Şimdi Ara

R9 270X OYUN TESTLERİ 1080P İLE STANDART ÇÖZÜNÜRLÜK FARKLARI.(GÜNCELLENDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine bir inceleme daha ele almak istedim, bu sefer sizlerle r9 270x'in normal ve hd ekrandaki performanslarını inceleyeceğiz.

Bu incelememde ki amacım normal bir ekran da ne tarz ekran kartları kullanılabilceğini göstermek ve full hd ekranlarda r9 270x ve bu tarz ekran kartlarının performansını göstermek ve ultra takıntısı olmayanlar için oldukça yeterli kartlar olduğunu benimsetmek.
    yeni çıkan oyunlarda da ultra ayarlarda oynuyorum full hd de. farcry 4 incelememde mevcut onu yarın ekleyeceğim.
    hem standart hemde full hd çözünürlükte karşılaştırmalı olarak incelediğim için işlemci kullanımları ve fps aralarındaki farkı görmek için birebir incelemeler yaptım diyebilirim umarım foruma yararlı olur.
    r9 270x r9 280 gibi kartlar videomda ben r9 270x'i ele aldım göründüğü gibi oyunlarda full hd de bile yeterince iyi orta segment kartlar düşünen bütçesi maks 600 tl civarı olanların tercih edebilcekleri kartlar ve oyun performansları oldukça iyi durumda full hd de sadece bazı oyunlarda bir yada 2 ayar kısarak yine çok iyi performans elde edilebiliyor örneğin cod aw de.

not: daha fazla incelemelerim olacak gün geçtikçe istekleriniz varsa yazın elimden geldiğince incelerim. bilgisayarla ile ilgili herşeyi kanalımda paylaşıcam ve bundan sonra çıkacak yeni popüler oyunlarda bölüm videoları ve yine inceleme videosu şeklinde videolarım olacak. onun yanı sıra sizin her hangi bir sorununuz yada bir şey olursa videolu bir şekilde çözümleyebilir yada crackdı veya vs gibi bilgisayarla ilgili paylaşımlarım olacaktır beni takip etmeniz ve istediğiniz şeyleri bana ulaşarak istekde bulunmanız yeterli
    videoda belli bir yerden sonra çözünürlük değişmektedir

video linki :https://www.youtube.com/watch?v=mUtwCM_mzLQ iyi forumlar.
    watch dogs videoları eklenecektir yapım aşamasında

YENİ VİDEO
    FARCRY 4 ULTRA AYARLAR

VİDEO LİNKİ :https://www.youtube.com/watch?v=RnjKFyX5Axo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiksSnow -- 21 Mart 2015; 17:41:32 >

• up
  • ellerine sağlık ama bu video çok sallanıyor fps filan göremedim ben olmamış yapamamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

ellerine sağlık ama bu video çok sallanıyor fps filan göremedim ben olmamış yapamamışsın

böyle değildi neden böyle oldu anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

ellerine sağlık ama bu video çok sallanıyor fps filan göremedim ben olmamış yapamamışsın

evet şuan galiba sorun var youtube de uyarı veriyor video üzerinde çalışma devam ediyor daha sonra tekrar girin diye falan diye fakat videonun orjinalinde asla böyle bir şey yok nedense youtuba yükleyince sorun oluştu ve dikkatimi çeken 240p de sorun yok videoyu hd olarak ayarlayınca yapıyor o sorunu çözüpr herşey tekrar yeniden eklenecek
  • Youtube'a video yüklenince, genelde bu videoda dalgalanmamı,titrememi 1 şey tespit edildi düzeltmek istermisiniz diyo, detaylarına tıklarsan önizleme yaptırıyo, ekranın yarısına mevcut halini diğer yarısına'da düzeltme uygulandıktan sonraki halini v.s. koyuyo, onun ne olduğuna bakmadan direk otomatik düzelt seçeneğini seçince'de, düzgün olan videoyu böyle yamultuyo kısaca, sen video için youtube'un sana önerdiği o ayarı, yani otomatik düzeltmeyi seçmişsin, video yöneticisinden bu tarz ayarlar geri alınabiliyo ama detayları şu an aklımda değil, fakat video yöneticisinden ilgili videoyu düzenlemeyi seçip kurcalarsan bulucaksındır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 21 Mart 2015; 0:41:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coax47

Youtube'a video yüklenince, genelde bu videoda dalgalanmamı,titrememi 1 şey tespit edildi düzeltmek istermisiniz diyo, detaylarına tıklarsan önizleme yaptırıyo, ekranın yarısına mevcut halini diğer yarısına'da düzeltme uygulandıktan sonraki halini v.s. koyuyo, onun ne olduğuna bakmadan direk otomatik düzelt seçeneğini seçince'de, düzgün olan videoyu böyle yamultuyo kısaca, sen video için youtube'un sana önerdiği o ayarı, yani otomatik düzeltmeyi seçmişsin, video yöneticisinden bu tarz ayarlar geri alınabiliyo ama detayları şu an aklımda değil, fakat video yöneticisinden ilgili videoyu düzenlemeyi seçip kurcalarsan bulucaksındır.

