Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.946
Cevap
498
Favori
776.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msansertekin

quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Msanser bey e olmadi bu iste. Jazz nedir...otomobil zevki olan birinin jazzdan aldigi surus keyfini dusunulemiyorum

Ben msanser beyin volvo s60 , audi a6 , klasik mercedesler , bmw 5 serisi veya saaba biniyordur diye beklerdim.

Ufak, manevra kabiliyeti yüksek, direksiyon tepkileri hoş (ufak bir hot hatch gibi davranıyor) , 0-100 11 saniye, üst devirlerdeki sesi çok hoş, içi çok geniş, şehiriçi 6.5- şehirdışı 4.5 yakıyor. Gücü yetse de, spor bir araç değil elbet.

Ben zaten hot hatch tarzı araç hastasıyım. D segmentinde falan sıkılıyorum ben. Alfa 159 ve bmw 3 hariç ne kadar sportif olursa olsun gemi gibi oluyorlar. +140 gitmeyi seven bir insan değilim. Sonuçta otobanda , ayağı gaz pedalına yetişen herkes şoför Bana dar ve virajlı dağ yolları gerekiyor. Araba kullandığımı o zaman anlıyorum.

Civic 1.8 hatchback manuel falan düşünüyordum ama yüzsüz alsatçı tiplerden gına geldi. Utanması yok bu tarz insanların. Bu haftasonu düşüneceğim, belki ilandan bile kaldırırım arabayı. Yıldım çünkü. Bu piyasada bilmediğim bir araç almak da zor geliyor, kendi aracım gayet iyi ve geçmişi bende. O yüzden gereksiz macera gibi geliyor bazen.

Mayıs Haziran gibi aksilik olmazsa araç değiştireceğiz. Eğer satmamış olursanız sizin aracı da sorarız yine size. Jazz güzel araçtır (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

quote:

Msanser bey e olmadi bu iste. Jazz nedir...otomobil zevki olan birinin jazzdan aldigi surus keyfini dusunulemiyorum

Ben msanser beyin volvo s60 , audi a6 , klasik mercedesler , bmw 5 serisi veya saaba biniyordur diye beklerdim.

Ufak, manevra kabiliyeti yüksek, direksiyon tepkileri hoş (ufak bir hot hatch gibi davranıyor) , 0-100 11 saniye, üst devirlerdeki sesi çok hoş, içi çok geniş, şehiriçi 6.5- şehirdışı 4.5 yakıyor. Gücü yetse de, spor bir araç değil elbet.

Ben zaten hot hatch tarzı araç hastasıyım. D segmentinde falan sıkılıyorum ben. Alfa 159 ve bmw 3 hariç ne kadar sportif olursa olsun gemi gibi oluyorlar. +140 gitmeyi seven bir insan değilim. Sonuçta otobanda , ayağı gaz pedalına yetişen herkes şoför Bana dar ve virajlı dağ yolları gerekiyor. Araba kullandığımı o zaman anlıyorum.

Civic 1.8 hatchback manuel falan düşünüyordum ama yüzsüz alsatçı tiplerden gına geldi. Utanması yok bu tarz insanların. Bu haftasonu düşüneceğim, belki ilandan bile kaldırırım arabayı. Yıldım çünkü. Bu piyasada bilmediğim bir araç almak da zor geliyor, kendi aracım gayet iyi ve geçmişi bende. O yüzden gereksiz macera gibi geliyor bazen.

Mayıs Haziran gibi aksilik olmazsa araç değiştireceğiz. Eğer satmamış olursanız sizin aracı da sorarız yine size. Jazz güzel araçtır (:

Valla şöyle diyeyim, bu haftasonu eğer satmaktan vazgeçersem yaklaşık 1-1.5 seneliğine evleneceğim araçla Çünkü prins lpg kiti gelecek. Amorti etmem gerekecek.

• Arabadan çok anlamayan birisi olarak konuya bir giriyim dedim faydası olur mutlaka dedim ortalık savaş alanına dönmüş . Herkes birbiriyle laf dalaşına girmiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Athlon 840 Kaveri

Arabadan çok anlamayan birisi olarak konuya bir giriyim dedim faydası olur mutlaka dedim ortalık savaş alanına dönmüş . Herkes birbiriyle laf dalaşına girmiş .

