Şimdi Ara

R9 280 Dual-X Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , ekran kartının çok ses yapmasından şikayetçiyim. Yaklaşık 3 yıl oldu bilgisayarı toplayalı , önceden varmıydı bilmiyorum ama son 1 yıldır çok ses yapıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Macun yenileme , kasaya yeni fan ekleme sorunumu çözermi?

Bu boştayken resmi , 2yıl önce buraya attığım yorumu gördüm , boşta 35derece olduğunu söylemişim.
    Fakat şimdi durum böyle
    R9 280 Dual-X  Ses Sorunu

Diablo 3 oynarken 10.dk. Birde anlamadığım nokta neden böyle bir oyunda ekran kartım çok ses yapıyor?

Witcher 3 oynarken ekran kartı resmen dile geliyor. Oyundan zevk alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cezaalp -- 20 Eylül 2017; 1:20:49 >

• o kartların genel sorunu bir çözüm bulamazsınız anca hız düşürmek undervolt oyunda 30 fps'ye sabitleme fanı sabitleme veya harici soğutucu alma gibi şeyler var.kartı normal kullanmak istiyorum derseniz macunla falan olacak iş değil sesini ben yakinen duydum çekilir gibi değil.280x kartlar oyunda mhz voltaj da düşürmediği için çabuk ısınıyor.soğutmadan değil mimarisi o şekilde.günümüzdeki gtx1050 ti gibi kartlar sessiz ama performans artısı vermez en az gtx1060 almanız gerekir.ikinci eldeki parasına harici soğutma da almayın bence.
  • Karti 1 yil kullandim benden once kullananda 2 yil kullanmis sanirim hic sikinti yoktu bendekinde 4 aydir sattigim kisi kullaniyor ondada yok :) sans isi demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum ekran kartını sök ve fanlarını elinle tutarken kompresörle hava tut

yani hava tutarken fanları dönmesin elektrik üretmesin karta zarar vermesin

heryerine şiddetli hava uygula aynı kart bende var max 75 derece full yükte overclocklu kullanmama rağmen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.