Şimdi Ara

r3 1300x+gtx1060

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ikisini de amazondan alacağım.r3 paketle beraber satılıyor.anakartla beraber 180 dolar.sizce nasıl ikisi için fiyat anakart 50 dolara gelecek.anakart işimi görür mü?https://www.amazon.com/AMD-Desktop-Processor-Stealth-YD130XBBAEBOX/dp/B074QH6KX5/ref=sr_1_2?s=pc&ie=UTF8&qid=1502657610&sr=1-2-spons&keywords=ryzen%2B3&th=1

• O anakartla oc yapamayacaksin oc yapmayacaksanda 1300x almak mantiksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deorro4 kullanıcısına yanıt
    abakart tavsiyeniz var mı?gaming kart mı alayım
  • bence 320 anakart mantıklı 1300x e özelikle sonuçta uygun sistem toplanılıyor ryzenlere öle ahım şahımda oc olmuor ben olsam 1300x ve 320 anakaret alır gidebildiği yere kadr götürp ilerde yükseltirdim sistemi
  • A320 m anakart olabilir aslında ama ileriye dönük olurmu bilmem daha iyi anakart almanızı tavsiye edebilirim bütçeniz doğrultusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm Ryzen işlemciler Oc yapılabiliyor. A320 asla almazdım. Sonradan mutlaka pişman edecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R3'e overclock yapıldığında performans çok ciddi etkileniyor. O anakart ile OC yapılamadığına göre bence mantıksız.
  • Oyunlarda 1200 ile 1300x'in overclock edilmiş hallerinde sadece 2-3 fps fark oluyor, aradaki fiyat farkına pek de değmiyor yani. İkisi de kolayca 3.9 ghzlere çıkıyor, 4 görebilenler de mevcut. 1200+1060 da düşünebilirsiniz.Bu arada çıldırmamak elde değil yediğimiz kazıkları görünce, amerikada asgari ücret 1500 dolar civarına tekabül ediyor. Yani 1400küsür lira alan adamla aynı gibi düşünelim.

Doları da tl gibi düşünelim orada 1500 lira asgari ücretle çalışan adam bu sistemi 180 liraya alabiliyor. Sen burda 800 liraya alıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 14 Ağustos 2017; 10:7:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.