlar ama yarışa göre lastikler eridikçe kendi çaplarında baya zorluyor.
    En son GT power expansion paketini yükledim. Zonda'nın fizikler GTR2'deki lambo'yu aratmıyor. Dene derim.
    Single takılmak istersen de AI'yi %96-97"ye getir. Baya zevkli oluyor.

EK: GTR2'nin HDR'sine biraz ayar çekip bloom'u azaltınca da grafikler baya güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erulu -- 20 Haziran 2011; 16:52:11 >

• Stabil derken ilk Race oyununa göre stabil dedim,gt ve touring araçların fizikleri karşılaştırılmaz zaten Gtr Evo da aynı sınıf araçların fizikleri Gtr2 ve rf ye göre çok farklıydı,Simbin oyunları gittikçe arcade hale geliyor,son çıkan oyunu kurmamla silmem bir olmuştu Online a girecek vaktim yok,olsa zaten gireceğim oyun belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: galganus12

Stabil derken ilk Race oyununa göre stabil dedim,gt ve touring araçların fizikleri karşılaştırılmaz zaten Gtr Evo da aynı sınıf araçların fizikleri Gtr2 ve rf ye göre çok farklıydı,Simbin oyunları gittikçe arcade hale geliyor,son çıkan oyunu kurmamla silmem bir olmuştu Online a girecek vaktim yok,olsa zaten gireceğim oyun belli

WTCC dozunda gibi...
    Ama senin de belirttiğin gibi GT sınıfı ve Formula için oyun belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erulu -- 20 Haziran 2011; 17:15:11 >

• Aslında diğer modlara bakmadan sırf WTCC serisi ile yarışmak için girilir,rf de RaceX modu yüklü serverlar pek görmemiştim,touring araçlar daha fazla hata kaldırdığı için tampon tampona yarışlar zevkli olabiliyor,sürüşleri de zevkli.Bir de yukarıda bahsettiğin başkasına ait olan hotlap ile yarışmak ve kendininkini yüklemek çok güzel fikir
  • Seat açık ara uçuyor BMW pistte tutarsan ne ala

1.2 sn fark senin derecenle Erulu,setupta önden kaymayı azaltacak herşeye yapmama rağmen daha fazla kaymaya başladı ilginç
  • quote:

Seat açık ara uçuyor BMW pistte tutarsan ne ala

1.2 sn fark senin derecenle Erulu,setupta önden kaymayı azaltacak herşeye yapmama rağmen daha fazla kaymaya başladı ilginç

Gerçekten setup tutturmak çok zor. Çünkü pistte yavaş U virajlar ve sağa sola akan hızlı virajlar var. Olay, hızlı girilip yavaşlayıp dönülen virajda bitiyor. 9. virajdı sanırım.
    Hazır setuplar var oyunda... Dry, WeT gibi.. Dry setup'ını yükleyip üzerine kendi ayarlarını yap derim... Akşam ben de porto kasıcam Porto da zorlu pist.

• AI'nın kastığı anlar... Ben Leon'dayım...

• @ erulu

1:52.131'e kadar indim 0.022 sn farkla kaçırdım seni Algavre'de 2.sektörde yavaşım

birde hdr paylaşır mısın

EDIT : Oyuna 1.2.1.9 patchi çıkmış link bulan özelden sallarsa iyi olur online a giremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 23 Haziran 2011; 0:51:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erulu

AI'nın kastığı anlar... Ben Leon'dayım...

Çok güzel görüntüler , bu mücadeleyi görebilmek için AI 'yi kaç seviyesinde tutuyorsun ?
  • quote:

@ erulu

1:52.131'e kadar indim 0.022 sn farkla kaçırdım seni Algavre'de 2.sektörde yavaşım

birde hdr paylaşır mısın

EDIT : Oyuna 1.2.1.9 patchi çıkmış link bulan özelden sallarsa iyi olur online a giremiyorum

tamam akşama atarım, yine işteyim
    HDR gtr2'de kullandığım hdr, biraz bloom la oynadım.

Patch'de elle tutulur pek bişi yok.. Yeni smoke efekti var sadece.
    Ben online oynayabiliyorum ama steam'e giremiyorum.

Hocam algarve'de kafa kafaya olmuş BMW mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erulu -- 23 Haziran 2011; 10:21:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

quote:

AI'nın kastığı anlar... Ben Leon'dayım...

Çok güzel görüntüler , bu mücadeleyi görebilmek için AI 'yi kaç seviyesinde tutuyorsun ?

Abi % 95-96... %100 denedim sıralamalarda 2-3 saniye fark yedim
    Bir de yukarıdaki videoda, default setup'la yarışsaydım düzlükte de geçemezdim.
    Arka kanadı biraz indirmiştim.
  • quote:

quote:

@ erulu

birde hdr paylaşır mısın

Yok abi nerde Bmw nin arka taraf kerbe deyince direk kopuyor.Leon ile attım :)

• quote:

quote:

quote:

@ erulu

birde hdr paylaşır mısın

Yok abi nerde Bmw nin arka taraf kerbe deyince direk kopuyor.Leon ile attım :)

Ozan HDR:http://www.megaupload.com/?d=MHBPCJ2M

• teşekkürler

Retro pack te çıkmış hayırlı olsun

Muller benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 23 Haziran 2011; 22:12:26 >

• Bu online yarış sanırım. Single böyle şeyler olmuyor.
  • quote:

Bu online yarış sanırım. Single böyle şeyler olmuyor.
    evet online
  • bende orjinalı var 2007 nin ama zorlandım bayağı,2 3 yıl önce almıştım ,online oynuyorsanız siz yüklerim bir ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan75
    bende orjinalı var 2007 nin ama zorlandım bayağı,2 3 yıl önce almıştım ,online oynuyorsanız siz yüklerim bir ara

Üstüne çıkan ek paketleri yüklemen lazım veyada direk stcc 2 indir orjinal olarak geliyor
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.