aynen maalesef onu unuttum koyarken videoyu mahvetti özür dilerim herkesten yarın herşey daha fazla inceleme ile düzgünce düzenlenip eklenecektir
  • videodaki sorun düzeltilmiştir incelemeye devam
  • Video için teşekkürler.Videoyu hangi programla çektiniz?_Dönüştürme işlemi yaptınız mı?Hangi ayarlarad yaptınız?Kaç mb tuttu videonuz?
  • selamlar. battlefield 3 hala online olarak tatmin ediyor mu ?

bende de r9 270x var daha kullanma fırsatım olmadı. video için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 21 Mart 2015; 2:11:36 >
  • biz demek boşu boşuna gtx 770 780 780 ti 970 980 alıyoruz

r9 270x dedıgın kart aynı verılerde sadece hız asıtırılmısa r9 270 dmeketır kı kaldıkı.

bu kart dolar yükselmeden once, powercolor markası kampanya fılan degıln 400 tl ye satılıyordu vatanda.
    arastıp gören bılır.
    zaten bu karta az hız aşırma yapsan r9 270 x olmakta.
    tüm verileri aynı.
    mıllet keriz dimi o kadar ekran kartına para vermekte sence heleki bf3-bf4 iyi oynamak için. gel bakalım o kartınla bf4 oyna ne oluyorsun gör......

http://www.vatanbilgisayar.com/powercolor-r9-270-turboduo-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#ozellikler

http://www.vatanbilgisayar.com/powercolor-r9-270x-turboduo-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#ozellikler

alın bu kartı buyuk beklentiyle sonra sukutu hayale uğrayın.
    su forumda her konu açan her userın dedıklerıne ınanmayınız.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 21 Mart 2015; 3:18:38 >
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Playclaw ile çekmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

Video için teşekkürler.Videoyu hangi programla çektiniz?_Dönüştürme işlemi yaptınız mı?Hangi ayarlarad yaptınız?Kaç mb tuttu videonuz?

Videoyu playclaw ile çektim fakat artık onu kullanmicam 800mb falan tuttu ham video sonra gerekli render işlemlerini lisanslı adobe Premier pro ile yaptm sonra 400 mb çıktı aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 Fps'yi hedefleyenler için yeterli bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havana_Brown

biz demek boşu boşuna gtx 770 780 780 ti 970 980 alıyoruz

r9 270x dedıgın kart aynı verılerde sadece hız asıtırılmısa r9 270 dmeketır kı kaldıkı.

bu kart dolar yükselmeden once, powercolor markası kampanya fılan degıln 400 tl ye satılıyordu vatanda.
    arastıp gören bılır.
    tüm verileri aynı.
    mıllet keriz dimi o kadar ekran kartına para vermekte sence heleki bf3-bf4 iyi oynamak için. gel bakalım o kartınla bf4 oyna ne oluyorsun gör......

http://www.vatanbilgisayar.com/powercolor-r9-270-turboduo-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#ozellikler

http://www.vatanbilgisayar.com/powercolor-r9-270x-turboduo-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#ozellikler

Sen ne diyosun ya ? Bilader farkindaysan bütçesi 600 e kadar olanlar için tercih r9 280 olarak söyledim tamam bekle bugün bf4 eklicem gör bakalım değerleri. Farkindaysan ultra takıntısı olmayanlar için dedim.
    Zaten bu videonun amacı bu kartı alin demek değil bu fiyata zaten r9 280 alınır. Amaç bu tarz kartlarin kaç fps degerler verdiğini göstermek ve standart ekranla full hd ekran arasındaki fps farkını göstermek.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

30 Fps'yi hedefleyenler için yeterli bir kart.

Evet yalnız 30 fps değil şuan farcry 4ü falanda oynuyorum full hd videolar bugün eklenecek en düşük 30 fps alıyor genelde 40 60 arası rahatlıkla alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

selamlar. battlefield 3 hala online olarak tatmin ediyor mu ?

bende de r9 270x var daha kullanma fırsatım olmadı. video için teşekkürler.

5 liraya almıştım da geçen ay işte oynuyorum suan yakinda bf 4 alıcam arkadasin biri çamur atmista ona inat bu aksam full hd bf4 videosu eklicem

• quote:

arastıp gören bılır.
    tüm verileri aynı.

Ben 660 ımla bf4 ultra 60 fps de oynuyorum . Ne olucaktı 270 20 fps mi vericekti ?

• AC unity gibi oyunlar oynamayacaksanız R9 270 oldukça iyi bir karttır. Sapphire kullandım gayet memnundum. Q6600'lü makinama can getirmişti. Şimdi GTX 970 + i5 4690K kullanıyorum her oyunda tüm ayarlar max. Tabi SMAA kullanıyorum çoğu oyunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ApmomoTR12

quote:

arastıp gören bılır.
    tüm verileri aynı.

Ben 660 ımla bf4 ultra 60 fps de oynuyorum . Ne olucaktı 270 20 fps mi vericekti ?

Kardes aldırma boşver

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.