Şimdi Ara

'Suriyeli sığınmacılar Erdoğan'ın yeniden seçilmesi için dua ediyor.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Suriyeliler Toplum Birliği Başkanı Dr. Mustafa Hamitoğlu, Türkiye'da bulunan Suriyeli seçmenlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden aynı göreve seçilmesi için dua ettiklerini söyledi ve "Muhalefet adaylarının, 'Suriyelileri göndereceğiz'’ açıklamaları onları korkutuyor" dedi.
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/201806201033937050-istanbul-suriyeli-siginmaci-erdogan-destek/

daha bunların çoğu vatandaşlık almadan biatçı olup kıvama gelmişler bile seçmen olsalardı çoğu rte ve akpye oy verir demiş adam. Resmen adamlar ithal oy aldılar yurtdışından ve bu seçimi atlatılırsa önümüzde ki seçimlerde garanti alırlar beleş 2-3 milyon suriyeli oyu yüzünden. Adamlar göz göre göre ülkeye ihanet ediyor ama hiç bir akplinin umrunda değil. Dünyanın da en zavallı toplumu olabiliriz herhalde şuan. Herkes kabullenmiş.

attığım kaynaktan okuyun suriyeliler neler düşünüyor. Özgürlüğün tadını türkiye'de almışlarmış , yıllardır burdalarmışmış, gitmek asla istemiyorlarmışmış, yabancılara tanınan şartlar çok güzelmişmiş, üniversitelerde rahatça eğitim alıyorlarmışmış.

ya böyle bir şey olabilir çıldırıcam valla da billa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Haziran 2018; 13:24:20 >

• Doktor mühendis falan demiş. Toplasan 10 bin kişi ya vardır ya yoktur. Kalanı? Ülkeye pranga. Gideceksiniz Suriler kaçış yok. Burayı vatan bellemeyin, eninde sonunda gideceksiniz. RTE giderse dandik Neo-Osmanlı kafası da gidecek zaten. Ondan sonra sünni kardeşleri de ne yaparsa artık... Bizi ilgilendirmez.
    Bunların kundaktaki bebeğine bile acımıyorum. Ülkemizde bizler mülteci gibi yaşıyoruz resmen, bunlara yapılan ayrımcılık herhangi bir TC vatandaşına yapılmamıştır.

Irkçılık veya başka bir şey olarak algılanmasın ama bunların hepsinin gebermesini diliyorum. Kundaktaki bebeklerinin bile. Lanet olsun. İnsanlarımızın gözü neden bu kadar kör bilmiyorum.
  • Lanetli adamlar, bizide belaya sokacak. Türkiye vurulacak bunlar yüzünden.

Özgürlüğün tadı mı? Asdffv.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'BEN GELİNCE GÖNDERECEĞİM DEMEKLE OLMAZ, ARTIK MÜLTECİ DEĞİLİZ'

Antar, Türkiye'de artık mülteci konumunda olmadıklarını vurgulayarak, "Uzun yıllardır burada yaşıyoruz. Çoğumuz doktor, mühendis veya iş adamı olarak hayatını sürdürüyor. Seçim vaatleri arasında yer alan yabancıların Türkiye'den gönderileceği ile ilgili birtakım söylentiler duyuyoruz ve doğal olarak bu bizi de rahatsız ediyor. Bu öyle 'Ben gelince göndereceğim' demekle olmaz. Bir çözüm yolu bulunmadan olmaz. Umarım mültecilerin korktukları başlarına gelmez" diye konuştu.

Bu ne ya.

• Erdoğan ülkenin altına dinamit yerleştirdi
  • Sadece dua etseler iyi, oy kullanacak bildiğimiz kadarıyla 30.000 tanesi birde.Bir sonraki seçime olur 300.000 sonra ver elini 3.000.000 haydi ak partili kardeşlerim gavura vurur gibi ak partiye vurun mühürü.Surilerle bir yaşam için ak parti

• Doktor, mühendis ve öğretmen gibi meslekleri olanları kimse göndermez bence. Şu sahiller de ki nargileli hırboları yollasınlar yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doktor mühendis falan demiş. Toplasan 10 bin kişi ya vardır ya yoktur. Kalanı? Ülkeye pranga. Gideceksiniz Suriler kaçış yok. Burayı vatan bellemeyin, eninde sonunda gideceksiniz. RTE giderse dandik Neo-Osmanlı kafası da gidecek zaten. Ondan sonra sünni kardeşleri de ne yaparsa artık... Bizi ilgilendirmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 20 Haziran 2018; 14:54:31 >
  • Olmayacak duaya amin denmez.

• Olum bunlar ile yarın bir yerde tartışırsam ne yaparım kim bilir.. ulan ya..

• Geldikleri gibi gidecekler bunun tarihi örnekleri mevcut.
  • Niteliklik olanlar kaldı falan filan geçin bu işleri. Onlar 10 kişi 20 kişi...

Asıl nitelikli olanlar buraya gelmedi bile.Avrupa aldı çoktan ,onlar da aldılar zaten.

• Gideceksiniz bilader bugün olmasa ama 5 yıl sonra ama 10 yıl sonra. Gideceksiniz. İstenmiyorsunuz, istemiyoruz bu kadar basit ulan ne yüzsüz adamlar bunlar ya.
  • Gonderemezsiniz diyenlere soyluyorum oyle bir süpürülür ki ardlaeinda toz kalmaz akpnim yaptigi hayinligide nesillerce konusuruz
    Bunu yapan siyasiler net hain niyemi simdi 4 milyon suri var diyorlar bunlarin bide burada dogmus tc vatandasi olmuş veletleri var ki herbirinin ortalama 3 olsa ki en iyimseri en az 10-11 milyon eder sayilari ve en az 5 yil sonra cok degil nasil bir durum oldigu 20 milyon olduklarinda anlasilacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddsmurat -- 20 Haziran 2018; 14:51:3 >
  • Bunların kundaktaki bebeğine bile acımıyorum. Ülkemizde bizler mülteci gibi yaşıyoruz resmen, bunlara yapılan ayrımcılık herhangi bir TC vatandaşına yapılmamıştır.

Irkçılık veya başka bir şey olarak algılanmasın ama bunların hepsinin gebermesini diliyorum. Kundaktaki bebeklerinin bile. Lanet olsun. İnsanlarımızın gözü neden bu kadar kör bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gitsinler bir zahmet ne bu adamlara bak kendi ülkelerine gitmek istemiyorlar

• aga bayramda memlekete gidip gelen sığınmacı mı olur... ulan bulmuşlar kek bi memleket sömürüyorlar vergi yok çalışma yok beleş sağlık hizmeti sınavsız üniversite ben olsam bende gitmem..
  • Duanin bir seye faydasi olmadigina gore sorun yok.

• Sanki Türkiye vatandaşı da korkuyormuşlar. Nere korkuyorlar. Herifler benim yapamadığım tatili yapıyor. Tabi kendilerine dokunmuyor ucu millete oluyor olan. Yok Müslüman yok Ümmet. Bana ne la ! Gidip savaşsınlar.

• Afrin, Cerablus gibi yerlere gidecekler paşa paşa. Boşuna kan dökülmedi.
  • ülkelerinden rahat yaşıyorlar vergisini biz ödüyoruz.....

Dünyanın neresinde böyle ortalığa salınan,rahat mülteci var?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.