Şimdi Ara

R9 280X TOXİC, R9 290 TRI-X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar R9 290 TRI-X almak istiyorum fakat bütcemi çok zorluyor yani R9 280X TOXİC dahi zorluyor ama onu alabilirim kısacası sizce aradaki 250 TL lik fark kendini belli ediyormu yani aradaki farkı ödemeye değermi R9 290 TRI-X için ?

Birde ben kesin kararımı R9 280X TOXİC olarak vermiştim fakat bi kaç konu okuduktan sonra biraz soğudum iyi bir kartmıdır R9 280X TOXİC ?

• quote:

Orijinalden alıntı: enes363

Arkadaşlar R9 290 TRI-X almak istiyorum fakat bütcemi çok zorluyor yani R9 280X TOXİC dahi zorluyor ama onu alabilirim kısacası sizce aradaki 250 TL lik fark kendini belli ediyormu yani aradaki farkı ödemeye değermi R9 290 TRI-X için ?

Birde ben kesin kararımı R9 280X TOXİC olarak vermiştim fakat bi kaç konu okuduktan sonra biraz soğudum iyi bir kartmıdır R9 280X TOXİC ?

Vapor-x tercih etmenizi oneririm perfformans r9 290 daha performanslidir ama butceniz yetmiyorsa hic bulasmayin r9 280x vapor-x

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 280x toxic kullanıcısıyım gayet iyi bir kart toxic ama bir 290 değil tabi ki. Ne kadar bütçeniz olduğuna bağlı aslında. Evet aradaki 250 lira paranız varsa vermeye değer ama siz 280x toxic bile bütçemi zorluyor diyorsunuz. Kendiniz karar verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

quote:

Arkadaşlar R9 290 TRI-X almak istiyorum fakat bütcemi çok zorluyor yani R9 280X TOXİC dahi zorluyor ama onu alabilirim kısacası sizce aradaki 250 TL lik fark kendini belli ediyormu yani aradaki farkı ödemeye değermi R9 290 TRI-X için ?

Vapor-x tercih etmenizi oneririm perfformans r9 290 daha performanslidir ama butceniz yetmiyorsa hic bulasmayin r9 280x vapor-x

Hocam performans olarak toxic biraz daha iyi duruyo ondan onu almayı düşünüyorum. r9 290 vapor-x e bürçe yetse tereddüt etmeden alırdım ama yetmiyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

Ben 280x toxic kullanıcısıyım gayet iyi bir kart toxic ama bir 290 değil tabi ki. Ne kadar bütçeniz olduğuna bağlı aslında. Evet aradaki 250 lira paranız varsa vermeye değer ama siz 280x toxic bile bütçemi zorluyor diyorsunuz. Kendiniz karar verin.

Aynen 280x toxic dahi bütcemi bir miktar zorluyor ama yetişiyor. Hocam sen memnunmusun karttan hiç bi sorunla karşılaştın mı ?
  • Oyun amacli alıyorsanız gtx 780 veya gtx 770 al r9 280 acabiyp derecede isiniyor gtx 780 arasinda 150 tl fark var isinmasi daha zor almani tavsiye ederim

• 720tl'ye r9 280x satılıyor. Toxic'in fiyatı yüksek. Gereksiz.
    http://www.sanalmarketim.com/gigabyte-gvr928xoc3gd-r9-280x-oc-3gb-gddr5-384bit-hdmi-mdp-pcie-30-16x/p_52023/

Edit: stoklarda kalmamış.

Bu düşünülebilir 800'e.
    http://www.gold.com.tr/sapphire-r9-280x-o-c-3-gb-gddr5-384bit-ekran-karti_u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 26 Temmuz 2014; 16:03:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

720tl'ye r9 280x satılıyor. Toxic'in fiyatı yüksek. Gereksiz.
    http://www.sanalmarketim.com/gigabyte-gvr928xoc3gd-r9-280x-oc-3gb-gddr5-384bit-hdmi-mdp-pcie-30-16x/p_52023/

+1 280X Toxic kullanıcısı olarak farklı bir 280x öneriyorum.SES yapıyor.Performans olarak en üst düzeyi olsa da pek içime sinmedi.Gigabyte ses yaıyor mu orasını tam bilmiorum gerçi.Ama soğutma olarak da gayet başarılı.73 dereceyi geçmedi bu mevsimde.Üstelik egsos fan kullanmıyorum şu an.Ama yine de önermiyorum yani 280X Dual-X kullansaydım farkı hissetmeyeceğimi çok iyi biliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Hocam performans olarak toxic biraz daha iyi duruyo ondan onu almayı düşünüyorum. r9 290 vapor-x e bürçe yetse tereddüt etmeden alırdım ama yetmiyor işte

