Şimdi Ara

'WINDOWS 10 HOME' LİSANS SÜRESİ KISA SÜRE SONRA DOLACAKTIR UYARISI ALIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Windows 10 Home İşletim sistemi kurulu. Lisansı kısa süre sonra dolacaktır uyarısı alıyorum. İşletim sistemim "Windows 10 Home"dur. Nasıl lisanslı hale getirebilirim

• Cevap veren yok mu? 10 kişi görüntülemiş ama yazan olmamış?
  • n11 den win10 pro retail lisansı satın al. çeşitli fiyatlara var. 50 tl fln. yamayla fln uğraşma. gün gelir yine patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neurotoxin1

n11 den win10 pro retail lisansı satın al. çeşitli fiyatlara var. 50 tl fln. yamayla fln uğraşma. gün gelir yine patlar.
    Neden böyle yapayım? Önceden hiç format cdsi için gidip o şekilde yapmıyordum. Format atıyordum lisans uyarısı verince de internetten key v.s. ile hallediyordum. Bu şekilde olması sorun mu yaratır?
  • bukalemun_baris B kullanıcısına yanıt
    Cd almana gerek yok. Microsoft un kendi sitesinden yükleme dosyası indirebiliyosun. Lisansı satanlar bilgi veriyor. Senin aldığın cd ler crackli. Satın alacağın lisansı birine yollamayacağının garantisi yok 😃 en garantisi kendi sitesinden indirip temiz kurulum yapmak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4093105/windows-10-update-kb4093105

mesela geçen gün gelen güncelleştirme ile düzeltilen sorunlara bakabilirsin. ingilizcen yoksa google çeviri ile türkçe yapıp bakabilirsin.
  • Hiç boşuna sıkıntı çekmeyin,ucuza satan yerler var,git al (önüne gelen saçma sapan yerlerden değil tabii) göğsünü gere gere kullan windows nereden indirirsen indir ellenmemiş olsun git mikrosoftun linklerinden indir aldığın keyi gir,sıkıntı yaşama.
  • bu forumda destek vermekte suç olmuş sana progrmın ismini verdim diye uyarı almışım açmayın kardeşim konu gidin technopatta takılın.
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Önerdiğin program yasa dışı korsan bir program, forum kurallarında yazıyordu bu. Mantıklı uyarı olmuş.
  • Ya bi uza link mi verdik indir diye kimse bilmiyor kullanmiyor sanki ayrica agir blok ya git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

bu forumda destek vermekte suç olmuş sana progrmın ismini verdim diye uyarı almışım açmayın kardeşim konu gidin technopatta takılın.
    Göremedim zaten yeni görüp cevap verebildim mesajlara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.