Şimdi Ara

R5 2600 İçin Be Quiet Pure Rock 2 Veya Arctic Freezer 34 Duo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece Bu 2 Soğutucu Seçeneği Mevcut İnternette Araştırdığımda Çok Bir Farklılık Göremedim Burda Bir Bilen Çıkar mı Acaba Hangisi Diğerine Göre Üstündür Veya İkisi de Birbirine Yakındır Tarzında  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 10 Ekim 2020; 23:54:14 >

• 2600 için snowman X4 rainbow montaj yaptım pbo falan açık yükte 65 i geçmedi bile pbo kapatırsan 55 lere geriler oyunlardada 40/45 derecelerde seyreder 138 liraya almıştık tavsiye ederim 2600 çok ısınan bir işlemci değil çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaos_3492 -- 11 Ekim 2020; 3:10:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaos_3492

2600 için snowman X4 rainbow montaj yaptım pbo falan açık yükte 65 i geçmedi bile pbo kapatırsan 55 lere geriler oyunlardada 40/45 derecelerde seyreder 138 liraya almıştık tavsiye ederim 2600 çok ısınan bir işlemci değil çünkü
    Hocam Parası Sıkıntı Değil Ben Vermiyorum Elde Kalan Ürünler Bunlarmış O Sebepten Sordum Hangisi Diye Şuanda Aerocool Air Frost Plus Denen Bir Soğutucu Var Tray Aldığım İçin Bunu Yolladılar, Undervolt 1.1v İle 3.7de Çalıştırıyorum Kasanın Hava Akışı Çok İyi Olmasına Rağmen 80de Zor Duruyor Hocam Gayet Isınan Bi Zımbırtı Bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 11 Ekim 2020; 3:58:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çetooooo kullanıcısına yanıt
    O soğutucu stok soğutmandan farksız da macunu fazlamı sürdün okadar ısınması imkansız 2600 ün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benzer ürünlerdir tipini tasarımını beğendiğini alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaos_3492

O soğutucu stok soğutmandan farksız da macunu fazlamı sürdün okadar ısınması imkansız 2600 ün

Hayır Soğutucu Çok Kötü Sanırım Ben de Sizin Gibi Şüphelenip 3-4 Kere Baştan Kurulum Yaptım Her Şeye Dikkat Edip Ama İşe Yaramadı  

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Benzer ürünlerdir tipini tasarımını beğendiğini alabilirsiniz

Teşekkürler   Peki Shadow Rock 3 İçin Ne Dersiniz Hocam Şimdi Baktım da 5 Isı Borusu Varmış, Diğerlerine Nazaran Daha Fark Yaratır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çetooooo -- 11 Ekim 2020; 12:56:23 >
  • Çetooooo kullanıcısına yanıt

freezer 34 duo işinizi fazlasıyla görür dahasına gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

freezer 34 duo işinizi fazlasıyla görür dahasına gerek yok

Teşekkür Ederim Hocam   Bazı Sitelerde Arctic 34'ü Konudaki Diğer Fanlardan Kötü Bazı Sitelerde Daha İyi Görüyorum Hangisi Doğru Anlayamadım Bir Türlü  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.