Şimdi Ara

R 19 Beymen Club'ın olayı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
13.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu modelin Beymen Club ismini almasının sebebi nedir? Şu an bu arabanın 2. elleri fiyatına Beymen'de tek sehpa satıldığına şahit oldum.

• Yanlış hatırlamıyorsam koltuk döşemelerinin kumaşı Beymendendi.
  • evet evet bende öyle biliyorum ama ne ayrıntı değilmi vay be
    quote:

Orjinalden alıntı: AuToBaN

Yanlış hatırlamıyorsam koltuk döşemelerinin kumaşı Beymendendi.

• evet sadece koltuk döşemelrinden dolayı beymen clup denmiştir ruhsattada öyle yazar 2001 2004 yılları arasında kullandım sadece 97 yılında çıkmıştır 1.4 tek nokta enjeksiyonludur 1.4 lerden artı olarak ön arka tampon gövde rengi boyalıdır phılıps marka direksiyondan kumandalı teyp vardır ve birde şöfor tarafında airbag vardır ben sadece 5 kollu çelik jant atmıştım güzel olmuştu bu araçların pek fazla renk seçeneği yok zaten lacivert yeşil ve gri rengi var alırsanız güneş yanığı olma ihtimalleri çok fazla bana soru sormak isteyen varsa sorabilir
  • geçmişten bir fotograf ekleyeyim resimdeki renoyu arkadaşıma sattım öndeki borayı onun yerine almıştım tesadüf aynı karede fotograflamıştım bu sene ocak ayında borayıda sattım avatarımdakı hondayı aldım

• buda arka çekim sadece beymen clup yazar digerlerinde europa yazar

• Ic dosemesı Beymen tarafından dızayn edılmıs bır modeldır.
    Bırde o yıllarda cogu aracta olmayan Phılıps Cd calara sahıp modelı vardı europaların Number One olarak gecerdı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadoz5775

buda arka çekim sadece beymen clup yazar digerlerinde europa yazar

Renault'ta Irmscher sticker'ı.

Tuttum bu Europa'yı ben.

• sıkı tut kaçmasın
  • peugeotun quiksilver'ına oyak renaultun cevabı , gelde tutma
    quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

sıkı tut kaçmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun -- 28 Haziran 2009; 11:39:45 >
  • Bir de "Number One" vardı. Sanırım onlar HB di.
  • şahine karaca club niye yapmamışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

şahine karaca club niye yapmamışlar

şahine armani gider
    ben şahine binenleri gözlemliyorum, üstlerinde hep armani var
  • Clio Symbol Sabri Özel "Mazotlu" Edition
  • Niye bu kadar komiğe alındı pek anlam veremedim fakat beymenin kumaşı diye geçen kumaşlar altınyıldız tarafından özel olarak dikilmiştir ve şuanda Türkiyede satılan en kaliteli kumaşlardan biridir altınyıldız kumaşları. Onu geçtim bu uygulamalar yurtdışında hep yapılmakta örneğin mercedesin sl modeline yıllar önce louis vuitton uygulamış bu özel paket olayını .

Bu fotoğrafı :

Buyrun Türkiyede buldum birtane satışını :
    http://www.sahibinden.com/mercede_sl_320_louis_vuitton_edition-23WQQaXQQ10639030WQQpXQQdisplayitem&keyword=mercedes%20louis%20vuitton

• modele ismini veren ünlü giyim markası beymen clup koltuklardaki özel beymen clup yazılı ve yine kendi tasarım olan desen tasarımı ile bu 19u diğer kardeşlerinden farklı kılıyor. bir takım donanımlar eklenerek çıkmıştı, o dönemki 19 lara göre üstünlüğü direksiyondan kumandalı radyo teyp 4 kollu direksiyon simidi airbag ve daha önce söylediğim gibi daha yumuşak ve cok özel döşemelerdi. daha sonra R19lar bir ara number 1 ve alize olarakta çıktı bir pazarlama stratejisi olarak.

(Ç)alıntıdır.

http://www.renaultclubtr.com/forum/showthread.php?t=2558

• number 1 olayı ne bu 19 larda
  • ırmcher stıcherını benden sonraki sahibi yapıştırmış sanırım ne anlama geliyormuş bilelim bizde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar
    Buyrun Türkiyede buldum birtane satışını :
    http://www.sahibinden.com/mercede_sl_320_louis_vuitton_edition-23WQQaXQQ10639030WQQpXQQdisplayitem&keyword=mercedes%20louis%20vuitton

bu araba bayağı uzun zamandır satılık ve param olsa hiç düşünmeden alırım.

• quote:

Orjinalden alıntı: sadoz5775

ırmcher stıcherını benden sonraki sahibi yapıştırmış sanırım ne anlama geliyormuş bilelim bizde

www.irmscher.de
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.