Şimdi Ara

R9 205 x2 Nitrojen ile soğutma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bilgisayaıma büyük bir uprade peşindeyim ama sınırları çok zorlıyacağım.Hep Nvidia Kullanıyordum bir sefer'de amd kullanayayım dedim fakat aklımdan şöyle bir soru geçti r9 295x2'ye Nitrojen soğutma yapılırmı ? Çok Profesyonel'e kacıyor biliyorum ama denemek istiyorum o ekran kartını alacağım. Sizce Nitrojen yapılırmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: StarsHallowen

Arkadaşlar Bilgisayaıma büyük bir uprade peşindeyim ama sınırları çok zorlıyacağım.Hep Nvidia Kullanıyordum bir sefer'de amd kullanayayım dedim fakat aklımdan şöyle bir soru geçti r9 295x2'ye Nitrojen soğutma yapılırmı ? Çok Profesyonel'e kacıyor biliyorum ama denemek istiyorum o ekran kartını alacağım. Sizce Nitrojen yapılırmı ?

Sıvı azot yapılır ama, imkân, vakit, para ve emek harcayabilecek misiniz

• yani büyük bir uprade peşindeyim ama sadece merak ettim takılırmı diye...

• istedikten sonra bilgisayarına ln2 de takarsın kaskadda yaparsın , kurubuzlada çalıştırırsın boşsan çalışmıyorsan ve kenarda can sıkıntısından harcicakharcicak 3 - 5 bin tl 'm var diyorsan 1000 euroya bi devar alır içini habaştan LN2 ile doldurtursun sanayide cpu ve gpu na Ln2 bloğu yaptırır yada internetten hazırını bulur alır anakart ve sistemine yalıtım yapıp uzaymontaj sistemini kastırabilirsin ama bosst kolik arkadaşımızında dediği gibi zaman para ,imkan ve emeğe ihtiyaç var en başta ve ayrıca extrem soğutma konusunda yeniysen işi bilen birilerinede ihtiycın olacaktır..
    ben ln2 de yapmış ve bilgisayarıma chiller bağlamış -199 dereceleride anlık olarak görmüş biri olarak konuşuyorum ayrıca extrem soğutma kısmında bide chiller projemiz vardı çok zmanımızı almıştı hem para hemde parça dayandırmakta baya uğraşmıştık ama gençlik heveslerimizdi :D

• Bence yamaha 250r al hayatini yasa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: StarsHallowen

Arkadaşlar Bilgisayaıma büyük bir uprade peşindeyim ama sınırları çok zorlıyacağım.Hep Nvidia Kullanıyordum bir sefer'de amd kullanayayım dedim fakat aklımdan şöyle bir soru geçti r9 295x2'ye Nitrojen soğutma yapılırmı ? Çok Profesyonel'e kacıyor biliyorum ama denemek istiyorum o ekran kartını alacağım. Sizce Nitrojen yapılırmı ?

Custom water loop yap yeterince extreme olur :) fantaziye gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.