Şimdi Ara

r7 250 bu sisteme gidermi yardım edin acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    4gb kingstone ram
    p8h61-m lx r2.0 anakart
    1 tb wd hdd
    400 watt casper psu

r7 250 2gb oc almayı düşünüyorum psu işlemci sorun çıkarırmı darboğaz felan olurmu pek anlamıyorum arkadaşlar acil yardım edebilirseniz çok sevinirim
    http://www.vatanbilgisayar.com/msi-r7-250-oc-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

• Gider ama alacağın performansın sana yeter mi bilinmez. 8 rop bir kart, yani APU sınıfında.
    https://www.techpowerup.com/gpudb/2459/radeon-r7-250
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    nasıl yani hocam tam olarak anlamadım
  • OĞUZ_33_ O kullanıcısına yanıt
    Rop sayısı performansta belirleyici rol alan bir sabit donanım. Sayfadaki tablodan benzeri performanstaki kartlara bakabilirsiniz. 5770 dengi gözüküyor. Çok fena demezdim ama beklentimi de çok yükseltmezdim. 250X olanları daha kuvvetli, 16 rop 512 çekirdek...
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    peki bu kartı alsam işlemciyle tam performansta çalışırmı
  • sorun çıkarmaz, alınacak bir e.kartı değil. 7770 gibi bir kart alınabilir.
  • OĞUZ_33_ O kullanıcısına yanıt
    Çalışır, 2 izlek bu karta yeter ama her uygulamaya yetmeyebilir. Ubisoft oyunları sorun çıkarıyormuş. Çok merak edip araştırmadım.
    Gtx 1030 %25 daha performanslı. Rx 550 de %43. 460 ise %155. Üstlere doğru tercihinizin performans getirisi artıyor.
    AMD kartlar daha az izlek sayısıyla daha iyi çalışırlar ama çok izlekli işlemcilerin hepsini kullanamazlar directx11'de. Bu kadarı ekstra bilgiydi. O işlemciyle bu tercihler olabilir.
  • Aldim hocam karti hayirli olsun artik urunu gelince test edecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OĞUZ_33_

Aldim hocam karti hayirli olsun artik urunu gelince test edecem

belleği gddr3 olanını mı aldınız gddr5 olanını mı?
  • Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    Gddr3 asus olanini aldim 180 liraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Gider ama alacağın performansın sana yeter mi bilinmez. 8 rop bir kart, yani APU sınıfında.
    https://www.techpowerup.com/gpudb/2459/radeon-r7-250

Adam ne anlasın ROPs'tan, kaldı ki ROPs'a göre ekran kartı alınmaz. HD 5770'den daha üstün bir kart, çok fark olmasa da, ayrıca teknolojisi daha yeni. HD 5770'i ya da bunun dengi sayılacak GTX 550 Ti'yi ikinci el olarak 150-200 liraya alacağına sıfır ve garantili bunu alır. Teknoloji, mimari, düşük güç tüketimi vs. her yönden önde bu kart. Hayırlı olsun, iyi fiyatmış.

• neutumn N kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorun arastirdim sordum fiyatida uygun olunca aldim ikinci elde dusundum ama almisken sifir olsun ikinci elle ugrasmayim dedim kart gelince denicem sonuc ne olacak bakim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.