Şimdi Ara

R9 270X ARTİFACT SORUNU BAŞINA GELEN YADA İŞLEYİŞİ BİLEN YARDIMCI OLSUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli üstadlarım ve arkadaşlarım bugün oyunlarda ekran kartım artifact problemleri vermeye başladı dün vermeyen oyunlarda bugün veriyor oyun orijinal ve tüm oyunlarda yapyor bunu.
    overclock falan yapılmadı karta kart 10 aylık.
    vatandan aldım direk değiştirirler mi yoksa pentayla mı iletişime geçeyim.
    bildiğim kadarıyla kartın aynısından stoklarda yok ne olacak hediye kuponu mu vericekler ve güncel fiyatta mı yoksa faturada yazan fiyattan mı eğer öyleyse zarara sokacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_1907

Değerli üstadlarım ve arkadaşlarım bugün oyunlarda ekran kartım artifact problemleri vermeye başladı dün vermeyen oyunlarda bugün veriyor oyun orijinal ve tüm oyunlarda yapyor bunu.
    overclock falan yapılmadı karta kart 10 aylık.
    vatandan aldım direk değiştirirler mi yoksa pentayla mı iletişime geçeyim.
    bildiğim kadarıyla kartın aynısından stoklarda yok ne olacak hediye kuponu mu vericekler ve güncel fiyatta mı yoksa faturada yazan fiyattan mı eğer öyleyse zarara sokacaklar.

Çok büyük ihtimalle evet bence de gerçekten ekran kartı problemi. Fakat aynı bilgisayarı başka bir güç kaynağıyla deneme olanağınız var mı? Veya ekran kartını başka bir bilgisayarda deneme olanağınız oldu mu ? Bir ihtimal de aklıma tozlanma, yetersiz havalandırma vesaire yüzünden aşırı ısınma ihtimali geldi, öyle bir problem yoktur herhalde ?
  • Hocam aynı hatayı 2adet r9 270x imde yaşadım.Aslında o hata sürekli oluyor ama milisaniyeler içinde kaybolduğu için fark etmiyorsunuz.Zamanla dahada çok ve sıksık olunca artık görülüyor.
    2kartımda garantiye gitti geldi.Vramler değişti.Çipler değişti.Ama sorun birkaçkez garamtiye gitti geldi düzelmedi.Sonra firma iade kararı aldı vatandan fatura tutarını iade aldım.
    R9 280x aldım oda aynı çıktı aynı süreç :)
    Hd7990aldım buda aşırı ısınmadan pert oldu.
    Şuanda Gtx980 maşallah ecnebiler yapmış süper (: nazar değmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhammet.cskn kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. şuan benim ki geçti yapmıyor ama yine yaparsa göndericem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.