Şimdi Ara

QUITNET kampanya...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Mbps (Limitsiz) 9,99 TLx2 AY 29 TL
    sınırsız 29 ytl...!

http://www.tellcom.com.tr/bireysel/kampanyalar/quiknet-999.aspx

• evet ayrıca 5 mbit sınırsız internet 2 yıl boyunca 49 ytl

ve ilk 2 ay 10 mbps sınırsız internet erişimi hediye..

9,99 TL, 1Mbps ve 5Mbps hızlar için sadece ilk iki ay geçerli olan tutardır. Geri kalan sürede kampanya fiyatları geçerli olacaktır.
    Kampanya fiyatları 24 ay geçerlidir.
    Tüm hızlar için yükleme hızı 1Mbps’dir.
    Abone olma taahhütü 24 ay ya da 199TL+KDV'dir
    Kampanya son başvuru tarihi 31.03.2009’dur.
    Kampanya kapsamına giren modemler ücretsiz ve stoklarla sınırlıdır.
    Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir. Bu kampanyadan sadece yeni aboneler yararlanabilirler.
    Tellcom, kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

benim bölgemde var bu hizmet ve ben malesef ttnet ile 2 yıllık sözleşme yapmıştım onun acısını yaşıyorum :D
  • kampanya baya ıyı degılmı yaw bende tam bırı adsl uye olucaktım bu servis normal telekom hattından mı yapıyorlar acaba?
  • quick net ile diger acilan basliklarda quick netin nasil bir kurulus oldugunu yazmistim
    ayrica quicknet heryerde yok
  • Dün müşteri hizmetleriyle konuştum uzun uzun.Yarımcı oldular sağolsunlar baya. Dediği şey eğer toplu yaşam bölgeleri veya büyük sitede iseniz başvuruyorsunuz sanırsam burda belli bir üye talebi gerekiyor imzalarla vs. Onun dışında istanbul için söylüyorum başka bölgelerde yok dedi.
  • @ghostweb Dostum delimisin sen birak hemen gec nekadar alirlar ki senden para direk iptal et gec tellcoma yanı böyle şansi olan arkadaslar hala ttnet kullanmalarina anlam veremiyorum.

Bu arada acaba sadece sitelere mi hizmet veriyolar? bölge mahalle gibi yerlere vermiyolar mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

@ghostweb Dostum delimisin sen birak hemen gec nekadar alirlar ki senden para direk iptal et gec tellcoma yanı böyle şansi olan arkadaslar hala ttnet kullanmalarina anlam veremiyorum.

Bu arada acaba sadece sitelere mi hizmet veriyolar? bölge mahalle gibi yerlere vermiyolar mi ?

aslında dediğin doğru turboindirimde toplam indirime 70 ytl diyor.. şiimdi ben 2 ayda ttnete 100 ytl ödeyecem tellcoma geçtiimde ise ilk 2 ay 9.99 dan veriyo yani 100-20 = 80 ytl karım olcak o para çıkmış olcak.. peki ttnet i iptal ettiğimizde sadece toplam indirim olan 70 ytl mi alcaklar yoksa daha fazla mı?
  • anlamadığım şey ne kurulumu gerekiyor şimdi bizim binada tek bende var adsl ben istersem bağlanmıyacakmı yani masraflımı öyle bu gerçi 5 mbit 49 ytl iyiymiş neyse biraz daha yaygınlaşsın bakalım bu
  • 5 mbit için konuşuyorum

ilk 2 ay 9.90 + hediye olarak 10 mbit bağlantı

Geriye kalan 10 ay 49 ytl

2.sene 89 ytl.
  • quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

5 mbit için konuşuyorum

ilk 2 ay 9.90 + hediye olarak 10 mbit bağlantı

Geriye kalan 10 ay 49 ytl

2.sene 89 ytl.

yaramaz o zaman zaten bende 1 sene boyunca 29 tl ödeyecem sınırsıza bi farkı yok
  • nası farkı yok 2 yıllık sözleşme ile 5 mbit 49 ytl... ayrıca 2.nci seneden sonra 89 ytl felan değil nerden çıkardın onu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostweb -- 21 Ocak 2009; 16:37:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ghostweb

nası farkı yok 2 yıllık sözleşme ile 5 mbit 49 ytl... ayrıca 2.nci seneden sonra 89 ytl felan değil nerden çıkardın onu?

