Şimdi Ara

'Ghost of a Tale' Türkçe Yama İstek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
1.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçük bir fareyi yönetiyorsunuz. Gizlilik ön planda. Biraz da RPG tarzı bir oyun. Bazı görevleri dialoglardan çözmeniz gerekiyor. Türkçe yama olursa çok daha keyifli olacaktır.

"Ghost of a Tale" Türkçe Yama İstek

Ghost of a Tale (Steam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 23 Nisan 2018; 12:1:45 >

• Indie bir yapım için gerçekten inanılmaz bir oyun. Grafikleri inanılmaz aynı zamanda çizimleri o kadar şahane ki sizi anında atmosferine alıyor. Sadece 3gb boyutunda bir oyun denemenizi tavsiye ederim. Türkçe yama da olursa tadından yenmez +1
  • Oyuna sahip olan biri özel mesaj atarsa dosyalarına bakmak isterim.
  • "Ghost of a Tale" Türkçe Yama İstek
    Çeviren olursa yardımcı olurum. Form hazırlarım ona göre konuya eklenir çeviriyi herkes görür oradan. Yalnız translate çeviri yapacak olursa hiç form vs hazırlamakla uğraşmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISKA

Çeviren olursa yardımcı olurum. Form hazırlarım ona göre konuya eklenir çeviriyi herkes görür oradan. Yalnız translate çeviri yapacak olursa hiç form vs hazırlamakla uğraşmam
    Formu hazırlarsan ben çevirmek isterim ama konu açmak istemiyorum. Bitirip konu açılmasını daha uygun buluyorum kendi açımdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

Formu hazırlarsan ben çevirmek isterim ama konu açmak istemiyorum. Bitirip konu açılmasını daha uygun buluyorum kendi açımdan.

Alıntıları Göster
    Akşama yavaştan hazırlarım.

İşteyim şuan. İngilizce seviyeniz nedir peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ISKA

Akşama yavaştan hazırlarım.

İşteyim şuan. İngilizce seviyeniz nedir peki ?

Alıntıları Göster
    Çok üst düzey bir İngilizcem yok. B1-B2 seviyesi falan herhalde. Tam olarak emin değilim.
  • Çeviri yapacak mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cittaslow

Çeviri yapacak mısınız?
    Oyunun yapımcısına e-mail attım. Eğer yapmamı isterse yapacağım. İstemezse kafkef12 hocama kaldı biraz. Henüz bana formu yollamadı çünkü.
  • Haftasonu hazirlamaya çalışacağım fazla dosya var çünkü gerçi hepsi ingilizce değil ama ayıklamak lazım.

Müsait olamıyorum pek haftasonu izinli oluyorum o zaman bakabilirim

• Çeviri ile ilgili bir gelişme var mı?
  • Hocam bu aralar hiç çeviriye zaman bulamıyorum. O yüzden çok az bir ilerleme kaydettim. Muhtemelen ben bitiremeyeceğim ama çevrilmesi için elimden geleni yapacağım merak etmeyin.

Eğer şu konudan da Türkçenin eklenmesini istediğinizi yazarsanız belki resmi olarak eklenebilir yeterince istek olursa.

https://steamcommunity.com/app/417290/discussions/0/3160848559787056671/
  • Eğer oyunun dil dosyalarını verebilecek varsa türkçe yama üzerinde çalışacağım. Discord : Metehan#8825
  • Teşekkürler. Her iki konuya da yorum yazdım. Fırsat buldukça bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehanbabaa

Eğer oyunun dil dosyalarını verebilecek varsa türkçe yama üzerinde çalışacağım. Discord : Metehan#8825
    https://drive.google.com/file/d/1kFw884jVKFVhFNV5oGQAMfg5cdwVQveW/view?usp=sharing

Buyrun hocam.
  • Öhm. Yama durumu ne alemde acaba? İptal mi yoksa ilerleme var mı?

• oyun indirime girince alacağım. TR yama çok güzel olurdu.
  • Temmuzdan beri yorum gelmemiş. Arkadaş yoğunluğundan dolayı bıraktı herhalde çeviriyi.
  • 3 farklı arkadaş ilgilenmişti. Sanırım hiçbiri fırsat bulamadı.
  • Burda bi gelişme varmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.