Şimdi Ara

'STOK BİTTİ' Xiaomi 10400 mAh 35.91 TL, Satıcı hepsiburada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: StormLight

Aldığım Samsung şarj aleti sahte çıktı. Kutu içinde değil poşet içinde gönderdiler

50TL likden aldınız sanırım o ithalatci garantili ve o ürün öyle yolluyorlar yeni 80tllikten aldım orijinal kutusunda geldi.
  • Tavsiye edermisiniz hocam ? Orjinalmidir ?
  • Ben şu ana kadar satıcının "Hepsiburada" olduğu ürünlerde sorun yaşamadım, en az 50 alışverişim olmuştur siteden. 1 adet sipariş vereceğim. Aynı ürünü 12 adet satıcı satıyor. Saf insanlarımız büyük ihtimalle diğer satıcılardan aldılar sahte diye yorum yaptılar. Yada önceden ürünü hb satmıyordu yeni stoğuna ekledi haliyle olumsuz yorumlar çoğunlukta.
  • Sepete eklenmiyor.
  • 20 lira fazla olsun temiz olsun bence
  • Bitti bile :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızlı şarj özelliği olan ürünlere yönelmeli artık bence eski bir teknoloji bu.
    iki yıl önce olsa gerçekten sıcak fırsattı

ve şu an 49 tl hepsiburada soklu ürün de görünmüyor?

• Sen yenisin galiba.

Adamlar bana sahte galaxy s4 bataryası sattı orjinal diye.

Sonra özür niteliğinde orjinal batarya + şarj cihazı göndereceklerini söylediler, bu sefer ikisi birden sahte çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

Hepsiburada satıcısı niye sahte satsın, diğer firmalar satabilir ama bunu hepsiburada satıyor. Yorumlar diğerleri içinde olabilir.

hocam hb zamanında çakma dreambox + server bile sattı. muhtemelen incelemiyorlar bile ne sattıklarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: asarman

hızlı yoksa degmez

2-3 bin liralık 1000 mah ile beslenen cep telefonunu 50 liralık powerbank ile 2-3 bin mah çıktı vererek şarj etmeye gönlünüz nasıl el veriyor. Biliyorsunuz bir kaç sene sonra batarya zayıflıyor ve şarj göstergesi de dengesizleşiyor. Batarya %1 ken %7-8 gösterip pat diye kapanabiliyor telefon
  • Sahte diyenlere saf filan denilmiş. Kız arkadaşıma aldığım ürün net sahteydi. Güvenlik kodu 2000 kere sorgulanan ürünün sahteliğinden şüphe etmeyecekseniz bilemem. İade edene kadar canımız çıktı. İşi tüketici haklarına taşıyınca geri adım attılar. Herşeye gözünüz kapalı güvenmeyin lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

hızlı yoksa degmez

2-3 bin liralık 1000 mah ile beslenen cep telefonunu 50 liralık powerbank ile 2-3 bin mah çıktı vererek şarj etmeye gönlünüz nasıl el veriyor. Biliyorsunuz bir kaç sene sonra batarya zayıflıyor ve şarj göstergesi de dengesizleşiyor. Batarya %1 ken %7-8 gösterip pat diye kapanabiliyor telefon

Hocam telefonumun kendi özelliği hızlı sarj zaten samsungun yeni modellerinde. Kısa sürede sarj etmek varken uzun süre sarj zaman kaybı geliyor bana. Batarya bir süre sonra ölebilir doğrudur haklısınız. Ama zamanda önemli
  • Hb'den bu tarz ürünler almayın çakması gelir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

hızlı yoksa degmez

Hocam telefonumun kendi özelliği hızlı sarj zaten samsungun yeni modellerinde. Kısa sürede sarj etmek varken uzun süre sarj zaman kaybı geliyor bana. Batarya bir süre sonra ölebilir doğrudur haklısınız. Ama zamanda önemli

samsung'da öyle bir özellik varsa OK. çünkü iphone'da şarj göstergesini yanıltıyor zamanla. tutarsızlık oluşturuyor

• You are verifying your Mi Power Bank
    This is an authentic product. This security code had previously been queried 51460 times
    Geçmiş olsun hepsiburada herkese çakma powerbank geçirdi.

• Yarın iade ediyorum.hb anlaşılan çakmaları yollamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 23 Mayıs 2017; 15:50:34 >
  • 2 tane sipariş etmiştim banada çakma geldi. İade işlemi başlatıyoruz...

• İade parasını an itibariyle yolladıklarını içeren bir mesaj atmışlar. Bakalım finansbank kaç günde gönderecek.

Edit: Bu kadar hızlı iade işlemi olacağını düsünmüyordum iade yatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 26 Mayıs 2017; 16:26:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.