Aynı konuyamı bakıyoruz hocam laf dalaşı vesaire nerede?
    Konuyu yeni açtığımızdan bir noktada fikir ayrılığımız vardı, arkadaşlar fikirlerini ileri sürdüler,
    arkadaşların itirazlarının haklı olduğuna kanaat getirdim ve o şekilde devam ediyoruz.
    Savaş alanına falan dönmedi konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: CilginForumcu

Biraz daha düşük bütçeli araclarda olsa keşke :)

Biraz zaman geçsin ilerlesin, paylaşımlar artacaktır şu anda paylaşılan ilan sayısıda az
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-508-allure-sigara-icilmemis%2Cservis-bakimli%2Cacil-524389093/detay

Marka/modeli: Peugeot 1.6 e-HDi Allure otomatik
    Üretim yılı: 2011
    Km'si:111.000
    Hasar durumu:Arka sol çamurluk boyalı
    Fiyatı:67.000

"Tüm bakımları Peugeot Yetkili Servis de yapılmıştır.4 lastık 9 ay önce değişmiştir.alıcısına keyif vericek sorunsuz bir araç"

bu yazdıkları doğruysa bu fiyata kaçmaz ilgililere duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 3 Şubat 2018; 15:39:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Arabadan çok anlamayan birisi olarak konuya bir giriyim dedim faydası olur mutlaka dedim ortalık savaş alanına dönmüş . Herkes birbiriyle laf dalaşına girmiş .

Konuyu yeni açtığımızdan bir noktada fikir ayrılığımız vardı, arkadaşlar fikirlerini ileri sürdüler,
    arkadaşların itirazlarının haklı olduğuna kanaat getirdim ve o şekilde devam ediyoruz.

Konu popüler konulara girince yeni olduğunu farketmedim . Sayfaları gezerken 3-5 tane link paylaşımı gördüm onlarda bütçeyi aşıyor. O zaman bekleyeyim konuyu takibe alayım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Konu popüler konulara girince yeni olduğunu farketmedim . Sayfaları gezerken 3-5 tane link paylaşımı gördüm onlarda bütçeyi aşıyor. O zaman bekleyeyim konuyu takibe alayım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

quote:

Valla şöyle diyeyim, bu haftasonu eğer satmaktan vazgeçersem yaklaşık 1-1.5 seneliğine evleneceğim araçla Çünkü prins lpg kiti gelecek. Amorti etmem gerekecek.

Konuşuruz onu. Nasıl olsa bizde taktırırız

• Konu baltalanmassa güzel konu, takip.
  • Güzel konu olmuş hocam, emeğinize sağlık Boş bulundukça aylak aylak araba ilanlarına bakan birisi olarak 'bu araba alınır' dediğim araçları bende eklerim. En azından belki birilerine yararım olur :)

• Şu konu suistimal edilmese harika konu da konuyu galericiler basacak diye korkuyorum

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    O da uçmuş.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-kazasiz-boyasiz-i30-style-26000-km-de-titiz-kullanildi-518236814/detay/

2015 Makyajlı Hyundai i30 1.6 CRDi DCT 136 HP Style

Hatasız Boyasız olduğu yazılmış, sahibinden satılık.

76.500 TL, pazarlık mevcut denilmiş. 5 yıl garantili yani 2020'ye kadar.

Sıfır muadilinin 120 bin tlden fazla olduğunu düşünürsek pazarlıkla 75 bin tlye, dizel otomatik güçlü, c segment, donanımı yeterli garantisi devam eden bir otomobil, uygun geldiği için paylaşıyorum, hiç bir alakam yoktur

• 2016 model-15000 km'de

kazasız-boyasız

manuel vites

1.4 TSI bmt highline

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2016-model-15.000-kmde-passat-satiliktir-524429704/detay

manuel vites alırım diyenler için mantıklı bir araç diye düşünüyorum.

ekleme: İlanla bir alakam yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mathematician_01 -- 3 Şubat 2018; 17:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Güzel konu olmuş hocam, emeğinize sağlık Boş bulundukça aylak aylak araba ilanlarına bakan birisi olarak 'bu araba alınır' dediğim araçları bende eklerim. En azından belki birilerine yararım olur :)

Teşekkür ederim hocam, amacımız bu zaten

Katkılarını bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2016-megane-1.2tce-edc-130bg-ekstrali-13.000kmde-523171098/detay

2016 renault megane sedan 1.2 tce edc touch
    13.000 km
    sağ çamurluk ve sağ far değişmiş
    73.500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 9 Şubat 2018; 17:53:49 >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-fiyati-dusurdum-en-son-olur-fiyati-bu-520564244/detay

2015 Astra K 1.4 Turbo Enjoy 150 HP

8.000 KM Boyasız 69.500 TL

C segmentinde yeni, düşük kmli turbo benzinli performansı yüksek, manuel araç arayanlar için mantıklı, donanımı idare eder, bir güzel orjinal jant + led stopla üst paketlerden görsel olarak pek farkı kalmaz.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-yon-otomotivden-hatasiz-otomatik-egea-lounge-plus-522779121/detay

2017 egea hb 1.6 multijet2 dct lounge plus
    26.000 km
    Orjinal
    87.500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 3 Şubat 2018; 18:43:21 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.