Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

r290 windowsun sürekli çökmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> r290 windowsun sürekli çökmesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    723 Mesaj
    arkadaşlar forumdan birinden aldım kartı sıvı sogutmalıydı ama bilgisayara taktığımdan beri zırt pıt windows çöküyor özellikle oyunlarda birde kart performans göstermiyor yeterince sorun ne olabilir kartla ilgili ?

|
    |

Orijinalden alıntı: trablon

arkadaşlar forumdan birinden aldım kartı sıvı sogutmalıydı ama bilgisayara taktığımdan beri zırt pıt windows çöküyor özellikle oyunlarda birde kart performans göstermiyor yeterince sorun ne olabilir kartla ilgili ?

Default ayarlardamı kullanıyorsunuz kartı?
    |
    |

Daha önceki konuda psunuzun 650watt olduğunu yazmışsınız. Bugün msi özel soğutuculu 290 ve 290x modellerini detaylandırdı. Tavsiye edilen güç kaynağı 600 watt olarak belirtilmiş. Sizinki ayrı özel soğutmalı bir kart olduğu için bence daha fazla güce ihtiyaç duyuyor. En az 850 watt kaliteli bir psu alırsanız sorununuzun düZeleğini düşünüyorum. Almadan önce de sistemde kullandığınız 2. Hdd, dvd rom vs varsa onları devreden çıkarıp bir deneyin.

Ya da en garantisi, sağlam bir psulu arkadasınız varsa onun bilgisayarında deneyin. Windows Ekran kartı yüzünden değil, sisteme yeterli güç üretememe durumlarında çöker.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    trablon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI P67A-C45 (B3), i5 2500k @4.2, Cooler Master Hyper 412S, 8 gb mach extreme ddr3, Sapphire r9-290 tri-x OC 4GB, Thermaltake Toughpower 850W, Mach Extreme 120 GB SSD, Sandisk Ultra II 480 GB SSD, 1 TB Seagate 7200 rpm HDD, 500 gb maxtor, ASUS MG 248Q 144hz, AOC 2343fi 24" led, Logitec G701 Mekanik Klavye, Roccat Kova Mouse, Samsung 40c750 3D LCD, LG PF1000UT / LG HS-201 projeksiyon, Pioneer VSX-520 AV receiver, Polk Audio TSX 220B, TSX 150C, es-21w sub, Pioneer Bdp-150 Bluray, PS4, Mac Mini Mid 2010, Panasonic HS-201 kamera.
  • Kurmay Yarbay
    35974 Mesaj

İşlemci nedir ?
    |
    |
    trablon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archieduke -- 11 Aralık 2013; 22:06:11 >
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
google reklamları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.