Hayir oyle degil r9 280 x vapor-x diyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım onu hocam 280x vapor-x 280x toxic e göre biraz düşük kalıyo ondan düşünmüyorum demek istedim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladım onu hocam 280x vapor-x 280x toxic e göre biraz düşük kalıyo ondan düşünmüyorum demek istedim

Tamam hocam olabilir ama vapor-x daha sessiz ve daha iyi bir sogutmaya sahip tabii siz bilirsniz

• quote:

Gigabyte olabilir aslında hocam ama bellek frekansı toxic e göre düşük bu performansı çok etkilmez mi sizce ?

Bide verdiniz linkle burdaki aynımı ?

http://www.hepsiburada.com/liste/gigabyte-amd-radeon-r9-280x-3gb-384bit-gddr5-directx-112-pci-e-30-ekran-karti-gv-r928xoc-3gd/productDetails.aspx?productId=bd304291&categoryId=204&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.dinamik&gclid=CLvpmoGJ478CFc3HtAod7hEAQQ

linki ben vermedim ama aynı.Ayrıca Vapor-X TOXİCden daha sesli bir kart onu da söliyeyim.

• Mesela tri x e 250 tl katıp daha iyisinide alırsın.
    Bütçeni zorlamana gerek yok aradaki farkı anlamazsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SHLD

Ben 280x toxic kullanıcısıyım gayet iyi bir kart toxic ama bir 290 değil tabi ki. Ne kadar bütçeniz olduğuna bağlı aslında. Evet aradaki 250 lira paranız varsa vermeye değer ama siz 280x toxic bile bütçemi zorluyor diyorsunuz. Kendiniz karar verin.

Aynen 280x toxic dahi bütcemi bir miktar zorluyor ama yetişiyor. Hocam sen memnunmusun karttan hiç bi sorunla karşılaştın mı ?

Arkadaşlar ses yaptığını söylemiş ve evet o konuda haklılar . Yük altında çok sesli çalışıyor kart onuda ben kulaklık kullandığım için pek takmıyorum açıkçası. Oyun olarak sadece watch dogs ' ta problem yaşadım onuda korsan olarak indirdiğim için olabilir bazı versiyonlarında malware var diyorlardı çünkü ( denemeden de bir oyuna 50 dolar vermeye gönlüm razı olmuyor açıkçası ) onun dışında karttan çok memnunum. Sizi hayal kırıklığına uğratmaz emin olun .

• BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bende zorlamayı düşünmüyorum r9 280x toxic ve gigabytınkini alıcam
  • SHLD kullanıcısına yanıt
    Watch Dogs'un AMD ekran kartlarıyla ilgili bir sorunu vardı galiba ondan hocam. Benim de gönlüm en başından beri Toxic te ama ama bakıcam Gigabyte ta olabilir. Saol bilgi için
  • quote:

Gigabyte olabilir aslında hocam ama bellek frekansı toxic e göre düşük bu performansı çok etkilmez mi sizce ?

Bide verdiniz linkle burdaki aynımı ?

http://www.hepsiburada.com/liste/gigabyte-amd-radeon-r9-280x-3gb-384bit-gddr5-directx-112-pci-e-30-ekran-karti-gv-r928xoc-3gd/productDetails.aspx?productId=bd304291&categoryId=204&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.dinamik&gclid=CLvpmoGJ478CFc3HtAod7hEAQQ

evet ordaki de aynısı.

Bellek frekansının etkisi yok denecek kadar az olur. Gpu hızı fark yaratır daha çok. Ancak her iki durumda da toxic'e 250tl fazla vermeye değmez. Hiç düşünmeyin boşuna ve gigabyte alın.

• HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Gigabyte daha mantıklı gelmeye başladı hocam artık ikisinden birini seçicem saolun tavsiye için
  • Dediğim gibi eğer bütçeniz yeterli değilse gigabyte iyi bir seçim olur. Eğer 900 lirayı gözden çıkardıysanız toxic almakta fayda var . Toxic'in backplate i olduğunuda unutmamak gerek. Kaldı ki piyasadaki en iyi 280x , 280x toxic'tir. Karar sizin, para sizin hayırlı olsun şimdiden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.