Şimdi Ara

R522-FS03TR kullanan arkadaşlar bir bakar mısınız lütfen??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar alalı 1 hafta kadar oluyor....bugün notebooku açarken karşılaştığım birşeyden bahsedicem...ve yorumlarınızı istiyorum...öyle bilgisayardan ahım şahım anlamam normal bir ev kulanıcısıyım zaten..çok ekstrem şeyler için kullanmıyorum notebooku...neyse alındığı gibi vista home premium kullanıyorum..ve bugün 2 dir açıyorum ki önceden böyle birşeyle karşılaşmadım hem çok geç açılıyor bi de vista hoşgeldin ekranı çıkmadan önce siyah bir ekran çıkıyor controller fln yazıyor yanlarda ve ?? / ?? şeklinde dosyaları saydırıyor...yani ?? / 22900 mesela 22900 a kadar ilerliyor...nedeni ne olabilir ve negatif bi durum var mıdır??şimdiden yorumlarınız için teşekkürler...

• Pc her açıldığında oluyomu bu yoksa bir kere mi oldu ? Bende de bir kere oldu x/20000 falan saymaya başladı bitince de pc açıldı . Bu sayma işlemini yapmadan önce de pc deki update leri falan yapmaya çalışmıştım ama 3 4 saat bekledikten sonra 4/31 de kaldığı için kapatıp açmıştım . Ondan sonra çıkmıştı sayma işlemi . Sendeki de aynımıdır bilemicem .
  • ya aynı gün içinde 3-4 kez bütün açtıklarımda oldu ama şu an için yok siyah ekranda çıkan sayma işlemi...ama güncellemeleri yüklerken bende baya bekliyorum hatta o kadar uzun sürüyor ki takıldığını fln düşünüyorum ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.