Şimdi Ara

'Fallout 4 Season Pass' Yerelleştirme Çalışması (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
34
Favori
48.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oluruna bırakalım dostum elbet bitecek bu çalışma :)
  • kolay gelsin hocam başarılar
  • Sanırım %100 de güncellemeyi düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloozo

Sanırım %100 de güncellemeyi düşünüyorsun

Hiç sanmıyorum ben 6 ay sonra belki :D
  • Bu yamadan sonra şu New Vegasın son 2 DLC'sine yama yapmayı düşünüyormusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShirnkTR

quote:

Sanırım %100 de güncellemeyi düşünüyorsun

Hiç sanmıyorum ben 6 ay sonra belki :D

Önemli olan niyettir :D Bu yaz türkçe oynayabilseydik iyiydi,doya doya,özümseye özümseye :)
  • Fırtına öncesi sessizlik...😄Büyük bir hevesle bekliyoruz kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Fırtına öncesi sessizlik...😄Büyük bir hevesle bekliyoruz kolay gelsin.

Fırtına öncesi derinnnnn bir sessizlik.
  • Nezaman güncellemeyi düşünüyorsunuz merakla bekliyoruz hepimiz :(
  • Öncelikle Ellerine kollarına sağlık,yamanın büyüklüğünü şimdi anlıyorum diğer guruplar ki gurup olarak çeviriyorlar,tek kişi değil daha yarısını fln bitirmişler ki DLC ler fln yok vede bir sürü yazım yanlışı ve hata ile birlikte.Collodin kaç hafta önce tüm dlc ler+Terminaller ile çevirmiş bide diyaloglar %50 de tek kişi birde yani benim fikrim şuan ya kontroller yapılıyor yada diyaloglar daki son rütuşlarda bulunuyor,Bu kadarki kısmı bile bu sürede tek başına çevirebildiğine göre yakın bir tarihte çıkar diye düşünüyor ve artık ne zaman çıkar fln diye senide fazla yormuyorum
  • quote:

Öncelikle Ellerine kollarına sağlık,yamanın büyüklüğünü şimdi anlıyorum diğer guruplar ki gurup olarak çeviriyorlar,tek kişi değil daha yarısını fln bitirmişler ki DLC ler fln yok vede bir sürü yazım yanlışı ve hata ile birlikte.Collodin kaç hafta önce tüm dlc ler+Terminaller ile çevirmiş bide diyaloglar %50 de tek kişi birde yani benim fikrim şuan ya kontroller yapılıyor yada diyaloglar daki son rütuşlarda bulunuyor,Bu kadarki kısmı bile bu sürede tek başına çevirebildiğine göre yakın bir tarihte çıkar diye düşünüyor ve artık ne zaman çıkar fln diye senide fazla yormuyorum

Emin ol collodin bu yamayı çıkarana kadar diğer grup oyunu çoktan bitirmiş olup yeni bir oyunun çeviri hazırlığına girerler. Ayrıca collodin gibi ilgisiz vs. değiller. Açıklamalarını yapıyorlar güncelliyorlar. Bu adam ortadan kayboldun mu 6 ay sonra anca geliyor.

• Bence en azından dlc leri paylaşşaymış iyimiş diğer tayfa ile birlikte full bir şekilde oynardık bu gidişle yamasını oynacak kişi sayısı cok az olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShirnkTR

quote:

Öncelikle Ellerine kollarına sağlık,yamanın büyüklüğünü şimdi anlıyorum diğer guruplar ki gurup olarak çeviriyorlar,tek kişi değil daha yarısını fln bitirmişler ki DLC ler fln yok vede bir sürü yazım yanlışı ve hata ile birlikte.Collodin kaç hafta önce tüm dlc ler+Terminaller ile çevirmiş bide diyaloglar %50 de tek kişi birde yani benim fikrim şuan ya kontroller yapılıyor yada diyaloglar daki son rütuşlarda bulunuyor,Bu kadarki kısmı bile bu sürede tek başına çevirebildiğine göre yakın bir tarihte çıkar diye düşünüyor ve artık ne zaman çıkar fln diye senide fazla yormuyorum

Emin ol collodin bu yamayı çıkarana kadar diğer grup oyunu çoktan bitirmiş olup yeni bir oyunun çeviri hazırlığına girerler. Ayrıca collodin gibi ilgisiz vs. değiller. Açıklamalarını yapıyorlar güncelliyorlar. Bu adam ortadan kayboldun mu 6 ay sonra anca geliyor.

Hatırlarsan new vegas ta da böyle olmuştu bir anda yamayı çıkarı verdi ve hala durur kütüphanemde yıllardır oynarım,Anlaşılan arkadaş yalnız sakin çalışmayı seviyor şimdi şöyle bir durumda var insanları memnun etmek çok zor,eğer her yoruma geri dönseydi ve yamanın durumunu güncelleseydi insanlar habere ne zaman çıkacak yok şuanki halini yayınlayın fln diye baskı yaparlardı zaten yorumlara yetişmek te zamanını alırdı neticede.Ha her ilerlemenin durumunu buradan paylaşsaydı iyi olurdu bizim için ama anladığım kadarıyla işlerini sessiz halletmeyi seviyor.

Diğer gurubun çevirisini bende denedim lakin çok hata var çevirilerde ve gelişmesi gerek zaten alpha olduğunu söylüyorlar fakat çeviride sadece türkçeye çevirmek önemli değil oradaki duruma göre verilmek istenen anlamı türkçedeki karşılığıla gerek iğneleyici gerek espirili bir dilde vermek gerek düz bir metin gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire109

Bence en azından dlc leri paylaşşaymış iyimiş diğer tayfa ile birlikte full bir şekilde oynardık bu gidişle yamasını oynacak kişi sayısı cok az olacak

collodininki daha kaliteli olacağı için çok az olmaz
  • Anlaşılan çok uzunca bir süre daha gelişme olmayacak.
  • Içimde kurban bayramında yayınlayacak diye bir his var. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastertranslator

Içimde kurban bayramında yayınlayacak diye bir his var. :)

2018 kurbanmı
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Valla bu kurban bayramındada olabilir bro :D
  • Mastertranslator kullanıcısına yanıt
    Bayram harçlığından daha mutlu ederdi..:)

• purrfect kullanıcısına yanıt
    Ben hicbir zaman collodin'den umudu kesmedim kesmemde bir bakarsin cikarir vurur ortaya alin lan diye :D

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.