Şimdi Ara

''YARDIM'' WPF Büyük Ekran Çözünürlük Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WPF'te bi uygulama yazıyoruz bende arayüz kısmı ile uğraşıyorum wpf'yi hiç kullanmadım ama araaştırdığım kadarıyla şuan baya bi yazabilir hale geldim fakat bi yerde takıldım uzun süredir kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

-Geliştirdiğim arayüz durumuna göre normal 24'-27' ekranlarda da kullanılırken bazı durumlarda 4 veya 9 tv birleşerek büyük ekranlarda kullanılıyor;
    masaüstü ekranda hiçbir problem yokken dev ekranlara alınca bulanık hale geliyor uygulamam sorunun ekran birleştirirken yapılan teknik bir sorun olduğunu düşündüm fakat Microsoft'a ait birçok sistem uygulaması çok net pürüzsüz bir şekilde çalışıyor.

""studio da bi ayar mı var
    ""veya android'deki manifest dosyaları gibi genel ayarları tutan dosya mı var wpf için?

Görsel vs eklemeye çalışacağım.

• windowsta dpide değişiklik yaptınız mı 100 iken 125 e getirme gibi Resimlerde ikonlarda mi yoksa yazılar mi veya her ikisi mi resim olsa daha iyi olur uselayoutrounding snaptodevicepixel denediniz mi benimde wpf de yazdığım uygulamalar var ama büyük ekran olmadığı için test edemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 21 Mart 2019; 18:13:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.