Şimdi Ara

'SÖZ' - Tolga Sarıtaş (Star TV) & 3 Nisan (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
2
Favori
14.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu diziye iyi diyenler hayatlarında ilk defa dizi izliyor sanırım. Adamlar İstanbul'da asker dizisi çekiyolar ya bildiğin.

Edit: saatlerdir izliyorum. Sınır ötesindeyiz diye Aydos taraflarına falan gittiler heralde. Bir de artist gibi giyinmeleri gözlük takmaları var ki beni benden aldı.

Adamlar askerin etrafını sarmış, Aydos tepelerinden yakışıklı manken tabancayla teröristleri vuruyor adamlar 1 mermi sıkmıyor. Lan bari yalandan çatışaydınız.

Son Düzenleme : Esirleri kurtarmak için yaptıkları operasyon Ray Ban sponsorluğunda yapılıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tihilu -- 9 Mayıs 2017; 6:21:53 >
  • Tolga Sarıtaşın oyunculuğunun yetersiz olduğunu nasıl anlayamıyor bu yönetmenler. Bu çocuk oyuncu değil, diş macunu reklamı dışında başka bir yere yakıştıramıyorum.
  • İlk bölümüne tv de denk geldim ve biraz baktım. Çok sinir oldum . Niye mi ?

Bir avm içerisinde terörist grubu insanlara ateş açıyor, sonra bombalar patlıyor v.s v.s .. Sonra izlemedim .

Bundan sonraki süreçde muhtemelen teröre karşı birlik, beraberlik ve bütünlük mesajı vermek .

2016 yılı o kadar acılı geçtiki milletimizin başı sağ olsun. Bu yaşananlara karşı birlik olmak için bu konuları

tv ye taşımanın mantığı nedir arkadaş? İnsanlarda iyice daha kötü bir algı oluşturmuyor mu?Terörün her an

içimizde oldugunu, olmaya da devam edeceğine alıştırmıyor mu? Hani teröre alışmayacaktık? Geçmişte o acıları

görmeyen çocuklar tvlerde bu tarz dizileri görünce neler hissederler,düşünürler. Korkmazlar mı ?

ŞAHSEN BEN BU TARZ DİZİLERİ GÖRÜNCE MORALİM BOZULUYOR, KEYFİM KAÇIYOR..İZLEMİYORUM AİLEME DE İZLETMİYORUM..

VATANIMIZA , MİLLETİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN, ASKERİMİZİ POLİSİMİZİ SEVMEK İÇİN BÖYLE DİZİLERE GEREK YOK.

• Son bölüm tırttı. Çok yavaş geçti. Hele son sahnesi yok mu? Kızım sen salak mısın elindeki bombayı tarihi esermiş gibi inceliyorsun? Adam demedi mi bir dakika içinde patlayacak diye? At gitsin işte. Hadi kız mal anladık da peki yanındaki sözde özel hareketçıya ne oluyor?

• Diziye laf edenler olmus. Gayet guzel. Tolga saritas da iyi oynuyor. Gayet agirbasli.

Rolu tasiyor.

• Diziyi izledim 7.bölüm tamamen fiyasko komedi son bölüm komedi zaten Türk askeri ne hale geliyor komik.
    Feyzullah ana kuzusu özel kuvvetlerde asker
    Yavuz Bordo bereli herkesin içinde dans edip öpüşür
    Atakan biraz iyi oda yürek yemiş siz gidin ben çatışırım diyor askerlikte böyle bir profesyonellik yok .
    Çolak karakteri komedi Serhat kılıç role olmuş ama çok kasıyor sürekli sarı sarı diye bölüm geçiyor , Asker - pkk çatışmasından çok çolak - yavuz ilişkisi oldu baharda cabası .

İzlenmez zaman kaybı süreside çok uzun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

İlk bölümüne tv de denk geldim ve biraz baktım. Çok sinir oldum . Niye mi ?

Bir avm içerisinde terörist grubu insanlara ateş açıyor, sonra bombalar patlıyor v.s v.s .. Sonra izlemedim .

Bundan sonraki süreçde muhtemelen teröre karşı birlik, beraberlik ve bütünlük mesajı vermek .

2016 yılı o kadar acılı geçtiki milletimizin başı sağ olsun. Bu yaşananlara karşı birlik olmak için bu konuları

tv ye taşımanın mantığı nedir arkadaş? İnsanlarda iyice daha kötü bir algı oluşturmuyor mu?Terörün her an

içimizde oldugunu, olmaya da devam edeceğine alıştırmıyor mu? Hani teröre alışmayacaktık? Geçmişte o acıları

görmeyen çocuklar tvlerde bu tarz dizileri görünce neler hissederler,düşünürler. Korkmazlar mı ?