Aradım sordum

Peki Sen neye Dayanarak böyle birşeyin olmadığını söylüyorsun?
  • 2 yıldan itibaren Telekomünikasyon Kurumu`nun öngürdüğü tarife limitlerinden fiyatlandırma olacak denildi bana. Örneğin telekomun 1mbit sınırsız 49 ise tellcom da bu tarife üzerinden verek. Hatta benimle konuşan müşteri temsilcisi daha çok müşteri kazanmak için telekom tarifelerini, örneğin 1mbit limitsizi 39`a indirirse tellcom 29`dan verecekmiş. Ne kadar tutar bu vaatleri bilinmez. Ama en kötü telekomla kafa kafaya tarifeleri olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: REM1903

quote:

Orjinalden alıntı: ghostweb

nası farkı yok 2 yıllık sözleşme ile 5 mbit 49 ytl... ayrıca 2.nci seneden sonra 89 ytl felan değil nerden çıkardın onu?

Aradım sordum

Peki Sen neye Dayanarak böyle birşeyin olmadığını söylüyorsun?

kendi sitelerinde böyle bişey yazmadığına dayanarak söyledim... ayrıca 2 yıl sonra 5 mbit 89 ytl olmaz fiyatlar ucuzlar zaten..
  • arkadaşlar bu firma ile ilgili güzel şeyler okumadım internetde. altyapılarının henüz hazır olmadığı hakkında ve bunla ilgili bir çok sorun yaşadıklarını belirten insanların yazılarını okudum.

bu hizmeti alıp kullanan arkadaşlar varsa burdan bize açıklamalarda bulunabilirler mi? böylelikle kendi çapımızda bir fizibilite araştırması yapmış oluruz bu hizmeti satın almak isteyen arkadaşlar için..(bende dahil)
  • Quitnet puhahaha

İnternetten çıkış noktanız Quitnet(slogan da uydurdum)

Ayrıca istanbul hariç internete türk telekom yolu ile çıkıyor.
    Zaten senin gibi bir kullanıcı büyük ihtimalle modemsiz bir bağlantıdan hemen şikayetçi olur boşuna kafanı yorma...
  • @yacopo

Quicknet ana başlık;

http://forum.donanimhaber.com/m_19889303/tm.htm

Quicknet Teknik Destek, Paylaşım;

http://forum.donanimhaber.com/m_25947431/tm.htm

Gerekli bilgilerin çoğu bu başlıklarda mevcut. Görüş ve soruları ilk başlıktan devam ettirirsek konu dağılmaz.
  • Evet Sitede 24 ay geçerli diyor
    Telefonda 12 ay dediler.Gerçi telefondakiler her zman yetersz bilgiye sahip oluyorlar.
  • Ufak bir yanlış anlaşılmayı düzelteyim. Fiyatlar, yani indirimli fiyatlar 24 ay boyunca geçerli oluyor. 12 ay değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

Ufak bir yanlış anlaşılmayı düzelteyim. Fiyatlar, yani indirimli fiyatlar 24 ay boyunca geçerli oluyor. 12 ay değil.

Evet öyleymiş ama telefonda aradığım bir müşteri hizmetleri yetkilisi ikinci sene 89 olcak dedi.Sanırım sitede yazana inanmak lazım.
    bugün kapımın önünde Quicknet elemanları tesisatı döşüyordu.Aradım sordum orda öyle bir çalışma planımız yok dedi.
    neye inancağımı şaşırdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.