Şimdi Ara

### R.E.M Fan Club ### (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

10.üye bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

Ben bir kere dinlemiştim Losing My Religion ama daha hızlıydı o sanki buraya koyduğunuz yavaş?

????
  • Pek talep yok
  • Herkes genelde losing my religion parçasını bilir. Ama bence bütün parçaları çok güzeldir. Özellikle ilk albümler, Out Of Time gibi. Vokalistin sesi bir harikadır. Yeni dinlemeye başlayacaklar best of albümleriyle başlayabilirler.

Şöyle bir yazı okumuştum. Metallica'nın vefat eden bassçısı Cliff Burton'a soruyorlar en sevdiğiniz gruplar nelerdir diye. Cliff de black sabbath, thin lizzy ve r.e.m diye bir grup var onlarıda çok seviyorum diyor.

Bir ara çok dinlerdim beni de ekleyebilirsin.
  • Mr. Crowley, tebrikler 10. üye oldun

Bu arada Michael stipe'ten söz açılmışken.Bazı yerlerde gay olduğu yazıyor doğru mudur acaba? Doğrusu ben pek inanmıyorum öyle olduğuna.
  • Ekle o zaman
  • Pek tanımam kendilerini ama The One I Love parçalarını çok beğendim ekleyebilirsin.
  • the-revival, Ekledim

dodgé, Losing My Religion'a bir bakmanı öneririm

REM'den bir şarkı daha paylaşalım.Süper şarkı.Klip bir ayrı güzel zaten

REM-Bad Day

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midlake -- 26 Temmuz 2010; 16:21:54 >

• yaz benide
  • CriticalWave, sen de eklendin

Büyük bir heyecanla 15. üyeyi bekliyoruz.Hadi bakalım...
  • R.E.M.'den yeni albüm müjdesi

ABD'Lİ ünlü alternatif rock topluluğu R.E.M. yeni stüdyo albümünün kayıtlarını Berlin'de bulunan Hansa Stüdyolarında tamamlamak üzere. Rolling Stone müzik dergisinin haberine göre, yeni albüm 2011 baharında yayınlanacak. İsmi henüz belli olmayan albüm 30 yıllık topluluğun 15. stüdyo albümü olacak. R.E.M. en son 2008'de Accelerate adlı bir albüm yayınlamıştı.
  • Severek dinlerim. Ekle

The One I Love, Losing My Religion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 29 Temmuz 2010; 21:46:06 >
  • Beni de ekle.
  • Mad World
  • The One I Love ve Losing My Religion sevdiğim şarkıları. Beni de ekleyebilirsin.
  • Leaving New York
  • Uzun bir aradan sonra merhaba dostlar.
    Foruma ara vermiştim bir süre.Hala pek gireceğimi sanmıyorum doğrusu ama açmış olduğum bu fan club geldi aklıma, ne var ne yok diye bir bakayım dedim.

Bildiğiniz üzere grup dağıldı.Yani bundan sonra yeni albüm/konser vs. olmayacak malesef.Ancak biz onların geride bırakmış olduğu şarkıları hep hatırlayacağız.
    Konunun açılış tarihi 2010. Yaklaşık 2 yıl geçmiş. Bu geçen zamanda REM'i daha iyi tanıdığımı söylemeliyim

Ayrıca ilk ve sonraki mesajlarımda şarkılarından sadece bir kısmını tavsiye ederek büyük hata yapmışım, tüm albüm şarkılarını tavsiye ediyorum şuanda

Paylaşıma devam

• Efsane ''Begin The Begin''

Yine slow harika bir parça ''Man On the Moon''

Son albümlerinden güzel bir parça ''Walk It Back''

''Cuyahoga''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 23 Mayıs 2012; 1:04:05 >

• benide yaz hocam
  • gokhanbey Eklendin dostum

virtue, adam şanına yakışır hareket ediyor ya. bknz:paylaşımcı üye
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.