ŞAHSEN BEN BU TARZ DİZİLERİ GÖRÜNCE MORALİM BOZULUYOR, KEYFİM KAÇIYOR..İZLEMİYORUM AİLEME DE İZLETMİYORUM..

VATANIMIZA , MİLLETİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN, ASKERİMİZİ POLİSİMİZİ SEVMEK İÇİN BÖYLE DİZİLERE GEREK YOK.

Altına imzamı atıyorum

• Bu arada dizi tutsaydı bu konu uçardı zaten ben uzun ömürlü bir iş olacağını düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Find yourself and be that

Bu arada dizi tutsaydı bu konu uçardı zaten ben uzun ömürlü bir iş olacağını düşünmüyorum

İnşallah olmaz artık. Abi bakıyorum yarım metre boyu olan birini tim komutanı yapmışlar. Sonra tip olarak zaten küçük gösteriyor bu adam oyunculuğuna dahi girmedim orası ayrı olay.

Aksiyon ve çatışmaya yoğunlaşacağına aşk meşk pembe havalarına kaymaya başladı gün geçtikçe.

Benim kadar bu tespitleri diğer izleyenler de yapmıştır. Bu gidişle ben de bırakırım.

Bozmayan Savaşçı ve İsimsizler var o da yeter bize.
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    İlk eleştiriniz çok enteresan. Gerçekten sınır ötesinde mi çekim yapmalarını bekliyordunuz ?

Dağ 2 : Ankara, Konya , Adana ' da çekilmiş .

Savaşçı :Konya , Eskişehir , İstanbul

Dağ 1 :Kayak merkezinde

İsimsizler : Konya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

İlk eleştiriniz çok enteresan. Gerçekten sınır ötesinde mi çekim yapmalarını bekliyordunuz ?

Dağ 2 : Ankara, Konya , Adana ' da çekilmiş .

Savaşçı :Konya , Eskişehir , İstanbul

Dağ 1 :Kayak merkezinde

İsimsizler : Konya

Hayır , en azından bir dağda çekilmiş bir sahne görmeyi bekliyordum ama ona bile üşenmişler.
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    Dargeçit in bulunduğu konumun aşağısına doğru gittiklerini düşünürsek Mardin in sınırötesi Hakkari ve Şırnak tan farklı olarak daha düz . Bu sebeple çekilmiştir . Kontrol edebilirsiniz.
  • Dizi tuttu. Kaç haftadır Total'de 1. oluyor, sosyal medyada da en çok konuşulan dizi konumunda.

DH ahalisinin oturup düzenli olarak izleyeceği bir dizi değil bu, hele hele yabancı dizi izleyen adam açıp da Söz izlemez. Gerçi yabancı dizi izleyen, hangi Türk dizisine vakit ayırır onu da bilmiyorum
  • Tolga Sarıtaş berbat bir oyuncu ya komutan rolü için çok saçma bir tercih olmuş sırf ergen kitlenin desteğini almak için seçmişler. Keşke başkası oynasaydı. Sosyal medyada Tolganın ergen fanları Sarı Komutan diye ortalığı inletiyor onlar da ayrı bir itici zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 19 Mayıs 2017; 19:47:35 >
  • Askere gitmedim. 26 yaşındayım. Askerliğin böyle olduğunu düşünmüyorum.
    Ülkemizde böyle bir askeri düzen ve sistem olduğuna da inanmıyorum ve veya görmüyorum.
    Dizi tabi ama şu yukardaki fragman baya komik :)
    2 ay önce liseli oynayan karakteri komutan diye yutturmaya çalışmak 14-20 yaş arası kardeşlerimize hayatın, askerliğin böyle olduğunu zannetmelerini, güvende rahat içinde yaşamaları gerektiğini göstermeye çalışmaktan öte değil.

Tüm fragmanlarını bunu yazarken bir yandan izledim, çok basit ve sıradan duruyor.
  • Rütbesini bilmediğim albayın da üstündeki komutan sanırım dizideki en kötü oyuncu. Esir olur çatışma olur biri yaralanır adamda sıfır mimik sıfır tepki
  • Phoenix077 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Tamam komutan olduğu için belli şeyler görmüş geçirmiş olabilir , alışkın olabilir ancak bu kadar da olmaz. ''Benim ne işim var burda '' der gibi oynuyor

Albay o . Dizide bir tane albay var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 21 Mayıs 2017; 1:56:35 >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Azcık sert mizacı olsa o zaman derim ki adam tecrübeli asker, duygularıyla hareket etmiyo falan ama hikaye

Adama deseler savaş var, adam he iyi savaşın diyecek gibi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.