Şimdi Ara

R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 23 Mart 2017; 13:19:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baska yerde olsaniz su olur..diyelim bir konu actiniz..

Mega drive 16 bit bir konsoldur

Cevap

Hayir 15.999 bittir

Kim demis

Sega

Ne zaman demis

91 de

92 olacak

Ben eskiyim 90 olmali

Hayir 100

Adminden mesaj gelir 15.4 olmali

O 15.4 olarak kalir.

Ben almayayim...kalsin.

Gerci benim konular bu bolumde silinse bolum kalmaz ya da bolum cizik tarlasina doner ya yine de takdir ettim..onca yaramazliga ragmen dogru yerde yapilan tabii ki..11 yildir forumdayim...ucu sonu ne kadarsa artik...bu sitede de bazi bolumler cadi kazani gibi ya zaten konumuz retro konsollar caktirmayin.inin cinin top attigi gercek retro bolumu .umarim ileride uyeler biraz olsun cogalir cok ta degil ama..nerede cokluk orada zorluk olur..bir gun forumdan gidersem bile kisisel olarak donanimhaber tesekkuru hak ediyor..bolumu bildikten sonra ozellikle bolumune denk getirirmezseniz gedikliler bir facia yalniz aboooov...neyse.......basarilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 15 Mart 2017; 18:0:58 >

• Ok

• güzel tesbit ama son zamanlarda bağzı mesajlar o kadar baya olduki resmen azıcık da olsa müdahale olsun diye bekler hale geldim...
    tamam rahatlık iyi ama konudan sapılıp kişinin kendi dertleri demiyorum nerdeyse artık fantazi noktasındaki mesajlarıda bazen sıkabiliyor...

ara ara olur anlıyorum ama bazen kasıyo...

neyse bencede bura fena deil kervan geçmez bi yer ama olsun artık ya en azından dediğin gibi karışan eden yok hiç olmassa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takiliyoruz iste...ornegin....playstation 1 aslinda 64 bitti yaziyorum rahat rahat bunu kalabalik bir forum da yazsaniz en az 200 ogretmen gelir yok baba 32 bitti der..sizlerde konu acin okuyalim..benim asil derdim simdi olmayan o ogretmen arkadaslar bir gun bu bolumun yolunu bulupta butun konulari bombalar mi..muhalefet edemeyecegim icin uzgunum.. Destek verenlere tesekkurler..sadece benim yazilarimin gorunmesi baskalari yazmadigi icindir kabahaten degil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 16 Mart 2017; 9:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspsexer

Takiliyoruz iste...ornegin....playstation 1 aslinda 64 bitti yaziyorum rahat rahat bunu kalabalik bir forum da yazsaniz en az 200 ogretmen gelir yok baba 32 bitti der..sizlerde konu acin okuyalim..benim asil derdim simdi olmayan o ogretmen arkadaslar bir gun bu bolumun yolunu bulupta butun konulari bombalar mi..muhalefet edemeyecegim icin uzgunum.. Destek verenlere tesekkurler..sadece benim yazilarimin gorunmesi baskalari yazmadigi icindir kabahaten degil yani.

yanlzdıklarım yanlış anlaşılmasın lütfen seni tenzih ederim... bana isim verdirtme şimdi ;)

ama mesajlarını okumak hoş oluyo.. ben pek konu açmayı sevmiyom ya mesaj atmak hoşuma gidiyo genelde...günün birinde senin tabirinle bir "öğretmen" bu foruma uğrarsa konu hortlatacağını deilde bence bayaa bi güleceğini düşünüyorum şahsen...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben isim vereyim ahmeto fighhhters...sanirim ahmedim minicikken incir agaclarina cikmayi pek seviyordu garibim..comicscimle karsilastilarsa yolda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 17 Mart 2017; 8:47:27 >
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    Cok zekisin sen pspexer harcaniyosun buralarda . Bakirkoye falan gitmen lazim tam senlik yerler . Zeka seviyeleri seninle esit arkadaslar da bulursun bak .

• sen de gelsene tavla oynariz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.