Şimdi Ara

'SÖZ' - Tolga Sarıtaş (Star TV) & 3 Nisan (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
2
Favori
14.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an tv biraz baktim diziye. bir subay'ın polis karşisin da bu kadar sönük ve ezik kalması cok hoşuma gitmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phoenix077 kullanıcısına yanıt
    Nihat Altınkayayı mı diyosun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Nihat Altınkayayı mı diyosun hocam

Yok o değil onun da üstü olan adam.

Gerçi o da çok iyi oynamıyo bence

• Millet ergen dizisi vs yazmış kulak asmadım hazır bölümler birikmişken izleyim dedim. Meğer haklılarmış indirdiğime değmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Savaşçı, İsimsizler ve Özel Kuvvetler. En az 1 tanesi bekleneni verse yeter.

Hangileri bekleneni verdi bakamadım?
  • Duygu sömürüsü dizileri hiç sevmiyorum.Özellikle Kurtlar vadisi havasında memati ve polat havalarında adamlar dolanıyor ortalıkta bu yüzden
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Reytinglerde Söz ve Savaşçı gayet iyi durumda. İsimsizler 7-8 gidiyor

• sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Savaşçı güzel başladı sonra cıvıttı. Söz dizisi zaten genç kuşağın popülerleştirdiği bi dizi olup çıkmış, şahsi görüşüm içlerinde en kötüsü. İsimsizlerin de şu an 2. bölümünü izliyorum. Bu da ileride bozarsa tek umudum börü :)

Tabi bunlar benim görüşüm, beğenenler izler kimseye izleme diyecek değilim. :)
  • Başrol kız başrol oğlan atakan ve yarbay çok kötü oynuyor sırıtıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 1 Haziran 2017; 13:55:0 >
  • Bu dizi forumda degerini gormuyor

• Bu dizide kurtlar vadisi gibi olup cikar.Sacma sapan kurgu ve senaryoyla. Madem o Canli bomba patlicak be mübarek baska turlu bi senaryo yaz. Iftar yemegi ortalik asker dolu ve hepsinin belinde dogal olarak silah var. Canli bombanin geldigini goruyorlar ama bir taneside uzak mesafedeyken etkisiz hale getirecek bi atis yapmiyor. Canli bombaya kosup sehit olan asker de ayni sekilde.. Madem bi askeri sehit yapip biraz diziye huzun katmak istiyosun bunu baska turlu yap be birader.

Isini ozu piyasaya 3 tane ayni zaman diliminde dizi surduler Askeri yine iclerinde en elle tutulur Isimsizler.
  • quote:

Savaşçı güzel başladı sonra cıvıttı. Söz dizisi zaten genç kuşağın popülerleştirdiği bi dizi olup çıkmış, şahsi görüşüm içlerinde en kötüsü. İsimsizlerin de şu an 2. bölümünü izliyorum. Bu da ileride bozarsa tek umudum börü :)

Tabi bunlar benim görüşüm, beğenenler izler kimseye izleme diyecek değilim. :)

İsimsizler o ikisinden de daha kaliteli. Asıl ön planda olması gereken dizi İsimsizler iken Söz daha çok ilgi çekiyor ne yazık ki. Savaşçı ise tek kelimeyle çöp.

• sozun kamera arkasi videosu izledikten sonra sogumaya basladim hele hafizin hareketleri xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar bu colagın oglu sarı komutanmı yoksa?
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    İsimsizlerde günceli yakaladım hocam. Dediğiniz gibi en izlenesi bu olmuş. Savaşçının sadece ilk bölümü beğenmiştim.
  • quote:

İsimsizlerde günceli yakaladım hocam. Dediğiniz gibi en izlenesi bu olmuş. Savaşçının sadece ilk bölümü beğenmiştim.

Türk dizisi olmasına rağmen çatışma sahneleri hiç gözüme batmadı. Aman aman bir mantık hatası da hatırlamıyorum. Heyecanlı da açıkçası. Ben sevdim bu diziyi. İnşallah reyting kurbanı olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 8 Haziran 2017; 3:40:59 >
  • Eylem ölmemiş diyorlar bence de öyle çabuk geçiştirildi

• çolak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remo8 -- 9 Haziran 2017; 0:41:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Kadın oyuncu için Aybüke Pusat ile anlaşılmış.

Ethem çok büyük hata yaptı. Kadro berbat.

İzlemeye şimdi başlayacağım. Tavsiye eder misin Witsel PK'dan sonra ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.