Şimdi Ara

QuickTime'dan nefret ediyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    canon a510 makinam var ve cektigim videolari sadece quicktime dan seyredebiliyorum
    windows medya player 9 kullaniyorum acmiyor, bs player,divx playerda acmiyor bulabildigim tum codecleri kurdum tum programlari update ettim acmiyor acmiyor.
    bana acacak bir yol gosterin arkadaslar
    isletim sistemim windows 98
    herkese simdiden tesekkurler

Not:apple dan ve quicktimedan nefret ediyorum

• VLC player'i bi dene..
  • sagol
    fistik gibi oldu
    kurtardin beni quick timedan :)
  • ahaha bi kaç saat önce buna benzer bi sorunu bende yaşadım da ordan aklıma geldi önemli değil metalci dostum
  • bendede a85 vardı ama ben hiç ondan çalıştırmamı istemedi ve bende bsplayer var o rahat çalıştırıyo zaten .avi uzantısı ile video çekiyo eğer uzantısı .avi ise bspalyer ı dene
  • arkadasim bende de ayni makine var ben her playerda izleyebiliyorum...senin codeclerde bir sorun olmasin ama en baba player bsplayer...
  • Sizin kullandığınız Qick Time programı aslında oldukça iyi bir programdır.Problem bilgisayarınızın codeclerinde....
  • bende canon a 400 var avi çekiyo.. zaten onun için a 400 almıştım :)
  • mac den niye nefret ediyorsunki senin şu pc de yaşadığın hiç bir problemi mac de yaşamıyorsun bu pc lerin çok aptala ve insanların onca vaktini alan bir sürü işlem uygulamaları var oysa mac ler tam bir bilgisayar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.