Şimdi Ara

R7 240 yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i7 6700 3.4GHZ işlemcim 16 gb ram ve r7 240 4gb ekran kartım pahalı olmayacak şekilde ekran kartı tavsiyesi alabilir miyim ? :)

• bütçen nedir?

Ayrıca o işlemciye r7 240 almak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazır sistem mi?bütçe vermezsen ucu açık ama idare eder kart istiyorsan en az bunu almalısın.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=8084

yok ben 200-300 liralık kart arıyorum dersen pek uğraştığına değmez.
  • Hazır sistem sanırım, o işlemciye o ekran kartını başka kim verir
  • Hocam o islemciye o ekran kartini neden taktiniz? Intel HD 530 zaten r7 240 ile 3 asagi 5 yukari ayni. Yani onboard baglasaniz ayni yola cikardi. Neyse olmus bir seyler. Butceniz nedir? Islemciniz cok iyi, takamiyacaginiz ekran karti yok. Suan ekran karti satan bir web sitesine girip istediginiz ekran kartini alabilirsiniz. Eger tavsiye istiyorsaniz butceniz ve monitorunuzun cozunurlugu nedir? Beklentiniz nedir? Yardimci olabilirim.

• vatandan hazır aldım casper marka kendim toplamadım
  • hazır sistem bu sene garantisi bitiyor 1500 tl altı kart düşünüyorum rx 480 düşüüyorum ama yeni nesil kartlar çıkacakmış sanırım amd yakın zamanda@Tuoni
  • O pc yi toplayan casper çalışanları ruh hastası heralde...O işlemciye o ekran kartını takan adamların işine son verirdim casper ceosu olsam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 10 Şubat 2017; 22:40:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

O pc yi toplayan casper çalışanları ruh hastası heralde...O işlemciye o ekran kartını takan adamların işine son verirdim casper ceosu olsam :D

Bi bu adam okumus muhendis olmus... taktigi ekran kartinin, dahili gpu dan artisi yok... o islemciyle dalga gecmis diycem oyle de degil...

Ayrica konu sahibi arkadasim rx480 8gb suan senin icin 1500 TL alti alabilcegin en iyi kart. Rx490 gelcek ama 2000den asagi olmaz. Fiyati gtx1070 lerden 100-200 lira dusuk olur diye dusunuyorum.

• 480 fiyatlarını takip edersen 1500 liradan daha hesaplı alabilirsin 4gb modellerini özellikle.bütçe sorun değil diyorsan 8gb msi veya gigabyte hemen alabilirsin.umarım casper ekran kartı beğenmeyen pegatron anakart kullanmaktan vazgeçmiştir.

• cevap yazan herkese teşekkürler çok yardımcı oldunuz :)
  • biraz baktım da acaba rx480 4gb veya 8gb
    rx 470 4gb veya 8gb fiyat performansa göre hangisi daha mantıklı aradaki farklar için 480 8 gb almaya değer mi
  • güç kaynağı da kespır ya da everesttir
  • kardeşim GTX750 Tİ 400-500 tl arası fazla da bütçenb yokmuş herhald e bu kartı rahatlıkla alabilirsin eğer buda fazla geiyosa bu kartın 2eline sahibinden.com dan bakabilrisin .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.