Şimdi Ara

Orion2690 R5 2600/RX 590 8GB/ 8GB DDR4/240GB SSD Gaming Kasa 3.499,00 > 3599 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat performansı gayet iyi ve sıfır cihaz ben satmıyorum incehesap satıyor. Adminler neden sildi anlamıyorum sabahın köründe yanlış gördü herhalde neyse tekrar paylaşıyorum.

https://www.incehesap.com/orion-2690-yavuz-selim-r5-2600-gaming-bilgisayar-fiyati-42168/
    Yükseltmelerden:
    Toshiba SSD tavsiye edilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rensjem -- 16 Ekim 2019; 21:28:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Attığınız sitelerden toplamak daha mantıklı bence. En azından kredi kartına farksız 6 ay taksit yapıyor.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    2 tane de fan var hocam 12 cm hediye
  • Dev kasa devri bitti kibar yer kaplamayan kasa devri başladı 30 yıl önce satılan kasalara yönelmeyin

ITX + Wifi AM4 Anakart
    Amd RYZEN 5 3600 1370 tl
    M.2 SSD (3000MB üzeri) 330 tl
    hacmi 8 litreden küçük kasa
    80 gold psu

Böyle Kasalar Alın

Kibar
    Yer Kaplamaz
    İlgi Çeker

Orion2690 R5 2600/RX 590 8GB/ 8GB DDR4/240GB SSD Gaming Kasa 3.499,00 > 3599 TL
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Başlıkta sıfır kasa yazdığı için olabilir belki. Sanki kendi malını satıyormuş havası veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Tam tersi bence kasanın amacı ilgi çekmek kibar görünmek vesaire değildir. Birincisi yeterince havalandırma ve soğutma imkanı olmalı, ikinciside sağlam ve toza karşı filtreli olmalı diye düşünüyorum.
  • Önceki konuyu bende takip ediyordum neden silinmiş?

İncehesaptan daha önce bu şekilde kasa toplayan varmı? Parça parça mı gönderiyorlar monte edilmiş halde mi? Süre olarak 10 gün yazıyor çok uzun değil mi bu?
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Ikinci el sanıldığı için silindi

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Konu daha once ikinci el sanılıp silindiği için

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    hocam benim düşüncemde sizin gibi lakin zevkler ve renkler tartışılmaz. miditower yapıları da iyi yapıldığında seviyorum, ali sayed'in en son yaptığı custom looplu ghost s1 ı da o nedenle bir polemik yaratmaya gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Tam tersi bence kasanın amacı ilgi çekmek kibar görünmek vesaire değildir. Birincisi yeterince havalandırma ve soğutma imkanı olmalı, ikinciside sağlam ve toza karşı filtreli olmalı diye düşünüyorum.
    Büyük kasa iyi soğutma değildir aksine daha kötü

Neden mi Satılan fanlar 0-5 cm arasına etki eder bu aralıktan sonra etkisi %90 azalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

hocam benim düşüncemde sizin gibi lakin zevkler ve renkler tartışılmaz. miditower yapıları da iyi yapıldığında seviyorum, ali sayed'in en son yaptığı custom looplu ghost s1 ı da o nedenle bir polemik yaratmaya gerek yok bence.
    O model değil Ghost S1 XS AIR Modeli Mükemmel

İlerde Yeni PC ye geçersem Kesinlikle Böyle Bir Kasa Alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Ekim 2019; 21:35:29 >

• RX590 coil whine yapıyor diyorlar kullanan varmı?
  • Eniştem aldı bu sistemi teşekkürler paylaşım için.
    ATX anakart, +1 ram , Toshiba ssd ve nitro farkı ile 4300 civarında tutmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

RX590 coil whine yapıyor diyorlar kullanan varmı?
    coil whine şans işi
  • muhacir kullanıcısına yanıt
    Nasıl geliyor hocam monte mi demonte kutular ayrı mı? Kaç gün sürüyor gelmesi, sitesinde 10 gün yazıyor?
  • Dolar artıyor, vergiler delirdi pc toplayamıyoruz dediğimiz bir dönemde Ryzen'ın kurtarıcı olarak ortaya çıkışı göz dolduruyor. Bu fiyata rakipsiz kesinliklikle.

Kasa modelini küçülterek 50 lira ucuzlatabiliyorsunuz bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

Dev kasa devri bitti kibar yer kaplamayan kasa devri başladı 30 yıl önce satılan kasalara yönelmeyin

ITX + Wifi AM4 Anakart
    Amd RYZEN 5 3600 1370 tl
    M.2 SSD (3000MB üzeri) 330 tl
    hacmi 8 litreden küçük kasa
    80 gold psu

Böyle Kasalar Alın

Kibar
    Yer Kaplamaz
    İlgi Çeker

dayı bu ne?

3 fanlı asus rog strix bu kasadan fazla yer kaplıyor. 12cm 2 fanlı 6 bakırlı işlemci soğutucusu da bir bu kasa kadar.

e nasıl oc yapacağız, nasıl havalandıracağız? micro atx ile 50 mhz arttırınca stabil olmuyor ayrıca.

tamamen şekil şukul salonda tv yanında toplamalık htpc kasası bu.

• Bu sistemi almayı düşünüyorum ciddi ciddi ama incehesap nasıldır güvenemiyorum. Önceki soruma yanıt bulamadım daha alan olmadı heralde.

İade durumu nasıl performans düşük kalırsa iadesi mümkünmü acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.